Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mieszkamy od 11.2012 i powoli wykańczamy co się da...co nieco jest, to się chwalę...jak uda mi się tylko wkleić zdjęcie :)

 

kuchnia

http://images34.fotosik.pl/545/690bf0d5b4d3ad92m.jpg

 

http://images49.fotosik.pl/1786/4b8c9e3105b88ec8m.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/754/1cb882ed5e3a46fbm.jpg

 

i z kawałkiem jadalni, nie patrzcie na stół, bo to składanka z trzech restauracyjnych stolików, a docelowo ma być lity jesionowy z Manufaktury Drewna

 

http://images41.fotosik.pl/1929/0a525a4dbbf69436m.jpg

Edytowane przez skorlaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , najlepiej wytłumaczyć to na projekcie i jeżeli ktoś go szykuje to powinien w prosty sposób to wytłumaczyć. Piekarnik znajdzie się pomiędzy dwoma bokami ponieważ pod niego robi się szafkę która ma 60 cm a jak obuduje się zmywarkę to szafka "brutto " będzie miała około 64 cm .

Proponowałbym jednak mikrofalę do zabudowy chyba że będzie "zamknięta" drzwiczkami . Miłego , Piotr

 

U nas jest tak, ze kuchnie projektowała arch, ktora czesc domu nam aranżowała. Teraz w salonie kuchennym pracujemy na tym projekcie i oczywiscie wprowadzamy zmiany - min wlasnie taki slupek ze zmywarka na dole.

Mikrofala będzie zamknieta, oczywiście, że tak.

 

Witam , wstawiam prezentowaną już kuchnię ale teraz jest wykończona i ze wszystkimi dodatkami . Pozdrawiam , Piotr

[ATTACH=CONFIG]167293[/ATTACH]

 

Jeśli ktos gustuje w białych to ładna kuchnia bardzo, Moge prosic o info z czego sa fronty, jak się otwiera górne szafki i co jest między szafkami na ścianie?

Dziękuje.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot bardzo przyjemna kuchnia. Jasno i świeżo. Przestrzeń robocza jak dla mnie dobrze zagospodarowana. Strasznie podoba mi się suszarka na naczynia! Powiedz proszę jak się sprawuje? Bo troszkę droga jest a mam ją na oku i nie wiem czy warto inwestować ;)

 

nataly jak zawsze - kuchnia super. Jestem na nie dla tych lampek na górze. Wyglądają kiczowato. Do małego zlewu się nie przyczepię bo widocznie taki klienci chcieli i taki im odpowiada.

 

skorlaje mega! :jawdrop: to jedna z tych kuchni gdzie dupę mi urywa :) Biało, prosto, nowocześnie i dechy na połlodze. Do tego duża wyspa i dizajnerskie ;) dodatki. Nic więcej mi nie trzeba! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot bardzo przyjemna kuchnia. Jasno i świeżo. Przestrzeń robocza jak dla mnie dobrze zagospodarowana. Strasznie podoba mi się suszarka na naczynia! Powiedz proszę jak się sprawuje? Bo troszkę droga jest a mam ją na oku i nie wiem czy warto inwestować ;)

 

Suszarka jak na razie spełnia swoje zadanie. Jest dość sprytna. Żona się obawiała że jak się kubek na te patyczki powiesi to woda będzie ściekać poza tackę ale tak nie jest. Woda spływa spobie spokojnie do tych słupków i nimi spływa na tackę. Także mało że fajnie wygląda to jeszcze jest funkcjonalna. Z czystym sumieniem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za miłe słowa , powiem szczerze, że miałam trochę stracha, bo sami wiecie, że to różnie bywa z tymi gustami, ale wlazłam w twardą skorupę i wkleiłam te zdjęcia w końcu, a tu miłe zaskoczenie :)

 

Marzyliśmy o takiej kuchni od momentu projektowania domu, całe szczęście gust zbieżny z drugą połową ;) Fachowcy sie już z nas śmiali, pan od kuchni mówi: " niech zgadnę, pomiędzy szafkami pewnie zaszalejecie z kolorem i będzie coś białego :)" Trochę zatem baliśmy sie już potem tej bieli, ale teraz nie zamieniłabym mojej kuchni na żadną inną !

 

Co jest w pierwszym slupku od okna-piekarnik i mikrofala?

Dlugosc zabudowy i dlugosc wyspy?

 

W pierwszym słupku od okna od samej góry jest szafka, potem mikrofala (ale to jest tylko front, a mikrofala stoi w szafce), potem piekarnik i na dole szafka; w drugim słupku lodówka z zamrażarką.

Cała zabudowa ma długość 480 cm: słupki mają po 60 cm, idąc do środka od słupków, to pierwsze szafki też są 60, a w środku to 3 x 80 cm.

Wyspa ma 3 m długości i 90 cm szerokości.

 

Hokery z IKEA (te niższe, bo są takie same trochę wyższe jeszcze).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...