Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nowy1 - zabudowa ma po 3 m na każdej ścianie wraz z wnęką na lodówkę,

zlew franke granitowy szary - naprawdę po 4 latach stwierdzam, że świetna jakość, nam się użytkuje bardzo fajnie, specjalnie szukałam narożnego bo nie chciałam zlewu pod oknem, 2 komory plus ociekacz bardzo praktyczne, po prawej mam zaraz zmywarkę, no ale trzeba mieć świadomość że dwie osoby przy nim nie staną - więc wszystko zalezy od waszych zwyczajów kuchennych;) u nas ja lubię pichcić a m. sprząta więc razem go nigdy nie użytkujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam , akurat blaty w większości wykonujemy na zamówienie z importowanych laminatów . Z tego co kojarzę to jest laminat laminartu . Blaty standardowe mają zaoblenia na kancie natomiast my mamy najwięcej zamówień na blat z "prostym" kantem . Oprócz tego nie można z gotowych blatów zrobić takiego wykończenia na boku szafki tak jak jest to widoczne na zdjęciu . Pozdrawiam

 

 

chodziło mi o to tylko czy masz fotę kuchni z blatem aluminium z tej firmy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZojaArt twoja kuchnia jest piękna, ba przepiękna!!!! jestem zachwycona!

sama mam stat i mugaty z ciemną fugą, ale te wszystkie twoje dodatki, relingi... cudownie to zaaranżowałaś!!!

 

z wielką chęcią obejrzałabym resztę twoich wnętrz

 

 

Dziękuję za tak miłe słowa :)

Przeglądnęłam Stańczykowo i bardzo mi sie podoba wszystko co do teraz stworzyliście. Kuchnia - widzę że mamy bardzo podobny gust ;)

 

Co do reszty wnętrz to na razie nie mam co pokazywać - mamy jeszczy jeden multifunkcyjny pokój w którym nie mam mebla który by był młodszy ode mnie no i przedpokój który jest równocześnie kotłownią i łazienką - jak każde prawie każde młode małżeństwo zaczynamy wszystko od zera. W tym roku planujemy rozbudować tochę naszą dreveniczkę, ale to juz temat na własny dziennik, ktory może założę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałam ten wątek już od pewnego czasu szkoda, że znalazłam go już po ukończeniu remontu w naszym mieszkaniu.Postanowiłam w końcu dodać zdjęcia naszej kuchni i posłuchać co o niej myślą inni (do tej pory wszystkim się podoba). Kuchnia jest mała w bloku z oknem na stronę południową.Oglądajcie i mam nadzieję, że pozostawicie na mnie chociaż 1 suchą nitkę:)

 

4.jpg1.jpg2.jpg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektórych starszych blokach grzejniki lokalizowano tak wysoko w kcuhniach, aby nie utrudniały zabudowy. Pod oknami (głównie w latach 50-tych) były spiżarki. To z czasów, kiedy nie było lodówek. U mojej babci na dodatek spiżarka miała kanał wentylacyjny na zewnątrz, który zima dodatkowo chłodził zawartość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się nasze mieszkanie znajduje się w bloku wybudowanym w roku 52 pod oknem była właśnie spiżarka (pod wielkim parapetem), nasza też miała wentylację na zewnątrz ale niedawno blok był ocieplany więc juz jest załatana, a grzejnik znajdował się bardzo wysoko praktycznie pod samym sufitem w rogu tam gdzie teraz są szafki (3 żeberka żeliwne).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koga

Masz blat o którym myślę i marzę :D. Napisz mi proszę jak się sprawuje - jesteś zadowolona?

 

Obserwowałam ten wątek już od pewnego czasu szkoda, że znalazłam go już po ukończeniu remontu w naszym mieszkaniu.Postanowiłam w końcu dodać zdjęcia naszej kuchni i posłuchać co o niej myślą inni (do tej pory wszystkim się podoba). Kuchnia jest mała w bloku z oknem na stronę południową.Oglądajcie i mam nadzieję, że pozostawicie na mnie chociaż 1 suchą nitkę:)

Gdyby Ci się kiedyś znudziła, to przemaluj na biało :D. To żarcik, ale tylko w połowie :). Nie wiem czy widziałaś dokonania dziewczyn z FM? Zajrzyj do Kasi_sw lub Mady1412. Prawdziwe białe cuda :).

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Fajnie że kuchnia się podoba. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Co do firanki to jest to element który możemy w każdej chwili zmienić, ta ociepla nam kuchnię, dobrałam ją tak by zgrywała się z zasłonami w salonie ale plan się zawalił bo zasłony wybrał mój M wielbiciel ciepłych wnętrz.

 

nie zmieniaj tej firanki - jest przesliczna!! - bo juz bedzie z tego totalne prosektorium !!! ok moge zrozumiec biale wnetrza ale bez przesady !! no tak ale teraz taka moda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koga

Masz blat o którym myślę i marzę :D. Napisz mi proszę jak się sprawuje - jesteś zadowolona?

 

jestem, nawet bardzo:) ale to drewno więc nie będzie gładkie i czyste jak laminat, znaczy wiać na nim ząb czasu i szaleństwa kulinarne, mi to nie przeszkadza, bo to naturalne :rolleyes: ale jak raz poolejowałam to wyglądał jak nowy:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej babci na dodatek spiżarka miała kanał wentylacyjny na zewnątrz, który zima dodatkowo chłodził zawartość.

 

Elfir my mamy nowiutkie mieszkanie i w naszym schowku w kuchni specjalnie wierciliśmy otwór na zewnątrz, by była wymiana powietrza. Mamy dziurę na wylot w ścianie :)

 

Obserwowałam ten wątek już od pewnego czasu szkoda, że znalazłam go już po ukończeniu remontu w naszym mieszkaniu.Postanowiłam w końcu dodać zdjęcia naszej kuchni i posłuchać co o niej myślą inni (do tej pory wszystkim się podoba). Kuchnia jest mała w bloku z oknem na stronę południową.Oglądajcie i mam nadzieję, że pozostawicie na mnie chociaż 1 suchą nitkę:)

 

[ATTACH=CONFIG]98244[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]98245[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]98246[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]98247[/ATTACH]

 

Mnie się średnio podoba, a nawet nie podoba, najbardziej nie podobają mi się niestety fronty szafek. Poza tym jest ok. :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aslanka85

normalnie normalna kuchnia, taka najzwyczajniejsza jakich wiele

w sumie za dziesięć lat też o mojej kuchni ktoś na pewno tak powie, ale chociaż chwilowo się wyróżnia wśród innych

:D hi hi

jedyne co mi się podoba, to lodówka. też na nią patrzyłam, ale jednak była trochę za mała

no i przeszkadza mi drabinka na ścianie...

ponieważ handluję grzejnikami, to wiem, że jej miejsce powinno być w łazience i NIGDZIE INDZIEJ :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aslanka 85 Twoja kuchnia jest całkiem fajna. Podoba mi się - sama miałam podobną z identycznymi frontami. Ściany w mojej kuchni były niebiesko-szare. Obecna właścicielka ma białe ściany i nowoczesne dodatki (szkoda, że nie mam aktualnego zdjęcia kuchni). Myślę, że twojej kuchni na dobre wyjdzie zmiana stołu i krzeseł, rolety i koloru ścian.

 

1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wielka lodówa i ciężki stół jak na taką niewielką kuchnię. lodówa ze względów zrozumiałych jest nie do zmiany, ale ten kącik śniadaniowy bym odświeżyła.

kuchnia zwyczajna blokowa, ale trzeba przyznać, że wycisnęliście z niej chyba maksimum :) wyszło bardzo przyzwoicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł :) Zamiast drewnianej żaluzji, która jest droga, można kupić roletę, która przypomina bambus.

Ta pomarańczowa ma jedną zaletę - ślicznie przebija przez nią światło i daje bardzo ciepłe odbicie w pomieszczeniu, ale proste zestawienie barw biel plus jasne drewno będzie korzystniejsze.

 

 

Aslanka

 

masz bardzo dużo miejsca do przechowywania, ale malutko do pichcenia. Szkoda, że miałaś tę ogromną lodówkę, bo można by te kuchnię zupełnie inaczej zaprojektować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniaj tej firanki - jest przesliczna!! - bo juz bedzie z tego totalne prosektorium !!! ok moge zrozumiec biale wnetrza ale bez przesady !! no tak ale teraz taka moda ...

 

Moda to jest, ale na wnętrza spójne, a nie na prosektorium. Zresztą co ja mogę wiedzieć, ja w swojej białej odgrzewam przecież tylko chińszczyznę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda to jest, ale na wnętrza spójne, a nie na prosektorium. Zresztą co ja mogę wiedzieć, ja w swojej białej odgrzewam przecież tylko chińszczyznę :lol2:

 

Cała Mea i jej cięta riposta...grunt to wyważony komentarz...."tylko dzieki firance kuchnia jest fajna"....super:):D

Venus, brawo za podsumowanie:):)....ale to i tak wyróżnienie dla Ciebie z tą chinszczyzna, bo niektore kuchnie byly tylko do gotowania wody na herbate:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...