Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mamy tą płytę od roku. Jest naprawdę fajna. Ruszty żeliwne bardzo ładnie i starannie odlane, palnik pod woka daje niezłego czadu ;). Ważną kwestią jest możliwość wpuszczenia i zlicowania jej z poziomem blatu. Pola pod palnikami/rusztami są z emaliowanej stali, pozostała część to szkło hartowane. Występuje jeszcze w wersji z podłużnym rusztem (pod brytfankę).

Denerwujące jest tylko polerowanie i odtłuszczanie tego szkła, ale to insza inszość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie nataly dekoracji tego okna nie projektował, to raz. A dwa - to określenie z wsią w roli głównej przekracza granice kulturalnej krytyki. Zresztą o żadne opinie tutaj nikt nie prosił.

Uwaga o oknie nie była skierowana do nataly bo wiem że on się kuchniami zajmuje a nie oknami to raz. A dwa to nie była krytyka tylko moja uwaga.

O opinie tutaj nikt nie prosił ale nie było też słowa żeby ich nie pisać. Poza tym to forum publiczne i mam prawo wyrazić swoją opinię. (Zresztą Ciebie też nie prosiłam o opinię mojej opinii) Nikogo nie uraziłam, ani nataly bo nie robił on wystroju okien ani właścicieli bo nie oni zamieścili tutaj fotki swojej kuchni.

 

Jeżeli moje określenie z wsią w roli głównej przekracza Twoim zdaniem granice kulturalnej krytyki to lepiej odpuść sobie ten wątek bo nie takie tu teksty leciały heh Ja pozwoliłam sobie na taka uwagę tylko dlatego że fotki kuchni pokazuje tu osoba trzecia. Nie walnęłabym komuś prosto w oczy że ma wieśniackie okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy drzwi do spiżarni obok kuchni zrobić w stylu (głównie kolor) mebli kuchennch, czy takie jak inne drzwi?

Nie mogę się zdecydować jaki piekarnik dać do kremowych mebli - starać się wyszukać kremowy, czy czarny, czy stalowy (najmniej mi się podoba)? No i jeszcze - czy płyta i piekarnik (jedno pod drugim) powinien być z tej samej firmy? Inne sprzęty mam zabudowane, więc się nie przejmuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to od razu widać, że właściciele nie gustują w nowoczesnych wnętrzach :) Tak to potem wygląda - nowoczesne elementy są "ocieplane".

.

 

Dokładnie to samo sobie pomyślałam patrząc na zasłonkę, tapetę i krzesła. Zastanawia mnie czy pomysł na meble to wymysł projektanta, właściciela czy studnia mebli. Albo ktoś strzelił sobie taki styl w którym co już widać po "upiększaniu" nie do końca się dobrze czuje albo ktoś mu to zaproponował . Kuchnie Nataly zawsze są piękne i dopracowane ale jak dla mnie zaczynają być wszystkie jakby to powiedzieć " na jedno kopyto" , czekam na coś w innym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owp piekarnik i płyta nie muszą być tej samej firmy, byle piecyk miał wentylację dobrą .

U mnie biała płyta Amica i biały piecyk Mastercook i podobno ma działać- tzn działa- ale ma działaś dlugo :p

 

Co do kolorów - indywidualna sprawa. Jedni lubią róże, inni tulipany. Ja wybrałam jak widać, ale inni łykają połączenie bieli z czarnymi płytami i też jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radam5 - dekor jak dekor - może się podobać oglądającym lub nie, ale ogólnie zapowiada się fajnie - domowa, ciepła, zupełnie ludzka kuchnia :)

Bez nadęcia.

Jeśli preferujesz takie klimaty i tak sobie urządzasz domek to jak najbardziej może być. Przynajmniej obędzie się bez zgrzytów stylistycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Czy ktoś z was ma nie tradycyjnie umiejscowioną zmywarkę tj. nie w dolnych szafkach a np. w wysokiej zabudowie????? jeśli tak to proszę opinie i inf. o sposobie zabudowy -bo dręczy mnie jak ją estetycznie zabudować - umożliwiając jednocześnie właściwe otwieranie. zdjęcia takiego rozwiązania bardzo mile widziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgrzyt może być jeżeli chodzi o okap. Ja do tego projektu widziałem okap w stylu jaki widać na wizualizacji. Niestety żona zobaczyła okap u znajomych inny i nie dałem rady jej przekonać. Zobaczymy jak będzie wyglądało całość po zamontowaniu.

Okap będzie taki

http://www.gorenje.pl/imagelib/products-details/1505fe80bb35775b1d2da406fb86353d_70590_fp.jpg

 

Mi on po prostu nie pasuje do klimatu, ale już miałem dosyć kłótni i musiałem ustąpić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażę to co chłopaki zmajstrowali w 2 dni. Jeszcze trochę pracy przed nimi ale juz coś widać.

Musze tylko pomysleć nad przełamaniem tych brązów np jakimiś dodatkami w czerwieni może,

 

Projekt wyglądał tak

[ATTACH=CONFIG]177106[/ATTACH]

 

A tak wygląda na obecna chwilę

[ATTACH=CONFIG]177107[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]177108[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]177109[/ATTACH]

 

 

ja bym proponowała dodatki z tonacji, np. kolor IVORY - kość słoniowa. Są kwiatki i czerwień do nich będzie już tym "czymś" za dużo, a tak jest OK :)

 

http://indesigns.com.au/blog/wp-content/uploads/2012/06/Ivory.png

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...