Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Reni a czym tu się przejmować, dla mnie najlepsze z najlepszych były te określające jako:

 

- kółko wzajemnej adoracji

- nic innego nie podoba się, bo nie jest szare

- za tanie jak na pewne kręgi

 

:lol2::lol2: pewnie było ich więcej

 

Kuchnia ZojaArt faktycznie jest świetna, chociaż ja bym takiej nie chciała w domu docelowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma malkontentów, bo kuchnia jest spójna stylistycznie, nie przekombinowana. A to zawsze wygląda dobrze.

 

Czaderskie te haczyki nad okapem - jak zawisną tam latem zioła i warkocze czosnku to będzie naprawdę klimatycznie.

 

A gdzie jest tam lodówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za tak miłe opiniie :)

 

Haczyki - inspiracja pochodzi z jednej kuchni należącej do jednego z największych folklorystów na Słowacji. W jego domku na Orave wszystko ma swoje miejsce a ma tam tyle rzeczy że muzeum pewnie z tego zrobią po jego śmierci. Lubie haczyki bo tyle pięknych mozna na nich powiesić i wszystko co trzeba jest pod reką.

 

Lodówka - nie wiem jak to się stało że uciekła mi z kadru - jest na prawo od płyty kuchennej zaraz za tą półką z miseczkami, a dalej już jest ściana.

Te zdjęcia mają już ponad miesiąc i troche dopracowałam drugą stronę kuchni. Wrzucę potem jeszcze inne zdjęcia.

 

Co do sprzątania - jutro przyjeżdzają rodzice z wizytą, także już się cieszę na wieczorne ścieranie kurzu ;) Na co dzień używanie i mycie kuchni jest bardzo praktyczne i nie zabiera dużo czasu. W dodatku mój mąż jest pasjonatem mycia naczyć i czasami mam wrażenie że to on tam więcej sprząta niż ja.

 

Dorzucam jeszcze fotke naszej krasnej dreveniczki, aby pokazać dlaczego akurat na taki typ kuchni się zdecydowałam :)

 

dom.jpg

Edytowane przez ZojaART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...