Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Ha, tam się dopiero będzie działo:)

Za wyspą mam ok 4 metrów do wykusza i tam będzie stół z krzesłami ale na to jeszcze nie mam pomysłu, myślałam o również o masywnym stole w tym samym kolorze co wyspa, bądź czarnym, bo w salonie mam grafitową kanapę, ciemną podłogę, czarny kamień przy kominku...ale to bardzo trudna decyzja.Może mi coś podpowiecie:)

 

Po tylu pozytywnych opiniach nie masz wyjścia - będziesz musiała pokazać z czasem resztę :). Co do Twoich wątpliwości i rozterek - załóż wątek, z pewnością pojawią się ciekawe sugestie :).

 

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za pogłębienie tematu szkła. Różnicę widać ogromną, tylko ta cena :(. Przy dodatkach do kuchni można jeszcze (z biedą) zaszaleć, ale przy schodowych balustradach? http://emoty.blox.pl/resource/ysz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu pozytywnych opiniach nie masz wyjścia - będziesz musiała pokazać z czasem resztę :). Co do Twoich wątpliwości i rozterek - załóż wątek, z pewnością pojawią się ciekawe sugestie :).

 

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za pogłębienie tematu szkła. Różnicę widać ogromną, tylko ta cena :(. Przy dodatkach do kuchni można jeszcze (z biedą) zaszaleć, ale przy schodowych balustradach? http://emoty.blox.pl/resource/ysz.gif

 

 

Planujesz szklaną balustradę? To takie niepraktyczne Julianno.

Może znajdziesz coś dla siebie ciekawego w "moim" wątku o schodach

http://www.pushpullbar.com/forums/showthread.php?2358-detail-Stairs-stairs-stairs

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz szklaną balustradę? To takie niepraktyczne Julianno.

 

 

Jak ja lubię takie teksty :rolleyes: a czy wszystko w żuciu musi być praktyczne.

A na marginesie nic niepraktycznego w szklanej balustradie nie widzę.

 

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowniczy30 jakie szkło masz nad blatem? lacobel?

 

Planuję w kuchni białe szkło lacobel - do ciemnego blatu, białych lakierowanych frontów i białej ściany.

Zastanawiam się, czy to białe szkło ładnie się wkomponuje, czy nie będzie takie zielonkawe na dużej powierzchni. Na próbce wygląda ładnie.

 

Jeszcze jedno pytanie do użytkowników zlewów pod oknem. Jak to się sprawdza w praktyce. Chodzi mi głównie o to czy nie chlapie się zbytnio na okno. Jakoś mam wrażenie , ze jak ustawię zlew pod oknem (okno na wysokości blatu) to będę 3 razy w tygodniu je pucować :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz szklaną balustradę? To takie niepraktyczne Julianno.

Może znajdziesz coś dla siebie ciekawego w "moim" wątku o schodach

http://www.pushpullbar.com/forums/showthread.php?2358-detail-Stairs-stairs-stairs

 

pozdrawiam

Ano taka mi się marzyła :). Ale nie wiem jak będzie ostatecznie... Tymczasem zajrzę do wątku o schodach :) - dziękuję

 

edit: alllleeee schoooodyyy - WOW :D. Na pewno tam wrócę, bo wszystkiego nie sposób obejrzeć w jednym posiedzeniu. To co zobaczyłam potwierdza, że ładnie wyglądają szklane balustrady :D

Jeszcze raz dziękuję za link

Edytowane przez julianna16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowniczy30 jakie szkło masz nad blatem? lacobel?

 

Planuję w kuchni białe szkło lacobel - do ciemnego blatu, białych lakierowanych frontów i białej ściany.

Zastanawiam się, czy to białe szkło ładnie się wkomponuje, czy nie będzie takie zielonkawe na dużej powierzchni. Na próbce wygląda ładnie.

 

Jeszcze jedno pytanie do użytkowników zlewów pod oknem. Jak to się sprawdza w praktyce. Chodzi mi głównie o to czy nie chlapie się zbytnio na okno. Jakoś mam wrażenie , ze jak ustawię zlew pod oknem (okno na wysokości blatu) to będę 3 razy w tygodniu je pucować :(.

 

Ja ie do końca jestem zadowolona ze szkła, ponieważ widoczna jest różnica (właśnie ten zielonkawy odcień) i strasznie mnie to denerwuje, jest takie sine :)

Nie przypuszczałam że w tym wypadku muszę tak dokładnie to dobierać.

Również mam zlew pod oknem i zupełnie mi to nie przeszkadza, w sumie teraz mało się tych zlewów używa, ale ja lubię mieć przestrzeń oraz światło więc rozwiązanie dla mnie super.

 

Jak ja lubię takie teksty :rolleyes: a czy wszystko w żuciu musi być praktyczne.

A na marginesie nic niepraktycznego w szklanej balustradie nie widzę.

 

sorki za OT

 

Również mam szklaną balustradę zakończona jest poręczą więc w takim wypadku się sprawdza, w pierwszej chwili miała być bez to teraz wizę że byłoby trudniej z utrzymaniem czystości.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny.Sprzedawca( czyt.Stolarz) też mi je odradzał..... Kurcze a tak chciałam mieć jednolite fronty!!!!!!!!!!!!!

 

Gdy cztery lata temu zamawialam kuchnie, to wybralam fronty dzielone tak aby kazda szuflada byla dostepna bezposrednio. Po uzytkowaniu tamtej kuchni, obecna zamowilam bez dzielonych frontow. A szuflad mam 12 (w 4 szafkach). Wszystkie fronty bezuchwytowe i bez frezowania na tip-on albo na servo. Bardzo, bardzo chwale sobie to rozwiazanie. Logistycznie wymagalo dobrego zaplanowania szuflad, ale estetycznie - jak dla mnie - w naszej bardzo nowoczesnej kuchni jest strzalem w "10" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...