Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tazor bardzo ładna kuchnia! Widzę, że nawet taka samą lodówkę wybrałeś Gorenje!

 

Dzięki :) Z doborem lodówki był problem, bo były 2 podstawowe warunki:

- musiała być do zabudowy

- musiała mieć chłodzenie powietrzem i system no-frost

 

Oprócz Gorenje oba te warunki spełniał jeszcze tylko bodajże Liebherr ale cena była powalająca, coś. ok. 6 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carringtontomas Ładna kuchnia. :wink: A teraz zdradz ile to cacuszko kosztowało

 

Meble bez AGD 12800 więc raczej średnia cena.

 

Bardzo podoba mi się kuchnia. Możesz zdracić co za firma ci ją montowała i skąd?

 

Wykonawcą był polecony stolarz z mojej okolicy - Tarnowskie Góry. Jeśli cię to będzie interesowało wyślij priva - dam Ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazor bardzo ładna kuchnia, mozesz zdradzić jaki to kolor frontów, oraz jaka jest szerokość sufitu podwieszanego. :)

 

Mogę zdradzić ;) Fronty dolne to Grusza Jasna - folia na MDF. Przy dziennym świetle są trochę chłodniejsze (zdjęcia były robione wieczorem by żółtym świetle, więc wyszły nieco cieplejsze). Sufit podwieszany zrobiliśmy na 60cm - 2 x głębokość szafek górnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy jest jakiś przepis mówiący o tym że nad kuchenką musi być okap ? A jeśli nie ma wymogu jakie mogą być skutki jeśli go nie zrobię ( poprostu nie mam na niego miejsca) To mój projekt w prawym narożniku będzie dwu komorowy zlewozmywak

http://img149.imageshack.us/img149/2623/beztytuu5pa1.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś sama się już głowie z tym okapem, kuchnia jest dosyć mała(3,4x1,7) połączona z salonem i priorytetem dla mnie to schowanie lodówki za kominek żeby nie przytłaczała na widoku (nie wiem czemu sobie tak ubzdurałam) :oops: W takim razie czy lodówka z kuchenką nie będą się gryźć :o gdy staną obok siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musiałabys mieć nowy projekt z kuchenką w rogu i wtedy bys zobaczyła. Byc moze starczy tam jeszcze miejsca na wąska szafkę np cargo pomiędzy lodówką a kuchenką? Bo powinno być jeszcze miejsce na chociaż mały blat między nimi. Trudno mi tak ocenic bez wymiarów... I nie słuchaj gdy ktoś powie Ci, ze nie jest wygodnie mieć kuchenke w rogu. Ja tak mam i jest to super wygodne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lodówka przy kominku Ci się nie gryzie? :))) Już nie mówię o fengszu "ciepło +zimno" obok siebie.... Przecież ściana kominka będzie ją nieustannie nagrzewać, nie wiem czy to lodówce nie zaszkodzi. Jeśli będziesz ją miała zabudowaną w szafce z płyty okleinowanej to też blisko ciepła może zniszczyć warstwę okleiny. Poza tym ustawianie kuchenki pod oknem nie jest najlepszym pomysłem. A jakby miala być gazowa to już wogóle. Gdzie będzie zlew? też przy kuchence? Zamierzasz otwierać to okno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...