Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rozumiem, też mam taką, ale dalej uważam, że ładniej byłoby dać pełny front (do samej góry bez tego kawałka na górze).Tak masz na wprost wejścia "bałagan" każda szafka inna. Ja bym wymieniła ;) (koszt pewnie niewielki) ale ja lubię mieć symetrycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, a co ja mam się śmiać. normalna rzecz. zdarza się :yes:

głowica Ci się popsuła, więc jeśli bateria ma mniej niż 2 lata to jest jeszcze na gwarancji (chociaż niektórzy producenci dają 5 lat)

może udać Ci się dostać same uszczelki do tej głowicy, a jak nie, to jeśli znasz markę baterii to całą głowicę można dokupić :D

fajnie jest się móc czasem tu na tym forum do czegoś przydać :lol2: wykazać się he he

 

dziękuję Ci Aniula ślicznie :) Hydraulik będzie miał u mnie co robić, wiosenne "roztopy " ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki , ale ponieważ chwalicie się tu kuchniami to na pewno wiecie : Czy znajdę wkład na talerze do szuflady o szerokości 60 cm ?

Szukam i nie potrafię znaleźć Są wszędzie większe a ja głupia zamówiłam szuflady 60 -tki A może macie to jakoś inaczej tańszym kosztem rozwiązane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki , ale ponieważ chwalicie się tu kuchniami to na pewno wiecie : Czy znajdę wkład na talerze do szuflady o szerokości 60 cm ?

Szukam i nie potrafię znaleźć Są wszędzie większe a ja głupia zamówiłam szuflady 60 -tki A może macie to jakoś inaczej tańszym kosztem rozwiązane ?

na pewno wkłady miała PEKA, ale nie wiem, czy 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Nawet nie wiedziałam, że białe kuchnie są aż tak popularne, dopóki nie przejrzałam prawie całego wątku.... Niektóre realizacje są naprawdę świetne, więc ja chyba nie mam czym się chwalić. Ot zwykła kuchnia w bloku :rolleyes: Jednak jestem zadowolona ze swojego pierwszego własnego aneksiku, choć chyba teraz zmieniłabym co nieco.

 

_IGP8562.jpg

 

_IGP8568.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariba wyszło bardzo ładnie :wiggle:

jedyne do czego ja bym się osobiście troszkę przyczepiła to niesymetryczność szerokości płytek nad kuchnią i ewentualnie uchwyty przy szafkach... część pion, część poziom... pewnie jakoś bym to chciała na jedną modłę przekombinować :wiggle:

Edytowane przez aniula_bl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne do czego ja bym się osobiście troszkę przyczepiła to niesymetryczność szerokości płytek nad kuchnią i ewentualnie uchwyty przy szafkach... część pion, część poziom... pewnie jakoś bym to chciała na jedną modłę przekombinować :wiggle:

 

Właśnie z uwagi na te niesymetryczności chciałam dać ciemną spoinę, w sumie to nie wiem czemu stanęło na jasnej :p Do tego niby bardziej się brudzącej. Może jednolita powierzchnia lepiej by wyglądała, niż w kratę. A z uchwytami to wiem...... chciałam poziome, ale wtedy kolidowałyby ze ścianą lub sąsiednimi szafkami przy otwieraniu i pan od szafek odradził. A w cargo i tak musiałby być pionowy, to z góry to zastrzegł. Nie wiem czemu.

Cieszę się że ogólnie się wam podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z uchwytami to wiem...... chciałam poziome, ale wtedy kolidowałyby ze ścianą lub sąsiednimi szafkami przy otwieraniu i pan od szafek odradził. A w cargo i tak musiałby być pionowy, to z góry to zastrzegł. Nie wiem czemu.

Ciekawe czemu stolarz uparł się przy pionowym. Ja mam cargo przy piekarniku, też takie wąskie i uchwyt mam poziomy (tak jak przy wszystkich innych szafkach).

Ale jak widać czasem stolarz (płytkarze też tak miewają) upierają się przy swoich sprawdzonych "sposobach" i ani rusz inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu stolarz uparł się przy pionowym. Ja mam cargo przy piekarniku, też takie wąskie i uchwyt mam poziomy (tak jak przy wszystkich innych szafkach).

Ale jak widać czasem stolarz (płytkarze też tak miewają) upierają się przy swoich sprawdzonych "sposobach" i ani rusz inaczej ;)

 

ooo jakbym mojego stolarza słyszała, zamontował mi parapet do samego okna, ja mówię że tak nie może być, a on ze tak wszędzie kładzie i jest ładnie, to że mi się okno nie otworzy to pikuś :D bo parapety mam niżej od blatów szafkowych:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu właściwie tak przeszkadzają te uchwyty w różne strony? Mój brat (architekt zresztą) też powiedział, że jak je zobaczył to "rzuciło nim o ścianę". Ech :p

Zasłonię je ścierkami :lol2:

 

Właśnie... To wg mnie myślenie schematyczne i co najbardziej mnie boli odgórne narzucanie tego co jest wg dzisiejszych projektantów właściwe, a co już passe. Na uczelniach wkładają do głów pewne stereotypy, które później się notorycznie powiela, tłamsząc wyobraźnię. Aby zatem unikąć takiej wtopy, np. z uchwytami, należałoby zawsze montować tzw. gałki, one są w jednym kierunku, a praktyczna strona się nie liczy, tylko musi wyglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...