Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A nie mozna tego zlewu przenieść na okno, teraz sa duże możliwości, a można kupić kran który się szybko składa :)

 

Dla mnia tez kuchnia rewelacyjna tylko ja bym nie zostawiła tak zlewu obok płyty :(

 

Zawory i odpływ były w miejscu w którym jest szafka zlewowa . Klientka nie dała się przekonać na pewne przeróbki i stwierdziła że główny

blat chce na ścianie okiennej . Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja już kiedyś pisałam,że w obecnym mieszkaniu mam zlew koło płyty i jest to dla mnie mega wygodne rozwiązanie, pierwszy projekt kuchni do domu też miałam tak zrobiony, ale w konsekwencji dużych zmian płyta została przeniesiona na wyspę.

Mam nadzieję,że nie będę tego żałować.

 

Kuchnia jak zwykle śliczna, choć ja bym pociągnęła zabudowę do sufitu, lub choć (na górze) jakąś maskownice wstawiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żadnej. moja kuchnia publicznie się nie pojawiła i się nie pojawi.

 

czyli uchyliłaś rąbek tajemnicy w postaci zmywarki,. to fajnie , bo sie przydało,.ciekawa byłam poprostu uchwytów, bo stolarz chce je troche nizej dac zeby nie byly na tym wystającym froncie ze zmywarki,ale niewazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nataly kuchnia piekna. Prosto i stylowo. Życzę powodzenia inwestorce. Też mam u siebie taka wysoką baterię i chlapie niemiłosiernie. Jakby obok była płyta a na niej akurat coś się smażyło toż to byłaby masakra.

 

Czarny blat jest jeszcze do ogarnięcia ale czarne fronty w połysku to dopiero jest sztuka .. ;-)

Miłego , PIotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

zbieram informacje na temat czarnej kuchennej baterii.

czy istnieje w ogóle taka, która jest dobrej jakości i nie wyciera się czerń?

dotychczas większość użytkowników takich baterii narzeka na to :(

 

co Ty gadasz? :???:

wyciera się czerń ???

to może mówisz o bateriach produkowanych przez producentów zlewozmywaków z granitu, gdzie baterie są powlekane niby tym samym tworzywem? a to coś słyszałam, ale to się działo przy baterii gorszej klasy producentów, takich mocno tańszych niż ma konkurencja :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniula,masz może jakąś konkretną firmę do polecenia?

po odwiedzinach sklepów z armaturą i słuchając sprzedawców, których pytałam o takie baterie nie wywnioskowałam nic pozytywnego. widziałam nawet jedną baterię na rantach powycieraną na miedziany kolor :(

ale nie wiadomo, czy słuchać sprzedawców....ostatnio jeden taki "odradca" odradził moim znajomym zakup suszarki bębnowej "bo one sprawdzają się tylko w Stanach Zjednoczonych" :confused: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniula,masz może jakąś konkretną firmę do polecenia?

po odwiedzinach sklepów z armaturą i słuchając sprzedawców, których pytałam o takie baterie nie wywnioskowałam nic pozytywnego. widziałam nawet jedną baterię na rantach powycieraną na miedziany kolor :(

ale nie wiadomo, czy słuchać sprzedawców....ostatnio jeden taki "odradca" odradził moim znajomym zakup suszarki bębnowej "bo one sprawdzają się tylko w Stanach Zjednoczonych" :confused: :lol2:

 

ja tam kocham moją suszarkę bębnową, ale ciuchy się niszczą :p

ja bym poszukała baterii z firmy franke, i blanco :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kocham moją suszarkę bębnową, ale ciuchy się niszczą :p

ja bym poszukała baterii z firmy franke, i blanco :yes:

 

 

No to ja z doświadczenia baterii Blanco nie polecam. O ile zlew czarny Blanco rewelacja to bateria istna porażka. Obchodzę się z nią jak z przysłowiowym jajkiem a już po roku powycierała się to czarne coś z czego jest powlekane. I to nie wynika z jakiegoś uderzenia , obicia , po prostu się wytarło( zastanawiam się od czego bo nie pocieram jej jak lampę Alladyna :( ) , zwłaszcza przy kantach, baterię mam taka i nie była za tania, więc można się było spodziewać czegoś lepszego w tej cenie:

http://img96.imageshack.us/img96/4655/blancop.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marenwen,chyba dzieje się wszystko, o czym piszesz :lol2:, jeżeli nie korzysta się z tego sprzętu właściwie. ja zanim poznałam moją suszarkę to parę spodni dresowych uległo przymusowemu skróceniu, kilka swetrów niechcąco włożonych z resztą prania też dobrze nie skończyło...no i rzeczy, które są kiepsko uszyte z niezbyt dobrze skrojonych materiałów też lubią zrobić niespodziankę...a ostatnio wrzucałam zimowe czapki i szaliki ( akrylowe) i okazało się, że jeden z szalików był wełniany!!!! nigdy bym się po nim tego nie spodziewała ;)

ogólnie nie suszę tylko delikatnych rzeczy z jedwabiu i temu podobnych materiałów, wełny i niektórych sztuk bielizny. koszulki z nadrukami zawsze na lewo! ( ale to się również tyczy prania)

resztę wrzucam , jak leci. jeansy, bawełniane koszulki, koszule, bieliznę itd. staram się tylko tak ustawiać programy, żeby nie zasuszyć na wiór!!! bo się później nie da rozprasować.

a przy każdej zmianie pościeli, wrzucam do suszarki wyjętą z poszewek pościel ( puchową) i wyjmuję ją pachnącą i puszystą jak nigdy!!!

nie wspominając, że jak zdejmę brudne poszwy rano, to po paru godzinach są czyste i ponownie gotowe do założenia! nawet bez prasowania :D:D:D

z ręcznikami mam to samo. dzięki temu nie potrzebuję mieć stu zmian pościelowych i tony ręczników, które zabrały by mi przestrzeń w i tak zaciasnych szafach!

chyba trzeba się przenieść do jakiegoś łazienkowego wątku, bo nas zbanują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek będę mieć aparat fot. to zrobię zdjęcie i wrzucę , naprawdę nie jest warta ani jednej wydanej złotówki. Nie spodziewałam się , że ta czarna powłoka będzie mieć kilka milimetrów grubości ale to czym jest pokryte to trzeba chyba w mikronach mierzyć:mad: Od góry się przeciera a od dołu odpryskuje. Następnym razem jak będę miała wydać jeszcze raz ponad 800 zł to kupię baterię za 200 stówy i będę sobie wymieniać co 2 lata na nową. I będę mięć gdzieś , że to będzie chińczyk i że mi się zniszczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...