Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja też bym nie robiła "nadbudowy" nad szafkami wiszącymi....

Myślałam o słupku tu gdzie Elfir proponuje serwantkę, ale zwróconym tak jak cała zabudowa kuchni. Mogłaby to być szafka z otwieranymi drzwiami i szufladami wewnętrzymi na zapasy albo wszystkie inne niezbędniki :)

 

O, coś w ten deseń:

 

blum.jpg

 

Osobiście gdybym miała miejsce to dostawiłabym słupek z miejscem na eksperes do zabudowy :rolleyes:

Edytowane przez Elena76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mi też się pomysł z extra-szafką bardziej podoba niż ciężką nadbudową pod sufit. natomiast przyznam szczerze, że mam wątpliwości a propos "pleców" takiej szafki". obawiam się, że zawsze to będzie wyglądało, jak wymuszona dostawka (choćby nie wiem, jak ładne i jak świetnie dopasowane było).

 

może lepszy byłby jakiś zgrabny serwantko-słupek nawiązujący do przyszłej jadalni? stałby sobie grzecznie pod którąś ze ścian i nikomu nie wadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie robiła "nadbudowy" nad szafkami wiszącymi....

Myślałam o słupku tu gdzie Elfir proponuje serwantkę, ale zwróconym tak jak cała zabudowa kuchni. Mogłaby to być szafka z otwieranymi drzwiami i szufladami wewnętrzymi na zapasy albo wszystkie inne niezbędniki :)

 

to jest widok z korytarza, a po prawo zaczyna się pierwsza wspomniana szafka kuchenna

i nie tyle kłopotem jest to, że na podłodze kończą się płytki, a zaczynają panele

raczej właśnie na tym zdjęciu widać sufit, który miał być odcięciem kuchni od jadalni,

jak również ledy (wiem, że nie przez wszystkich tolerowane:p) i halogeny nad wysuwanym blatem w kuchni

kuchnia.led.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, a widziałaś ją na żywo? Ja miałam okazję pomacać tą "miskę" :rolleyes: Zresztą nawet trudno to miską nazwać, bo w ręku od razu się oklapnięta robi - jest cholernie elastyczna jak na misę :) no ale w końcu jest z silikonu....

 

Ale śmieszna, myślałam, że jest normalna :) Nie widziałam na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniula, ja mam radę innego rodzaju. NIGDY nie pokazuj na forum zdjęć czujek alarmowych i ich rozmieszczenia oraz nie pisz, jakiej firmy masz alarm :)

 

no powiem Ci, że do głowy mi nie przyszło...

takie jakieś naturalne zaufanie ma się do ludzi, tak po prostu nie myśląc o konsekwencjach

bardzo Ci dziękuję, za zwrócenie na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniula_bl - ja się wyłamię i zaproponuję ograniczenia zbieractwa .... Masz piękną kuchnię i cokolwiek do niej "dostawisz" czy "dowiesisz" będzie miało wg mnie marny efekt. Ja znam twój problem, bo sama mam chomicze zapędy i zbieram różne rzeczy, ale to nie ma sensu. Ostatnio poszłam po bandzie i wywaliłam wszystkie zdekompletowane komplety i pojedyncze szklaneczki, talerzyczki i takie tam ... I co? Nadal mam w czym gotować i podawać jedzenie a w szafkach luźniej się zrobiło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nataly,

 

pamiętasz jak nazywała się ta tapeta? Bądź jesteś w stanie uzyskać taką informację od inwestora/inwestorki?

 

http://images40.fotosik.pl/1368/3c1a314cf24ad966med.jpg

 

 

 

cheers,

Seger

 

 

to może być Thibaut, w każdym razie w tym stylu :)

 

http://www.thibautdesign.com/collection/high_res.php?patternID=1100&productID=6466

 

 

dla odważniejszych polecałabym te:

 

http://www.wallpaperdirect.co.uk/products/louise-body/erotica/87732

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie, wszyscy macie jakąś manie minimalizmu, pobawiłam sie paintem i dodatkowe szafki u góry wcale nie wyglądają źle, wręcz przeciwnie, gdyby było tak od początku, pewnie nikt by sie nie czepiał że za dużo, czy przytłaczająco...

aniula specjalnie dla Ciebie powiesiłam dodatkowe szafki w kuchni, troche krzywo wiszą, ale co tam:lol:

jeśli masz potrzebę posiadania więcej szafek w kuchni to po prostu je dołóż...

Slajd1.jpgSlajd1.JPG

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniula_bl moja rada trochę w kierunku Anulek2005, tzn. jakoś trudno mi jest wyobrazić sobie dodatkową zabudowę ze względu na podłogę i fakt, że wchodziłaby w zabudowę korytarza.

 

Z sugestii praktycznych, proponuję natomiast oprócz "remanentu" posiadanych rzeczy przemyślenie, czy niektórych rzeczy z kuchni nie dałoby się przechowywać w pomieszczeniu graniczącym. Oczywiście nie wiem, jak masz rozplanowane przechowywanie, ale chodzi mi o to, że np. lwią część zastawy stołowej, tzn. talerzy i półmisków, które używane są np. raz w tygodniu, można spróbować przeprowadzić do innego pomieszczenia, a w kuchni zostawić zapas zastawy na dwa, trzy dni. To samo np. z pojemnikami plastikowymi, książkami kucharskimi itd.

Jest to denerwujące, jak potem człowiek przy gotowaniu właśnie akurat tego półmiska potrzebuje czy tej szklaneczki, ale jeśli nie jest daleko przechowywane, to może byłoby to rozwiązanie kompromisowe

 

Ja jeszcze ewentualnie jak proponowała Elfir rozważyłabym aranżację barkową - barek jest na granicy przynależności do kuchni i salonu, więc jakoś mogłabym sobie go wyobrazić.

 

Podwyższenie szafek górnych - ok, ale ja z tych, co przy dużych szafkach i okapem po środku, zawsze proponują okap zabudowany, a Tobie pewnie nie chciałoby się zmieniać tego co już masz :)

Edytowane przez Aantenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogromna prośbę do nataly.pl (z góry przepraszam za skopiowanie Twojego zdjęcia) ale mam pytanie, bo przeogromnie spodobała mi się ta kuchnia i chciałabym poznać dokładnie co to za kolory góra ,dół i blat:)

Z GÓRY SERDECZNE DZIĘKI.

Nie macie przedstawiciela gdzieś w świętokrzyskim ? ;)

NATALY PL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogromna prośbę do nataly.pl (z góry przepraszam za skopiowanie Twojego zdjęcia) ale mam pytanie, bo przeogromnie spodobała mi się ta kuchnia i chciałabym poznać dokładnie co to za kolory góra ,dół i blat:)

Z GÓRY SERDECZNE DZIĘKI.

Nie macie przedstawiciela gdzieś w świętokrzyskim ? ;)

 

Witam , nie ma sprawy .. Więc górne szafki są wykonane w mdfie lakierowanym na połysk , dolne i słupki w fornirze naturalnym palisander santos a blat w laminacie z doklejką aluminium na krawędzi . Niestety pracujemy na "miejscu" chyba że domówimy sprawę transportów i montaży w Pani okolicy ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , nie ma sprawy .. Więc górne szafki są wykonane w mdfie lakierowanym na połysk , dolne i słupki w fornirze naturalnym palisander santos a blat w laminacie z doklejką aluminium na krawędzi . Niestety pracujemy na "miejscu" chyba że domówimy sprawę transportów i montaży w pani okolicy ... Pozdrawiam

 

Bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniula_bl - ja się wyłamię i zaproponuję ograniczenia zbieractwa .... Masz piękną kuchnię i cokolwiek do niej "dostawisz" czy "dowiesisz" będzie miało wg mnie marny efekt. Ja znam twój problem, bo sama mam chomicze zapędy i zbieram różne rzeczy, ale to nie ma sensu. Ostatnio poszłam po bandzie i wywaliłam wszystkie zdekompletowane komplety i pojedyncze szklaneczki, talerzyczki i takie tam ... I co? Nadal mam w czym gotować i podawać jedzenie a w szafkach luźniej się zrobiło ...

 

wiesz Aniu...ja mieszkam dopiero od września 2011 i nie miałam wcześniej żadnej zastawy, bo mieszkaliśmy u rodziców :p i na nowe przyszliśmy jako "gołodupce"

wszystko co mi się nie mieści w kuchni jest świeżym zakupem i oczywiście najpotrzebniejszym i niezbędnym w codziennym pichceniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...