Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[ATTACH=CONFIG]161633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161636[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161637[/ATTACH]

 

Projekt własny, drewno palisander, blaty corian

 

Pozdrawiam

 

 

WK

 

Wow, ale kuchnia :cool: Aż mnie onieśmiela - piękna i wspaniała! :) Czułabym się tam jak Kopciuszek na zamku ;) Gratuluję :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaluzaw

 

Piękna i bardzo luksusowa kuchnia. Dla mnie by była idealna, gdybyś tak nie zaszalał z ledami, zwłaszcza ta czerwień to już za dużo. Poza tym perfekcja.

 

 

No i znów się przyczepiłam :rotfl:

 

cholera,a ja się zastanawiałam skąd ta czerwień :oops: poza moim pojmowaniem był ten kolor światła ;)

 

a kuchnia bajka .

Jaką masz odległość między wyspą a szafką ze zlewem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tych postów, o ile ich nie cytujecie, więc wysiłki trolla są daremne. :yes:

Co do moich kuchni, to oświadczam, że ja sama jestem z epoki Gierka, mój M także, bardzo dobry rocznik ;)

 

 

 

kaluzaw

 

Piękna i bardzo luksusowa kuchnia. Dla mnie by była idealna, gdybyś tak nie zaszalał z ledami, zwłaszcza ta czerwień to już za dużo. Poza tym perfekcja.

 

No i znów się przyczepiłam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]161633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161636[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]161637[/ATTACH]

 

Projekt własny, drewno palisander, blaty corian

 

Pozdrawiam

 

WK

 

Kurczę, a ja miałam wrażenie, że zdjęcia z jakiejś stacji kosmicznej. Przeraziło mnie w pierwszej chwili, bo moja kuchnia będzie w podobnej kolorystyce. Na szczęście zdjęcia dzienne wydobywają szlachetność :) Ale po co te ledy czerwone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne drewno, pięknie wygląda w zestawieniu z bielą. Super podłoga, to lakierowany beton czy jakieś płytki lapato?

W tak dopracowanej kuchni nie podoba mi się tylko lodówka, wystaje przed szereg, psuje harmonię tej kuchni. Ale ja nie znoszę w takiej zabudowie SBS, więc widziałabym tam zabudowaną lodówkę i obok chłodziarkę.

O ledach się nie wypowiem. Co kto lubi :) Jak nie świecą to, dla mnie, przepiękna kuchnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne drewno, pięknie wygląda w zestawieniu z bielą. Super podłoga, to lakierowany beton czy jakieś płytki lapato?

W tak dopracowanej kuchni nie podoba mi się tylko lodówka, wystaje przed szereg, psuje harmonię tej kuchni. Ale ja nie znoszę w takiej zabudowie SBS, więc widziałabym tam zabudowaną lodówkę i obok chłodziarkę.

O ledach się nie wypowiem. Co kto lubi :) Jak nie świecą to, dla mnie, przepiękna kuchnia!

 

Podłoga to płytki za 60PLN/m2, lodówki zabudowywane nie mają niestety kostkarki i półki na napoje.

Ogólnie mały wybór Twin-Doorów w bieli. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulzaw!

 

tak sobie patrzę i myślę, znów ktoś wrzuca katalogowe kuchnie, a wątek ma przecież tytuł , że chwalimy sie swoimi kuchniami...

Kuchnia cudo, byłam pewna, że to jakiś dom jak ze str Contemporist, szał, szał, szał !!!

Drogich inspiracji z bajecznych apartamentów jest full w necie, ale żeby przełożyć to na naszą rzeczywistość to rzadkość.

Tez zmieniłabym krzesła, ale jak Wam sie podobają to najważniejsze...kuchnia powaliła mnie na kolana.

O przyblizone koszty nie śmiem nawet pytać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulzaw!

 

tak sobie patrzę i myślę, znów ktoś wrzuca katalogowe kuchnie, a wątek ma przecież tytuł , że chwalimy sie swoimi kuchniami...

Kuchnia cudo, byłam pewna, że to jakiś dom jak ze str Contemporist, szał, szał, szał !!!

Drogich inspiracji z bajecznych apartamentów jest full w necie, ale żeby przełożyć to na naszą rzeczywistość to rzadkość.

Tez zmieniłabym krzesła, ale jak Wam sie podobają to najważniejsze...kuchnia powaliła mnie na kolana.

O przyblizone koszty nie śmiem nawet pytać ...

 

 

Założenie było takie, że poświęcamy 4 lata z życia i robimy sami wszystkie projekty, począwszy od domu skończywszy na wnętrzach i instalacjach.

Dom mial być "nasz", a nie wytworem architektów tylko w oparciu o nasze sugestie. Projekty powstawały w Archicadzie i 3Dmaxie + Vray.

Nie jesteśmy z branży więc przeszliśmy drogę przez mękę ale się udało. Większość wykonawców delikatnie mówiąc nie zachowała standardów jakości i uczciwości. Akurat goście od kuchni należą do tej pozytywnej mniejszości. jak ktoś jest zainresowany mogę skontaktować (Śląsk + Małoposka (chyba))

Proszę na priva. Kuchnia miała być na początku czarna + drewno, ale po zrobieniu wizualizacje zmieniliśmy zdanie na biel. Pozdrawiam

WK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób proszę zdjecie zlewu i wylewki w swojej kuchni. To jest Franke? Też planuję czarny zlew do białej kuchni z dębowym blatem.

dusiaka

co to za zlew? jak się użytkuje?

Niestety, to nie Franke, to promocyjny Alveus Record 30 z baterią Rapa Nui.

Jestem z niego zadowolona, nie wiem, czy czymkolwiek ustępuje znanym markom.

DSC_0030_zmien rozmiary.jpgDSC_0031_zmien rozmiary.jpg

 

Mnie także bardzo podoba się tu czarny zlew i sprzęty, pasują idealnie :) I dlatego pomyślałam właśnie o czarnym akcencie na szkle lacobel. Mogłaby być to także monochromatyczna tapeta pod spodem, kilka takich pięknych wklejałam na poprzednich stronach.

piu-wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie było takie, że poświęcamy 4 lata z życia i robimy sami wszystkie projekty, począwszy od domu skończywszy na wnętrzach i instalacjach.

Dom mial być "nasz", a nie wytworem architektów tylko w oparciu o nasze sugestie. Projekty powstawały w Archicadzie i 3Dmaxie + Vray.

Nie jesteśmy z branży więc przeszliśmy drogę przez mękę ale się udało. Większość wykonawców delikatnie mówiąc nie zachowała standardów jakości i uczciwości. Akurat goście od kuchni należą do tej pozytywnej mniejszości. jak ktoś jest zainresowany mogę skontaktować (Śląsk + Małoposka (chyba))

Proszę na priva. Kuchnia miała być na początku czarna + drewno, ale po zrobieniu wizualizacje zmieniliśmy

zdanie na biel. Pozdrawiam

WK

 

 

Kaluzaw napisalam Ci wiadomosc na priva,bd wdzieczna za odp:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 jestem za taka propozycja.

 

2 zwyczajnie kuchnia piu mi sie nie podoba. jest ochydna, bezmyslnie rozwiazana , tandetnie wykonata. zreszta byla na talecie wielu forumowiczow. dyskusja jest o kuchniach a nie o tej pani. to , ze kreuje sie na kogos innego jak ” posiada” to nie moj problem. ja odnosze sie do kuchni, a to ze piu zapiera sie rekami i nagami od jej ponownej prezentacji tylko bardziej mnie w tym utwierdza. taki juz jestem wredny dran. kuchnia piu jest beznadziejna pod kazdym aspektem, wiec troche dziwia mnie jej komentarze na temat kuchni innych uzytkownikow, ktorych kuchnie sa „cymus super malina” do jest wlasnej. ot cala sprawa.

 

pozdrawiam cieplutko!

 

Widzę, że znów ktoś poruszył temat krytyki :) Jestem tu na forum już dość długo ale tylko obserwuję wątki, udzielam się bardzo mało ze względu na brak czasu. Kuchni piu nigdy nie widziałam i nie wiem jak wygląda ale nie ma to dla mnie znaczenia mogę powiedź tylko tyle, że mi osobiście takie komentarze bardzo pomogły i otworzyły oczy na pewne sprawy :)

 

 

kaluzaw piękna kuchnia :yes::yes::yes::yes: Ja też nie jestem zwolenniczką kolorowych światełek i niezabudowanej lodówki..... ale co tam :) dla takiej kuchni (takiego domu) można zgrzeszyć :rotfl:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...