Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A oto moja mała szara

Całkiem sympatyczna :). Zaskakująco rozstawione sprzęty, ale nie jest duża, więc jest raczej poręczna? Ale, ale... widzę cegiełki :D. Wrzuć proszę jakieś zdjęcie lepiej je pokazujące - są w części jadalnianej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Proszę zdjęcie z cegłą :)

Kilka zdjęć ostatnio wrzuciłam do wątku CEGŁA WE WNĘTRZACH

 

ceg%2525C5%252582a%2525201.jpg

 

Ten układ - wiem. Instalacje były robione dawno i tak na szybko. Teraz przy wykończeniu zaakceptowaliśmy rozkład instalacji aby szybciej i taniej wprowadzić się. Przyznam szczerze, że nie przeszkadza mi ten układ i nawet sprawdza się. Zmywarka jest naprzeciwko zlewu a po drugiej stronie mam same szuflady. Jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo super - dziękuję :).

W nowej przestrzeni i tak wszystkiego uczymy się od nowa, więc to kwestia wyrobienia nawyków - najważniejsze, że Ty czujesz się w niej dobrze :).

Już biegnę do wątku o cegłach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberwind a gdzie mogę zobaczyć Twoja nowa kuchnię? Moge prosić ewentualnie o fotki na priv? Zastanawia mnie dlaczego piszesz "Logistycznie wymagalo dobrego zaplanowania szuflad"...Chodzi o to, zeby uzyskać jak najbardziej praktyczny układ czy o jakieć techniczne problemy?

 

zobaczyc mozna u mnie w domu, a poza tym no chyba wiadomo jak wygladaja fronty bez podzialu, a jak z podzialem? Jesli chodzi o logistyczne zaplanowanie wyposazenia szuflad, to zgodnie z preferencjami. Za jednym frontem mam talerze, misy, talerzyki i sztucce, za innym frontem w szufladowych box'ach przyprawy, artykuly sypkie, produkty do pieczenia itp. itd. Chodzi o to, ze otwierajac jeden front mam dostep do wszytstkiego co moze sie przydac np. do gotowania, czy nakrycia stolu. Z drugiej strony mam dosc spora kuchnie i otwarcie wszystkich frontow (np. tych naprzeciwko siebie) daje mi jakies 1,5 metra swobodnego przejscia miedzy nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madula, jakiej firmy jest lodówka?

 

lodówka Bosch A++

 

madula

a w jakich kolorach planujesz dodatki?

mała tak kuchenka, faktycznie...

ale bardzo jestem ciekawa czym będziesz próbowała przełamać szarości ?

 

Tak myślałam o dodatkach i nie jestem pewna. Szary, beż, do tego cegła. Czy można tu coś jeszcze innego wprowadzić?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainspiruje moja kuchnia- brakuje okapu (czeka na montaż w garażu) i dodatków ale jestem ciekawa Waszych opinii. Dwa lata czyta to forum i w końcu mogę coś dać od siebie.

 

http://images50.fotosik.pl/1325/5048037b37da23e3m.jpg

 

http://images45.fotosik.pl/1318/78e0d043e018723bm.jpg

 

Piękna Kuchnia!

Ja będę mieć całą białą wraz z wyspą, ale jak miałabym się przekonać do innego koloru, to do takiego jak na Twojej wyspie -pięknie.

 

Zdradż proszę jeszcze z czego masz blat i zlew? Czy to Corian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moja kuchnia - mieszkam na Słowacji w drewnianym domku który ma już prawie 90 lat. Lubię wiejski styl, dużo dodatków, ale także funkcjonalność. Pomieszczenie w którym jest kuchnia jest bardzo małe dlatego biała kuchnia sprawia że optycznie wygląda na większą. Mugaty miały mieć białą fugę, ale pomimo że cały projekt był mój, mąż się uparł że będą brązowe, no i chociaż myslałam że to położy cału koncept, wygląda to całkiem nieźle. Wielkim wyzwaniem było namontowanie całej kuchni na ścianach o odchylenia - + 10 cm, ale udało się :)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3009407,2,3,4.html

 

Czekam na opinie.... jakiegokolwiek charakteru :)

Pozdrawiam z zaśnieżonej Słowacji :)fDJnNq9ia2xoOLdyvB.jpg

9upbsWyOrJi0BnHWsB.jpg

 

 

fpFC3Nq6gd41olI4IB.jpg

jqcf9tD53qTopJTEPB.jpg

NfLlbytRF9XirRAzEX.jpg

Edytowane przez ZojaART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...