Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

PIU

niestety nie wchodzi w grę zamiana- ze względu na wygodę. ekspres po drugiej stronie musiałby być za każdym razem wysuwany(a to ciężka kobyła) aby dolać wody do zasobnika. teraz wystarczy podnieść pokrywkę. a wbrew pozorom robię to nawet dwa razy dziennie(jesteśmy kawoszami). prostsze jest przesunięcie czajnika pod samą ścianę i zwinięcie kabelka od czajnika pod podstawkę- czasem to robę, ale jak widać zawsze ktoś to wyciągnie (niewytrewsowani domownicy).

 

ANULEK 2005- dziękuję za komplement, ale firanki będą do wymiany bo są nieładnie uszyte(sama to robiłam i trudności mnie przerosły), być może kupię znowu tę samą tkaninę- mnie też wzór się podoba, ale na pewno oddam tę robotę fachowcowi. Ato że kuchnia biała to WINA(choć moim zdaniem zasługa)forum murator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ludziska jakiej szerokosci / głębokości musi byl połka w ktorej ma się zmiescic okap wbudowany 300 mm

http://images42.fotosik.pl/678/7a8edbd7fa40b51fmed.jpg

rozumiem ze wycina sie otwór w dolnej płycie szafki i musi zostac jeszcze parę cm tylko ile ?????????

 

Witam , to wszystko zależy od firmy która to robi ale trzeba zostawić minimum po 1 cm z przodu i z tyłu ..

 

Pozdrawiam ,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za opinie na temat mojej kuchni i sugestie co do zmian. Rzeczywiście kontakt nad lodówką będzie obniżony przy najbliższym malowaniu. Firanki muszą być ze względu na bliskość drogi i kłanianie się spacerowiczów z osiedla podczas obiadu- ale uszyłam je fatalnie i chętnie zmienię na coś innego, ale nie wiem co to by mogło być. Muszą też pasować do reszty pomieszczeń- jadalni i pokoju dziennego. Jeśli chodzi o zdjęcia to wkleję ponownie w trochę innym oświetleniu, ale fotograf ze mnie marny więc za efekt nie ręczę.

 

Mi sie podoba układ tez okey .Tylko nie widze lodówki? A tak na marginesie jakie masz wymiary te kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak- co do firanek to racja, ale dopuki czegoś innego nie będę pewna na sto procent to zostaną te. jeśli chodzi o akcenty kolorystyczne to podczas gotowania i użytkowania kuchni jest ich cła masa- różowe garnki np. ściany są takie szaro-wrzosowe- farba jedwabny popiel. jestem zakochana w tym odcieniu. ale generalnie unikam w całym domu zbyt intensywnych kolorów. może wiosną zapragnę jakiejś soczystej żółci lub limonki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniulka, dziekujemy za długi komentarz i konstruktywne uwagi. Przemyśleliśmy sprawę i zamieniamy kolejność kawiarki i piekarnika. Dziekujemy za cenna wskazówkę. Dziękujemy tez innym osobą za rady i komentarze. Mamy problem z tym półwyspem bo zastanawiamy sie co dać za nim żeby było oki i funkcjonalnie przy gotowaniu. Mysleliśmy o szkle , ale nie bardzo. Teraz myślimy o tablicy w białej ranie, ale nie wiemy czy to zabezpieczy ściane. Krzesła Ikea tak jak juz tu fachowcy forumowi pisali. Znakomicie sie sprawdząją i są w sam raz do naszej wysokości wyspy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały ot

 

całkiem przyjemna alternatywa dla "nudnego" ;) białego szkła przy białej kuchni.

ciekawa inspiracja, kolor szyby, jako kontynuacja kolorystyki dodatków.( w odpowiedniej dawca, oczywiście :D )

 

 

[ATTACH=CONFIG]150766[/ATTACH]

 

 

plus taki zestaw :)

 

 

http://1.bp.blogspot.com/_uDoSb1uG2Bo/SecmW9sgvfI/AAAAAAAAAR4/6BVXAC7pQ7w/s400/more+blue+mixer+stuff.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja pokaże naszą kuchnie w trakcie realizacji.

 

Zastanawia mnie dlaczego przy tak dużej kuchni sprzęty są wciśnięte w kąt? Jak się będzie coś gotować na ogniu, to można się oparzyć zmywając w zlewie.

W ogole dziwny układ...

Aż się prosi by go odwrócić o 90 stopni zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. Wówczas jest miejsce na każdy sprzęt + sporo blatu dookoła. Dołoby się pewnie nawet jakiś stolik zmieścić.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją kuchnią pochwalę się pewnie za jakieś... pół roku (jak dobrze pójdzie). Ale pytanie krótkie i szybkie mam - czy ktoś może polecić mi jakś czajnik elektryczny retro czy inny stylizowany w kolorze ecru (podoba mi się zelmer ale jest tylko biały). Poszukuję na prezent i już dostaję oczopląsu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...