Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

przepiekna kuchnia!!

co to jest na scianie pezy biacie i jaki kolor tego:)

 

Na ścianie jest szkło lacobel w kolorze szarym metalicznym. Łączone z trzech części, gdyż z jednej cena wzrosłaby 4-5 krotnie ponieważ lacobel występuje w standardowym wymiarze 255 cm, a moja ściana wynosi około 400 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

szpilka śliczna kuchnia! Bardzo podoba mi sie podcięcie w górnej szafce. No i oczywiście bateria. Wrzosy w tych doniczkach wyglądaja genialnie. No i kolor blatu fajny. Dodaje lekkości kuchni. W ogóle wszystko mi sie podoba! Nawet czarny okap mnie nie razi :)

 

Uwierz, że chciałam biały okap i płytę, ale ostatecznie stwierdziłam iż za dużo tej bieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję , u mnie tez bedzie taka opcja...

a powiedz jak w praktyce sie spisuje w czyszczeniu itp:cool:

 

W czyszczeniu nie mam z nim najmniejszych problemów, plusem jest kolor, gdyż nie widać żadnych zabrudzeń. Poza tym na chwilę obecną nie rysuje się, nie odpryskuje i nie widać żadnych przebarwień. Jednym słowem jestem zadowolona, jednak muszę pamiętać, żeby dalej estetycznie wyglądał nie stawiam gorących garnków, naczyń itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałem pokazać kuchnię w dwóch materiałach , w fornirze z orzecha amerykańskiego i w białym lakierze w połysku ,

tak jak pisałem wcześniej nie jest to taka prosta sprawa w odpowiednim ułożeniu szafek w takim właśnie pomieszczeniu kuchennym .

Oczywiście w takim układzie najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o blat jest konglomerat ponieważ nie widać w nim łączeń ..

_s0.zmniejszacz.pl_DSC08690_zmniejszacz-pl_105492.jpg_s0.zmniejszacz.pl_DSC08692_zmniejszacz-pl_624668.jpg_s0.zmniejszacz.pl_DSC08693_zmniejszacz-pl_367820.jpg_s0.zmniejszacz.pl_DSC08696_zmniejszacz-pl_720830.jpg_s0.zmniejszacz.pl_DSC08696_zmniejszacz-pl_720830.jpg

 

Pozdrawiam , Piotr , zapraszam na naszą nową stronę http://www.nataly-design.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia w wykuszu to nieporozumienie, ale wybrnąłeś Piotrze, na tyle ile było to mozliwe.

 

Przepiękny fornir:)

 

Dziękuję , oj muszę powiedzieć szczerze że nie lubię za bardzo takich kuchni bo trzeba się namierzyć , natworzyć i do tego większość prac jest

robionych na miejscu . Wiele rzeczy trzeba robić na bazie szablonów no i wiadomo że jest sporo "strat" w dolnych partiach szafek ze względu

na kąty .. ;-) Pozdrawiam , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.biuro-styl.pl/pl/mr/probnik2012_2013.pdf

 

Tu jest próbnik blatów tego producenta. Bazalt Toba 123 S - tak się nazywa ten blat. Ale inne bazalty też fajne, np. Bazalt Ap 120 S. Najlepiej i tak na żywo zobaczyć.

 

własnie ten kolor jest powyżej, tylko jakis ciemny w porównaniu do fotek szpilka87...moze jakis filtr został zastosowany przy robieniu fotek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ten kolor jest powyżej, tylko jakis ciemny w porównaniu do fotek szpilka87...moze jakis filtr został zastosowany przy robieniu fotek ??

 

Dokładnie to jest mój blat. W rzeczywistości nie jest taki ciemny.

Osobiście podobał mi się również http://www.biuro-styl.pl/pl/wybor.php?dekor=134S kolor zbliżony do płyty asfaltowej z małymi drobinkami, na żywo na prawdę piękny, ale oczywiście to kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivy17 - oczywiście :) wieczorem postaram się wrzucić dodatkowe zdjęcia.

:)

 

mam pytanko i zarazm prośbę o foteczkę podłogi...i pytanie jak sie spisuje podłoga ?? bo juz naczytałam sie tyle o róznych gresach że jedne są maskakryczne w utrzymaniu, inne dobre ...i szukam czegos do kuchni a ten kolor ładnie wygląda :-)

 

P.S Mam jeszcze pytanko o twoje łazienkowe płytki/wygrzebałam Twoja łazienkę w odpowiednim wątku/ Płytki: Grespania Forum Gris - podłogowe - jakie sa w utrzymaniu, chodzi mi o plamki z wody itp, da sie wytrzec w jednym miejscu czy trzeba cała łazienkę pucować ?? zgory dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...