Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A mnie lakierowane, błyszczące meble bardzo pasują do cegły.

Chociaż macie rację- tu się prosi o białe meble w klimacie, albo jakieś spokojne. Własnie z powodu konkurowania z cegła.

A może to dlatego, że po przeglądaniu tysięcy zdjęć kuchni mieszczących się w pojęciu 'trendy' mam wdrukowane schematy paskudne, które mi narzucają dany styl pojmowania rzeczywistości podświadomie...

 

Uffff przynajmniej z ciuchami nie dałam sobie wdrukować 'trendów' :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ależ burzę wywołałam :lol2::lol2::lol2: no właśnie te trendy... białe, szare, czarne, a jak wyskoczysz z kolorem to krzyk, że w Watykanie słychać :p

I na zdjęciach faktycznie jest ciemniej niż w rzeczywistości, szarości też nie są takie ciemne jak na zdjęciu wyszły. I wiecie co... UWIELBIAM swoją kuchnię :D I Was też lubię :D Hokery nawiązują do jadalni i do reszty poddasza, jakbym dała nowoczesne to dopiero by się gryzło. Aleeee pasowałoby do frontów to fakt, ale szlag by mnie trafiał ilekroć bym na nie patrzyła. A cegła, hmmm to może popełnię całkowite harakiri - przemaluję na biało, wtedy lampy będą pasować? :lol2:

 

Korozjo świeczniki i świeczki z pepco :)

Edytowane przez zosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosik tu nie chodzi o kolor, tylko o pomieszanie stylów...każda rzecz z osobna ok, ale razem im nie podrodze. Meble kuchenne w wysokim , przestronnym minimalistycznym wnętrzu-ok, cegła z meblami z surowego drewna, lub z bielonym kredensem-tak, ale nie jedno z drugim. Może, mozeeeee gdyby były białe, ale ten limonkowy kolor niepasuje!

 

Oglądałam Twój dziennik, masz piękny korytarz z cegłą, super sypialnie, wspaniałe ceglaste podłogi, hokery do całości pasują jak gozdzik do kożucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosik a ja z innej beczki, co to za blat?chodzi mi o jego nazwę, bo domyślam się, że to Krono. A tak w ogóle, to masz super kuchnię!Ta limonka jest extra!najważniejsze, że Wam się podoba i dobrze się w niej czujecie, bo to mało istotne co inni o niej sądzą!Wasza kasa - Wasz pomysł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_2605 (640x424).jpgDSC_2608 (640x424).jpg

 

U mnie panuje szarość i drewno. Do tego dodatki w bieli, ale nie wiem czy widać.

Takie drobiazgi jak herbaciarki czy podstawki pod kubki, chusteczniki etc. to wykonuję sama, więc mam z głowy problem szukania odpowiednich sklepów:D

 

Kuchnię wykonał mi Komandor. Jestem bardzo zadowolona. Tylko blat ostatnio pokroiłam nożem i okazało się, że pod szarym laminatem jest biel... zamalowałam farbą i na razie mąż nie odkrył tej hańby:D Pewnie to sprsawa tego, iż blat jest szary ale niejednolity i łatwiej ukryć jakieś mankamenty.

 

http://nadrewnie.blogspot.com Pracownia Rękodzieło Nathalie Gile Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]169689[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]169688[/ATTACH]

 

U mnie panuje szarość i drewno. Do tego dodatki w bieli, ale nie wiem czy widać.

Takie drobiazgi jak herbaciarki czy podstawki pod kubki, chusteczniki etc. to wykonuję sama, więc mam z głowy problem szukania odpowiednich sklepów:D

 

Kuchnię wykonał mi Komandor. Jestem bardzo zadowolona. Tylko blat ostatnio pokroiłam nożem i okazało się, że pod szarym laminatem jest biel... zamalowałam farbą i na razie mąż nie odkrył tej hańby:D Pewnie to sprsawa tego, iż blat jest szary ale niejednolity i łatwiej ukryć jakieś mankamenty.

 

http://nadrewnie.blogspot.com Pracownia Rękodzieło Nathalie Gile Art

Bardzo ładne zestawienie kolorystyczne - jasny fornir plus te szarości.... pieknie :yes: W sumie ta cegiełka widoczna w narozniku mogłaby się schować, bo gres na ścienie jest bezkonkurencyjny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmasakrowalam, tylko dodałam jej koloru, nie seledynem, tylko delikatnym, przygaszonym zielonym i jest jej tylko kawałek. Reszta czarna i biała.

 

No widzisz żono, to jest rzecz gustu. Dla mnie zmasakrowałaś przybrudzonym zielonym i według mnie gdyby nie ta ściana kuchnia wyglądałaby dużo lepiej. Nie to ładne co ładne...... Zosik też dodała koloru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzosennik

Bardzo podoba mi sie Twoja kuchnia. Super kolory, zwłaszcza ten odcień drewna taki fajn,y jasny - w połączeniu z szarościa wygląda super. Najbardziej jednak powalił mnie widok za oknem...szałowy!

Ooo...sprawdziłam ...widok za oknem to nasza poczciwa Wlkp. Kurde...ja nie mam takiego widoku :(

Edytowane przez skorlaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...