Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki za link :) Fajne te płyty, zawsze jakaś alternatywa dla kamienia, tylko cena niestety jak za kamień. Mam nadzieję, że koszt obróbki przynajmniej z pułapu blatów laminowanych? Jeśli tak, byłaby szansa na sporo mniejsze koszty mojego wymarzonego blatu z podwieszanym zlewozmywakiem...:rolleyes:

 

jeśli można z tego uzyskać taki efekt, to myślę, że baardzo ciekawa sprawa:

 

http://st.houzz.com/simgs/d791449d0f78bb87_4-3233/modern-kitchen.jpg

 

milek, ten twój kot mnie hipnotyzuje jakoś... późno już chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za link :) Fajne te płyty, zawsze jakaś alternatywa dla kamienia, tylko cena niestety jak za kamień. Mam nadzieję, że koszt obróbki przynajmniej z pułapu blatów laminowanych? Jeśli tak, byłaby szansa na sporo mniejsze koszty mojego wymarzonego blatu z podwieszanym zlewozmywakiem...:rolleyes:

 

niestety nie mam pojęcia, jak to wygląda kosztowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images37.fotosik.pl/1857/fa233f6bd93a0ff7med.jpg

 

Po prawej od piekarnika jest lodówka bez zamrażarki. Na zewnątrz podwójne drzwiczki mocowane do lodówki. Od podłogi do góry lodówki 198 cm :)

 

 

A ja mam prośbę nie kuchenną, mogę?? Gdzie kupię taki zegar? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuję opinii - czy któraś ma fronty mebli z płyty laminowanej np. Egger.

Podoba mi się taka EGGER Woodline mokka .

l1201613824.jpg

Ale mam tylko jedną opinię z innego salonu meblowego - a oni mówią że to kiepsko wygląda i że boki są z PCV a nie całe. Macie jakieś doświadczenia ?

POzdrawiam

Edytowane przez gosa31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...