Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ma ktoś z was (i mógłby np jeszcze raz pokazać) na ścianie identyczny kolor/materiał jak na blacie? Zastanawiamy się nad blatem eggera - beton ciemny i stolarz doradza nam, żeby nie wprowadzać koloru między szafki tylko dać to samo jako blat i jako wstawka na ścianie. Dodam, że na szkło nas nie stać, a płytek nie lubię.

 

Pumpaluna - takie rozwiązanie ma Ragazza, spójrz: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?163181-rozważna-i-romantyczna/page13&highlight=rozwa%C5%BCna+romantyczna

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Generalnie nie spodziewałam się tylu komplementów, mi oczywiście podoba mi się moja kuchnia, ale tak długo ustalałam jej szczegóły i mieniałam koncepcje, że nie widzę nic specjalnego, ale oczywiści dziękuję za dobre słowa.

Widziałam tu bardzo wiele pięknych kuchni.

merle geres na podłodze to Ceramica Picasa Extra White.

 

Szarlotka Krzywą nogę gdzieś podpatrzyłam w sieci, mój wykonawca zgodził się to wykonać, bo taki skos mam też na boku szafek, czyli mam zakończony bok szafek blatem z Haneksu i to było wyzwaniem dla pana od kuchni, powiedział że pierwszy i ostatki raz się na to zgodził b siedział nad tym tydzień:) Ale wyszło super i to najważnejsze.

Ja mam kuchnię połąconą z salonem, całość nie jest ogromna bo ok 60 m2, trochę bałam się ze wyspa zabierze mi miejsce i będzie ciasno ale jest naprawdę bardzo dużo miejsca, a wyspa jest dość duża.

 

aga_adawyspa jest z laminatu kolor to orzech amerykański ale co do nazwy dokładnej to tajemnica producenta kuchni. Oczywiście górne szafki to ten sam materiał.

 

Mnie też, mnie też :).

 

Budowniczy30, a co się dzieje vis a vis słupkowej zabudowy? :)

 

Ha, tam się dopiero będzie działo:)

Za wyspą mam ok 4 metrów do wykusza i tam będzie stół z krzesłami ale na to jeszcze nie mam pomysłu, myślałam o również o masywnym stole w tym samym kolorze co wyspa, bądź czarnym, bo w salonie mam grafitową kanapę, ciemną podłogę, czarny kamień przy kominku...ale to bardzo trudna decyzja.Może mi coś podpowiecie:)

Aricia Właśnie dlatego tak boję się dodatków, ponieważ niewłaściwie dobrane mogą zepsuć nawet najlepsze wnętrze...i obiecuję że będę się starała)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do właścicieli już funkcjonujących kuchni.czy tego typu szuflady 3 w 1 są praktyczne czy lepej mieć 3 pojedyncze.Uparłam sie na taki zestaw bo wg mnie fajnie wygląda brak podziałów na frontach.Ale co z ich użytkowaniem? Wygodne sa ? oto przykład

http://stolbryt.com.pl/data/storage/attachments/2d8d4fd02c67c1c73293f577343b627c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi to są szuflady maskowane o których ja mówiłam. Też się upierałam, ale ostatecznie odpuściłam i wiem, że przy częstotliwości użytkowania przez nas szuflad to rozwiązanie nie byłoby wygodne :no:

Popieram. Też odpuszczam takie maskownice. Żeby nóż wyjąć trzeba otworzyć 2 szuflady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn...a ja wam powiem, że jeszcze po montażu mebli rozpaczałam że nie mam idealnych jednolitych frontów. My trzymamy w jednej np sztućce, w kuchni jesteśmy dosyć często i teraz z perspektywy czasu wiem, że czasem lepiej odpuścić. Oczywiście bazuję jedynie na swoim przykładzie ;) Do rzeczy mniej używanych oczywiście zdecydowałabym się na maskowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkło:

float - zielonkawy

guardian - prawie przezroczysty

opti white - krystalicznie przeźroczysty

 

z lewej float (niebieskozielonkawy), z prawej szkło odżelazione opti white

 

optiwhite_float_roznice.jpg

 

Dużo droższe jest takie szkło?

 

prawie 3x droższe, ale jest tak idealnie prawie przezroczyste, że mój M myślał, iż kupiłam plexi :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi nie wiem czy na pocieszenie się nada ale ;) :

 

Fronty z widocznym podziałem na szuflady- jeszcze wtedy na tip on

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P3279591.jpg

 

Szuflady z dołożeniem klamek

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7090638.jpg

 

Też się bałam, ale efekt miło mnie rozczarował ;) Jeżeli w temat chcesz wejść bezinwazyjnie to polecam rączki nakładane od góry np Zobal lub Ikea Strecket.

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...