Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kaśka maciej Ja rano mam czas tylko na jedną. ;) Druga to po południu, w pracy albo jeśli już wrócę do domu

agata 39 Kosztuje ok. 2 kafli, no ale to już marka z lepszej półki. I ma te wszystkie bajery takie jak właśnie automatyczne włączanie rano, i można ustawić preferowaną temperaturę kawy co do stopna, jeżeli to ma dla Ciebie znaczenie. Smak espresso zależy od temperatury parzenia.

Myślę,że się zastanowimy nad kupnem takiego expresu.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

poema - ladna kuchnia - taka ciepla - chociaz zupelnie nie w moim stylu :)

 

a wracajac do tematu szuflad to u mnie sa 50 - 60 i jestem super zadowolona bo trzymam w nich wszystko oprocz szkla do picia ...

wysokosc szuflad nie jest u mnie zbyt optymalna wiec teraz bede myslec jak to zmienic w domku ... dodam ze niskie szuflady sa ciut za niskie a wysokie niepotrezbnie takie wysokie (jedna duza by wystarczyla) .. bo musze ukdadac rzeczy warstwowo zeby wykorzystac przestrzen ktorej i tak mi brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poema masz piękną kuchnie.Możesz coś więcej o niej napisac.Z drewna?Jakiego?A blat z czego?Sciana z lewej strony jaką ma dł?

I jeszcze jedno słupek z piekarnikiem ma 80cm?

Przeprasza za tyle pytań ale mam podobny układ ścian-łącznie z oknem i jestem ciekawa ile szafek mogę zmieścic.Jestem dopiero na starcie ale już pomalutku zaczynam planowanie :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaczek jak bede w domu to zmierze :)

te plytkie sa dobre jedynie na sztucce ... no moze jesczze na woreczki papierowe, folie i tym podobna szuflada z pierdolami ... ale na szuflade z lyzkami wazowkami itp jest za plytka - nie miesci mi sie i musze ciagle dopychac i ukladac :)

a glebokie szuflady w takiej posatci jak mam sa dobre na soki litrowe, olej rzeczy w wysokich butelkach ...

ale w iinej trzymam zapasy takie jak maka, cukier, kasze czy puszki i tam musi byc warstwowo bo szkoda przestrzeni ...

musze dokladnie to pomierzyc i sie na cos zdecydowac bo niedlugo trzeba zaczac zamawiac mebelki ... a jesczze nie mam projektu tylko wizje co i jak ...

 

a tak przy okazji - znacie jakis dobry i prosty program do projektowania kuchni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia zupełnie przyzwoita ( choć raczej nie w moim stylu ). Nie jest to jednak z całą pewnością kuchnia z kategorii wnętrz na tyle spektakularnych, żeby dla ich prezentacji należało zakładać nowy wątek. :wink:

I to właśnie posunięcie było moim zdaniem podstawowym błędem jej właściciela. Gdyby zamieścił te zdjęcia w wątku o kuchniach zebrałby zapewne same pozytywne opinie.

 

Autor mial na mysli inny tytuł wątku (z krakowia wiec oszczedza/skąpi słowa) "Oto nasza kuchnia - śliczna czy bardzo śliczna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, reszta jeszcze kompletnie '"w proszku" - i nawet bez konkretnego pomysłu :) Kuchnia też wymaga jeszcze trochę pracy. Jak już pisałam na ścianie przy której stać będzie stół będzie czarna tapeta, ale co z resztą ścian ...? Może jakaś rada... będę bardzo wdzięczna.

 

Już pora na kolorek, więc ponawiam prośbę - na jaki kolorek pomalować sciany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem z wymiarami ...

dzieki tej dyskusji dowiedzialam sie ze moje glebokie szuflady nie sa takie same :) jedne maja 25 cm a te dolne 32 i teraz juz wszystko jasne ... wlasciwe rozplanowanie produktow i moze tak zostac :)

w tych 25 cm mieszcze sie spokojine na wysokosc takie rzeczy jak kasz, ryz, maka cukier oraz pojemniki na zywnosc ...

w tych glebszych mam talerze (12 + 6 szt) oraz wysokie soki czy oleje; garnki tez w wyzszych;

 

najmniejsze szuflady maja 12,5 cm ... jak juz pisalam dobre na sztucce :) na inne rzeczy troche bym je jednak poglebila ... tzn zamiast trzech plytkich (jak mam teraz) zrobila bym tylko dwie (czyli po 18 - 19 cm)

 

widze ze sama sobie tez pomoglam :lol:

 

zagloaba - co do kawy ... jakos ostatnio przestala nam smakowac kawa z ekspresu ... pijamy rozpuszczalna ... expres dla gosci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestorka z czego bedziesz miala robione te jasne fronty ? fajna kuchnia mysle ze moja bedzie w podobnym stylu z tym ze chyba zamiast szarego uzyje wisni 8)

 

Fronty trochę różnią się kolorem od projektu ,ale jest ładnie :lol: :wink:

Jeszcze nie skończona :-?

http://images40.fotosik.pl/27/5d021cc83cc296ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dankaf Wysłany: Sro, 5 Listopad 2008 10:13 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

poema masz piękną kuchnie.Możesz coś więcej o niej napisac.Z drewna?Jakiego?A blat z czego?Sciana z lewej strony jaką ma dł?

I jeszcze jedno słupek z piekarnikiem ma 80cm?

Przeprasza za tyle pytań ale mam podobny układ ścian-łącznie z oknem i jestem ciekawa ile szafek mogę zmieścic.Jestem dopiero na starcie ale już pomalutku zaczynam planowanie

Pozdrawiam

 

 

Kuchnia jest z MDF-u dąb rustic + patyna, blat nie wiem.

Ściana z lewej ok 3 m są tam drzwi do spiżarni. Słupek z piekarnikiem niecałe 70 cm. To jest otwarta kuchnia i nie chciałam jej zagracać zbyt dużą ilością szafek, dlatego te wiszące są większe mają wysokość 90 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...