Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ivy17 - z podłogi w kuchni jestem najbardziej zadowolona do takiego stopnia, że mam ją również w holu :D

Kolor to ciemny grafit z malutkimi drobinkami powiedzmy brokatu - srebrnego.

W utrzymaniu jest genialna, żadne ślady po umyciu nie zostają, np. w łazience mam szare, jasne płytki na pół połysk, pół mat również z malutkimi drobinkami i gorączki dostaje bo co myje to są smugi.

 

Nazwa płytek NordCeram Gemini Schwarz 30x60

 

W załączniku zdjęcie, ale słabej jakości. Wieczorem tak jak już mówiłam wrzucę konkretniejsze :)

DSC06277_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka ,

Venus to było pomieszczenie kuchenne z dużym przejściem do salonu więc nie mogliśmy tam nic inne wymyślić .. bo nie byłoby zlewu i zmywarki ;-)

Tipon stosujemy ostatecznie bo nie wszystko da się otworzyć za jego pomocą ..

 

Pozdrawiam , Piotr

 

 

 

\\it

Nataly wykonanie fajne, ale projekt dla mnie masakra. Fajnie, dużo blatów, ale chyba wolałabym w wykuszu zrobić siedzisko dla np dzieciaków na szafkach otwieranych na tipon. Wiadomo, wszystko kwestia gustu.

 

5 lat temu jak wybierałam projekt domu też chciałam taką kuchnię w wykuszu :eek: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivy17 - z podłogi w kuchni jestem najbardziej zadowolona do takiego stopnia, że mam ją również w holu :D

Kolor to ciemny grafit z malutkimi drobinkami powiedzmy brokatu - srebrnego.

W utrzymaniu jest genialna, żadne ślady po umyciu nie zostają, np. w łazience mam szare, jasne płytki na pół połysk, pół mat również z malutkimi drobinkami i gorączki dostaje bo co myje to są smugi.

 

Nazwa płytek NordCeram Gemini Schwarz 30x60

 

W załączniku zdjęcie, ale słabej jakości. Wieczorem tak jak już mówiłam wrzucę konkretniejsze :)

 

Ze mnie gapa dzisiaj bo w temacie Twojej kuchni naczytałam się tyle, że potem zdublowałam pytanie na które właściwie co rusz była odpowiedź :)

Na zdjęcia lepszej jakości poczekam bo kuchnia pięknie się prezentuje :) Czy masz ją w połączeniu z salonem czy wydzieloną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie gapa dzisiaj bo w temacie Twojej kuchni naczytałam się tyle, że potem zdublowałam pytanie na które właściwie co rusz była odpowiedź :)

Na zdjęcia lepszej jakości poczekam bo kuchnia pięknie się prezentuje :) Czy masz ją w połączeniu z salonem czy wydzieloną?

 

Kuchnię mam połączoną z salonem. Wczoraj niestety nie dałam rady wrzucić zdjęć :( sprawy zawodowe mnie zatrzymały, ale dziś jest piątek więc na pewno zdjęcia będą :)

 

Dodatkowe zdjęcia kuchni, a konkretnie słupka.

 

IMG_0278.jpgIMG_0279.JPGIMG_0281.JPGIMG_0282.jpgIMG_0285.jpg

 

Płytki w kuchni oraz w holu ;)

 

IMG_0283.jpgIMG_0284.jpgIMG_0287.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki na podłodze bardzo ładne, ale zabiłaś ich efekt plastikowymi listwami, jesli jeszcze możesz sobie na to pozwolić to zmiań je na drewniane w kolorze drzwi, lub zupełnie białe drewniane. Mam fisia na punkcie symetrii, więc wszystkie niesymetryczne podziały w szafkach, linie drzwiczek na różnych poziomach i płytki w caro mnie irytują, więc.....ale ogólnie kolorystyka na tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki na podłodze bardzo ładne, ale zabiłaś ich efekt plastikowymi listwami, jesli jeszcze możesz sobie na to pozwolić to zmiań je na drewniane w kolorze drzwi, lub zupełnie białe drewniane. Mam fisia na punkcie symetrii, więc wszystkie niesymetryczne podziały w szafkach, linie drzwiczek na różnych poziomach i płytki w caro mnie irytują, więc.....ale ogólnie kolorystyka na tak.

 

Mogę, ale nie zmienie bo mnie osobiście podoba się jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuchnia, a raczej aneks kuchenny:

 

http://i1.fmix.pl/fmi2343/ec10a3b900146de450bb5c9f

 

Natalia, bardzo mi się podoba ta kuchnia! kafle są, no cóż, świetne po prostu. Dobrze, że nie ma dla nich żadnej "konkurencji" :)

 

Jeden mały szczególik, to zmieniłabym oprawki kontaktów na całe czarne i cokół na biały.

 

Ogólnie dla mnie piękna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...