Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

i tym zdaniem prosze zakończcie ta bezsensowna dyskusje, każdy ma jak mu sie podoba.....

 

wbrew pozorom ta dyskusja wcale nie jest bezsensowna, doskonale pokazuje poziom,inteligencję i kulturę rozmówców,obnaża hipokryzję i narcyzm, krytycyzm i brak jego względem siebie samych. Doskonały materiał dla socjologów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wbrew pozorom ta dyskusja wcale nie jest bezsensowna, doskonale pokazuje poziom,inteligencję i kulturę rozmówców,obnaża hipokryzję i narcyzm, krytycyzm i brak jego względem siebie samych. Doskonały materiał dla socjologów :)

 

socjolog się nudzi;)

 

to raczej materiał na tasiemiec do superekspresu czy innego faktu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a jeszcze mialam dopytac jak sprawuje sie zlew w narozniku ?? dlugo sie zastanawialam nad takim rozwiazaniem ale w koncu wybralam na prostym ... "

mea ja jestem bardzo zadowolona, wręcz zachwycona moim zlewem.

Z powodu małej kuchni i długości blatu, rur i lodówki, zmywarki i kaloryfera....:) musiałam zlew umieścić w narożniku.

 

Starałam się wybrać pasujący kolorem do blatu i kafli ( moim zdaniem fronty które wybrałam w okleinie naturalnej są już ozdobą "samą w sobie" i wystarczą jako ten element główny ozdoby kuchni ) a jednocześnie praktyczny w użytkowaniu czyli musiał być z małą komorą ( w której min. "moczę" rzodkiewki, przekładam tam umyte mięso czy warzywa do "odcieknięcia", a także odkładam tam umyte deski czy noże itp. ...:) )i ociekaczem z lewej strony( który służy mi najczęściej min. do odkładania garnków w trakcie "odcedzania" ziemniaków, brokułów, fasoli, itp..... :)i jest to bardzo ważne wbrew pozorom... nie jestem już "młódką" :) i rączki już szwankują czasami...:))

 

Użytkuje się bardzo wygodnie :)

 

http://i39.tinypic.com/2lm7a76.jpg

 

 

ślicznie to dobrałaś do frontów :yes:

 

 

Melduję także, że ponowne zasypanie zlewu Persilem i odplamiaczem do prania z lidla dało wspaniały efekt i mój jasny zlew jest jak nowy :wiggle:

Taka mała rzecz, a cieszy, DZIĘKUJĘ ZA SUPER RADY !!!

 

Magiczną gąbkę także zakupiłam w Rossmanie, firmy scotch brite za 6,5 zł. Do zlewu już się nie przydała, ale idealnie zmywa pisaki, tusz, długopisy z mebli!!! Hurra, moje dzieci nie poznają swoich biurek i szafek po feriach ! ABSOLUTNA REWELACJA!!!

 

P.S Nie posłuchałam się zaleceń producenta i zmyłam nią tłustą plamę na ścianie koło kontaktu. I ZONK, został ciemniejszy ślad. Muszę zmyć wierzchnią warstwę farby, by to usunąć.

Plam z propolisu NIC nie ruszyło (:

 

Sorki za tę wstawkę, ale przydadzą się te rady na pewno nie tylko w kuchni :)

 

 

 

 

Babeczki, ale gorąco!!! :) Kuchnia zony m nie powala na kolana, ale buteleczki Venus_m też są dalekie od doskonałości :) Tak szczerze tak szeroko rozwodziłaś się nt. tych swoich super buteleczek, że myślałam, że jakiś bajer masz.... Poza tym w życiu nie zostawiłabym na blacie otwartej butelki z oliwą. Jestem ciekawa, czy wodę typu Mazowszanka też przelewasz do karafki?

Poza tym ja używam kilka rodzajów oliwy i dla mnie przelewanie z często ładnych producenkich butelek np. oliwy do innych butelek to już przegięcie :)

 

Elifir ja też chowałam szczotkę do kibelka dopóki parę lat temu jeden z moich gości zaczerwieniony nie zawołał mnie do łazienki prosząc o szczotkę. Od tej pory szczotka grzecznie stoi na wierzchu....

 

Butelki do oliwy są nie tylko ładne, ale zrobione z ciemnego szkła, by chronić przed światłem.

 

p.s. Szukam spryskiwacza do oliwy. Jeśli macie coś na oku, to już się uśmiecham, oby był bez dodatków ze stali chromowanej, bo bardzo znać na takich plamy z tłuszczu i odciski palców.

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystynajoanna ma się czym pochwalić, śliczna kuchnia :) Ja swojej nie pokazałam, chyba się boję ;)

 

Poznałam dzięki wam nowe słowo " MUGATY". Nie miałam pojęcia, że to chodzi o cegiełki, od kolekcji Vives.

 

W jednej z nowoczesnych kuchni pokazanych przez Nataly też są te płytki :

 

http://www.nataly.pl/podstrony/img/1621.jpg
Osobiście uważam, że pasują do obu kuchni - tej powyżej i kuchni żona_m

 

W kuchni żona_m zastanowiłabym się poważnie nad ukryciem zmywarki. Ekonomicznie to nieuzasadnione, jednak wizualnie bardzo dużo by zmieniło, bo widać ją tak bardzo od frontu, jest stalowa, a okap i płyta czarne. To jedyny element, który bym przemyślała:

 

http://images40.fotosik.pl/1351/4509e3b18e2f0aefmed.jpg
Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tylko bawi komentowanie komentarzy do komentarzy !

dla mnie jest tak:

1. jeśli masz odwagę :p , to wrzucasz zdjęcia swojej kuchni

2. każdy sobie pisze jakie są jego odczucia

3. opisuje co mu się podoba, a co nie, albo raczej jakby sam to zrobił

4. i koniec gadaniny !!!!!!!!!!!!!

5. wrzucający fotki przyjmuje uwagi i ewentualnie odnosi się do nich jeśli ma na to ochotę

 

a taka paplanina o tym, czy przelewać oliwę, czy też nie odstrasza tych, co by się chcieli pochwalić swoimi kuchniami, co nie? :D

 

ja oliwę chowam, ale gdyby miała być na wierzchu, to bym ją na pewno przelała :p:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...