Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

żona m przy ścianie jest coś a'la barek,jest to kontynuacja blatu tylko bez dolnych szafek. A gdzie widzisz, żeby był on krzywy/przechylony? Blat na końcu jest ucięty pod skosem,żeby zwyczajnie nie wpaść na niego jak się będzie wchodzić do kuchni.

 

Kuchnia wbrew pozorom jest bardzo mała, ma wykusz i stąd taki układ kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, ze kuchnia jest duża. Tak na oko, to między szafkami, pośrodku, jest ok. 2m podłogi, a to całkiem sporo. Blatu masz mnóstwo, szkoda tylko, ze w najbardziej użytkowane strefy sa tak ściśnięte. Zlew tuż przy płycie, a obok jeszcze piekarnik i lodówka. Tak naprawdę nie ma nawet gdzie odstawić garnka. Bardzo nieprzemyślany układ, a pomieszczenie naprawdę miało potencjał na dobre zagospodarowanie. No chociażby zlew można było umieścić pod środkowym oknem, a już byłoby wygodniej. Po wyjęciu warzyw ze zlewu byłoby miejsce na krojenie, żeby po tym wrzucić do garnka. A w ogóle to lodówka - zlew - płyta - tak byłoby idealnie i w tej kuchni można było to zrobić bez problemu. Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chociażby zlew można było umieścić pod środkowym oknem, a już byłoby wygodniej. Po wyjęciu warzyw ze zlewu byłoby miejsce na krojenie, żeby po tym wrzucić do garnka. A w ogóle to lodówka - zlew - płyta - tak byłoby idealnie i w tej kuchni można było to zrobić bez problemu.

Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza,że warzywa pokroje dalej od garnka. Obecnie mam jeszcze bardziej wszystko "na kupie" i daje radę:)

 

A napisałam że kuchnia jest nie duża,bo zawsze marzyła mi się kuchnia wielka z wyspą na środku.

Wykusz był w projekcie.

Zlew miał być na właśnie pod środkowym oknem, ale tylko ono jest otwieralne(reszta na stałe) i nie praktycznie byłoby je otwierać przy kranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ujęć mojej skromnej białej kuchni.

 

[ATTACH=CONFIG]151220[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]151221[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]151222[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]151223[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]151224[/ATTACH]

 

Piękna kuchnia.Bardzo fajny zlewozmywak ma piękny kolor.Napisz proszę jaki to producent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...