Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja kuchnia będzie we wtorek na razie pochwalę się projektem

http://images42.fotosik.pl/24/f03a72c2f8cd802f.jpg

 

Bardzo ładna kuchnia :) Tylko tak się zastanawiam, czy ta wysoka zabudowa

po lewej stronie jest do sufitu? Wydaje mi się, że lepiej będzie wyglądać do samego sufitu.... :) (kurz i te sprawy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ida możesz powiedzieć jak sprawują Ci się same szuflady na dole? I - jeśli to nie będzie zbyt wścibskie :D - co w nich trzymasz? Też planuję prawie same szuflady i nie bardzo wiem jak się to sprawdzi w praktyce. Poprzednio miałam maleńką kuchnię i praktycznie wszystkie talerze, filiżanki itd trzymałam w szafkach górnych, a teraz właśnie na filiżanki, szklanki planuję tylko jedną szafkę wiszącą, a reszta na dole. Troszkę się obawiam jak się w tych szufladach "poukładają" talerze, garnki itp...
Besta77, ja ci opowiem o tych szufladach :wink:

Na całym dole mebli mam tylko i wyłącznie szuflady, no może z wyjątkiem szafki pod zlewem, ale gdzieś musze trzymac kosz :wink:

W szafkach trzymam wszystko: talerze, kubki, słoiki, puszki, garnki, no i wszystko co w kuchni jest potrzebne :roll:

Talerze trzymam w specjalnych uchwytach, takich z Ikea. Kubki tez wiszą ta takich stojakach. Szuflady mam głębokie i szerokie, dużo się w nich mieści.

W szafkach wiszących mam herbatę, kawę i słodycze-dzieci tam nie sięgają :wink:

Nie wyobrażam sobie mebli z półkami :roll: Jak dla mnie szuflady rulez :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida możesz powiedzieć jak sprawują Ci się same szuflady na dole? I - jeśli to nie będzie zbyt wścibskie :D - co w nich trzymasz? Też planuję prawie same szuflady i nie bardzo wiem jak się to sprawdzi w praktyce. Poprzednio miałam maleńką kuchnię i praktycznie wszystkie talerze, filiżanki itd trzymałam w szafkach górnych, a teraz właśnie na filiżanki, szklanki planuję tylko jedną szafkę wiszącą, a reszta na dole. Troszkę się obawiam jak się w tych szufladach "poukładają" talerze, garnki itp...
Besta77, ja ci opowiem o tych szufladach :wink:

Na całym dole mebli mam tylko i wyłącznie szuflady, no może z wyjątkiem szafki pod zlewem, ale gdzieś musze trzymac kosz :wink:

W szafkach trzymam wszystko: talerze, kubki, słoiki, puszki, garnki, no i wszystko co w kuchni jest potrzebne :roll:

Talerze trzymam w specjalnych uchwytach, takich z Ikea. Kubki tez wiszą ta takich stojakach. Szuflady mam głębokie i szerokie, dużo się w nich mieści.

W szafkach wiszących mam herbatę, kawę i słodycze-dzieci tam nie sięgają :wink:

Nie wyobrażam sobie mebli z półkami :roll: Jak dla mnie szuflady rulez :p

 

ha ... widze ze zostalam uprzedzona :)

podpisuje sie pod tym nogami i recami :D

czy moze byc cos wygodniejszego niz wyciagniecie bez problemu czegos z konca szuflady ? przypomina mi sie jak w domu rodzinnym musialam wszystko wyjac zeby dostac sie do woreczka cukru czy czegos tam ... :evil:

teraz otwietam szuflade i wszystko widze i mam ... nic nie przestawiam i nie wyjmuje ...

talerze mam teraz bez tych uchwytow w szufladzie ale w nowej kuchni wszystko to bedzie ... i wlasnie dlatego tak mnie nurtuje ta narozna szafka ... kaska maciej jak ty to rozwiazalas ?

kubki mam akurat w szafkach wiszacych lub na stojakach na blacie stoja;

slodycze i lekarstwa tez na gorze ...

 

besta wlasnie o takich szufladach myslalam ... chyba beda lepsze niz kolo ... bo co ja bym na tym kole mogla trzymac ? garnki beda przeciez w wysokich i super wygodnych szufladach ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida znam to szukanie w zapchanej na maxa szafce :) czasami wolałam po coś skoczyć do sklepu niż wyjmować i przeszukiwać całą zawartość, po to, żeby się dowiedzieć, że jednak nie ma...

A te szuflady narożne są chyba najlepszym rozwiązaniem, bo jednak kosze w kształcie koła są trudne do zagospodarowania (garnki nie bardzo, patelnie i mniejsze rzeczy wpadają w kosz, blokują koło itp) i traci się dużo przestrzeni. Ale da się je zrobić chyba tylko w takim narożniku ściętym, bo przy rogu pod kątem 90 stopni to niezazbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale da się je zrobić chyba tylko w takim narożniku ściętym, bo przy rogu pod kątem 90 stopni to niezazbytnio.

 

jeszcze nie mam projektu kuchni wiec jest mi to wlasciwie obojetne - dopiero sie za to zabieram ... wiem gdzie musi byc plyta z okapem (tylko jedna mozliwosc), zlew bedzie pod oknem a reszta sie dopasuje ... :)

 

a wracajac do szuflad to wydaje mi sie ze na zdjeciu ktore umiescilas sa wlasnie szuflady w narozniku 90 st a nie na takim scietym (jak mam teraz w swojej kuchni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do szuflad to wydaje mi sie ze na zdjeciu ktore umiescilas sa wlasnie szuflady w narozniku 90 st a nie na takim scietym (jak mam teraz w swojej kuchni)

 

No racja!! Już mi się chyba alzhaimer jakiś zaczyna :wink: A ja sobie jakoś zakodowałam, że w moim narożniku, właśnie takim, tych szuflad nie da się wsadzić... Muszę wrócić do projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego tak mnie nurtuje ta narozna szafka ... kaska maciej jak ty to rozwiazalas ?

kubki mam akurat w szafkach wiszacych lub na stojakach na blacie stoja;

slodycze i lekarstwa tez na gorze ..

Ja w sumie nie mam narożnej szafki :roll:

Mam taką z łamanymi drzwiami, pod zlewem, no ale tam mam kosz :roll:

Kubki na kawę mam na górze, kubki dla dzieci na dole w szufladzie, tak żeby się mogły same obsłużyć :wink:

Lekarstwa tez wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupki nie są do sufitu :cry: ale nie mam szans już nic zmienić i tak czekam już ponad dwa miesiące :evil:

To może (to tylko propozycja...) zabuduj g-k tę "pustą nadwyżkę"

nad słupkami? Będzie Ci łatwiej... serio... mówię o kurzu itp...

 

GGGosik pewnie masz rację ,ale aż boję się wspominać mężowi o zmianach :-? bo i tak jesteśmy lekko znerwicowani przez to wykańczanie domu :-? Może przy następnym malowaniu (za jakieś dwa lata )napomknę o zmianach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego tak mnie nurtuje ta narozna szafka ... kaska maciej jak ty to rozwiazalas ?

kubki mam akurat w szafkach wiszacych lub na stojakach na blacie stoja;

slodycze i lekarstwa tez na gorze ..

Ja w sumie nie mam narożnej szafki :roll:

Mam taką z łamanymi drzwiami, pod zlewem, no ale tam mam kosz :roll:

Kubki na kawę mam na górze, kubki dla dzieci na dole w szufladzie, tak żeby się mogły same obsłużyć :wink:

Lekarstwa tez wysoko.

Kasia a mogłabyś uchylić rąbek tajemnicy i pokazać Twoją kuchnię z dużą ilością szuflad? Sama zastanawiam się nad przewagą szuflad i szukam inspiracji i potwierdzenia że dużo szuflad to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...