Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dusiaka bardzo ładna kuchnia :) trawka o której wspominałaś moim zdaniem będzie super pasować:yes: zieleń ożywi kuchnie i będzie bardzo dobrze komponować się z tym orzechem.

W wersji stonowanej wybrałabym szkło w kolorze ścian :)

Nie pasuje mi natomiast czerń czy też czarno biała fotografia u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja również mam problem co dobrać na ścianę pod szafkami w moim aneksie kuchennym :) Szafki są w kolorze szarym, blat czarny, sciany jasne szare. W pokoju chcę dodać zielone dodatki typu np. poduszki na sofie. Zastanawiam się nad nadrukiem pod szkło w kolorze szarym, białym albo zielonym...0_0_productGfx_fe53c86229e6cd407b7adeb3d81fe273.jpg300_0_productGfx_5ad2a90d9580254018b3b8a8862d531b.jpg300_0_productGfx_f2250a461eed3dcd913dfd0e8b31a206.jpg300_0_productGfx_9b59a2b05c65eba9d935f8f38a07930a.jpg300_0_productGfx_f1606fd45cdcb531ddf5c11470983d6f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady i pomysły.

Pomysł z PCV ciekawy, tylko trochę się boję, że to jednak kuchnia i jakieś ciepło, pomimo indukcji jest.

W kwestii koloru - zanim się zdecyduję na zieleń, poszperam, może znajdę coś innego - podoba mi się pomysł z przepisami, senencjami :) Czemu by nie?

Jakie masz kolory frontów ? I jak masz zamiar ukryć rurę z okapu

Ja myślę o kuchni do sufitu właśnie ze względu ukrycia okapu .

fronty to RAL 1013 - biel perłowa, wygląda jak kość słoniowa. Rura od okapu będzie zabudowana karton-gipsem.

 

dusiaka, pokaż z bliska zlew. Wylewka jest składana?

Nie, nie jet składana, ale już myłam okno - otwiera się wystarczająco, żeby z blatu można było je umyć od zewnątrz :p

http://www.anatol.mojabudowa.pl/pliki/anatol/image/dsc02714n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób proszę zdjecie zlewu i wylewki w swojej kuchni. To jest Franke? Też planuję czarny zlew do białej kuchni z dębowym blatem.

 

PS. Ja w jednej z poprzednich kuchni nie pomyślałam o oknie i potem nieźle musiałam się gimnastykować z myciem na drugim piętrze :)

Edytowane przez Zeberr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także bardzo podoba się tu czarny zlew i sprzęty, pasują idealnie :) I dlatego pomyślałam właśnie o czarnym akcencie na szkle lacobel. Mogłaby być to także monochromatyczna tapeta pod spodem, kilka takich pięknych wklejałam na poprzednich stronach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urocza kuchnia :) Bardzo uniwersalna, jeśli chodzi o kolory i motywy nad blat. Jak najbardziej pasowałoby szkło białe mleczne, ale też i większość grafik. Może to być czarno - biały fragment ulubionego zdjęcia z rodzinnego albumu ;), panorama miasta, łąka, las, koty, psiaki - co tylko dusza zapragnie, albo np. tapeta w groszki, listki itp. ;). Mogą być przepisy kuchenne zapisane ozdobnymi czcionkami, cytaty z filmów, sentencje życiowe czy fragment wiersza. Pole do popisu jest ogromne :yes:

[ATTACH=CONFIG]161035[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]161036[/ATTACH]

 

 

Piękny ten motyw P. Fornasetti, ale zrobiony do bani. Łamie się w rogu kuchni i jest obcięty przy wysokich szafkach. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten motyw P. Fornasetti, ale zrobiony do bani. Łamie się w rogu kuchni i jest obcięty przy wysokich szafkach. Szkoda.

 

moim zdaniem calkiem przyjemna mala kuchenka.

 

najbardziej dziwi mnie to, ze zawsze masz cos na " nie tak", swego czasu twoja kuchnia byla rekordzistka wysmiewania....szafki ,blat , dajace po oczach plytki ceramiczne a-la pozny gierek. ciezko mi to zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

piu. odpowiedz warta twojej kuchni.

 

czy trudno cos napisac konkretnego, przeciez wyzrazilem sie dosc jasno:

 

"moim zdaniem calkiem przyjemna mala kuchenka.

 

najbardziej dziwi mnie to, ze zawsze masz cos na " nie tak", swego czasu twoja kuchnia byla rekordzistka wysmiewania....szafki ,blat , dajace po oczach plytki ceramiczne a-la pozny gierek. ciezko mi to zrozumiec. "

 

juz sie nam zdarzyło polemizowac, ale ja tu jestem sporadycznym gosciem. za to twoje posty widze to prawdziwa masowa. Jesli robiłabys to za kase to nawet bym zrozumial, ale jesli tak spedzasz zycie z wyboru to tylko moge wspołczuc... krytykujesz kuchnie innych bo to lub tamto, a belki w swym oku nie widzisz. fatalna kolorystyka, kiczowate szafki, blat, ceramika......jednym slowem do "bani".

 

moze sie myle? wklej ponownie i niech inni ocenia...... moze faktycznie sie myle?

 

a-ha, w twojej stopce "tematycznie apetycznie" mozna moja ogladnac. jak sie komus nie spodoba , to nic wielkiego....wiec cieplutko zachecam do ponownego wklejenia twojej.

 

co do zdjecia mego lustra, byl dyskusja o lustrach bylo zdjecie. jak bedzie potrzeba wklejenia kaloryfera w kuchni, bedzie kaloryfer ...narazie jest w avatarze.

masz bardzo duzy problem ze swoja kuchnia i to widac. naprawde duzy, ale moze tutaj znajdziesz odpowiedz .

 

pozdrwiam cieplutko!

Edytowane przez 20cm
a-ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 cm czy wszystko u Ciebie w porządku? Widać, że mocno jesteś sfrustrowany, spróbuj wyżyć się może gdzie indziej.

Bardzo lubię ten wątek, ale wściekam się kiedy czytam brednie i niepotrzebne dyskusje zamiast konkretów.

Gdyby wyciąć te posty, które są jedną wielką kłótnią i nic nie wnoszą do wątku to ilość stron pewnie znacznie by się zmniejszyła.

Proponuję nabrać trochę dystansu, a jeśli przychodzi Ci to z trudem to przestań odwiedzać to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 cm chyba pomyliłaś piu z żoną m :D

 

 

no raczej :lol:

 

chyba nie, w mojej kuchni nie ma płytek póżnego gierka a i oblatach nikt nic nie mówił. :no:

 

Serio :o

Kuchnia już pokazywana i mocno skrytykowana za płytki:p

[/Quote]

 

 

20 cm -fajny nick -wiele o Tobie mówi :lol2:

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...