Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja bym proponowała dodatki z tonacji, np. kolor IVORY - kość słoniowa. Są kwiatki i czerwień do nich będzie już tym "czymś" za dużo, a tak jest OK :)

 

 

images?q=tbn:ANd9GcTzmd_IcuOJhbGdc0AEsmBauFIyoW-kxOoCrz47MmOhPCEb-VHWlg

 

właśnie też miałam pisać o tym że czerwone dodatki będą pasowaćjak kwiatek do korzucha... z kuchni nie pasują m i te szafki z przeszkleniami.... ale to nigdy i u nikogo mi się nie podoba, ot wprowadza optyczny bałagan bo potem nawet pięknie ustawione rzeczy wyglądają [dla mnie] niezbyt dobrze. ale ja jestem fanką zamkniętych szafek :) pozatym wydaje mi się że kuchnia pasuje tonacją do [może] reszty domu, gdzieś na zdj dopatrzyłam się cegły w kolorze beżo-brazu [?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

owp piekarnik i płyta nie muszą być tej samej firmy, byle piecyk miał wentylację dobrą .

U mnie biała płyta Amica i biały piecyk Mastercook i podobno ma działać- tzn działa- ale ma działaś dlugo :p

No tak, ale u Ciebie kuchnia jest biała i nowoczesna, ładnie się to komponuje, u mnie będzie bardziej tradycyjna. No i mam problem z okapem... Chyba zrobię wszystko stalowe i będzie po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc,

dzieki za pomoc i za opinie :) . Plyta prezentuje sie naprawde bardzo ladnie!

 

Witam , Klienci bardzo zadowoleni z tej płyty , między innymi z żeliwnych palników oraz z mocy grzania gazu ,

czyszczenie podobno nie jest bardzo uciążliwe .. Miłego , Piotr

 

Dokładnie to samo sobie pomyślałam patrząc na zasłonkę, tapetę i krzesła. Zastanawia mnie czy pomysł na meble to wymysł projektanta, właściciela czy studnia mebli. Albo ktoś strzelił sobie taki styl w którym co już widać po "upiększaniu" nie do końca się dobrze czuje albo ktoś mu to zaproponował . Kuchnie Nataly zawsze są piękne i dopracowane ale jak dla mnie zaczynają być wszystkie jakby to powiedzieć " na jedno kopyto" , czekam na coś w innym stylu.

 

Witam , wszystkie meble które wykonujemy bazują na współpracy z Klientem . Jest to składowa wszystkiego po trochu ... Ja dokonuję pomiarów i oczywiście pytam jakie są oczekiwania Klienta , jaki styl , jakie założenia sprzętowe , jaka kolorystyka , jaki materiał itd .. Potem przygotowuję wstępny projekt który jest uzupełniany i dopieszczany "do skutku" aż Klient będzie w pełni zadowolony . Mrówka 75 postaram się następnym razem dopracować jakieś drugie kopytko .. Miłego , Piotr

 

nie wiem, jak to jest od str. technicznej

kiedyś też się nad tym zastanawiałam. może nataly coś podpowie?

 

[ATTACH=CONFIG]177168[/ATTACH]

 

Witam, ta zmywarka nie jest standardowych wymiarów ponieważ widać że jest przeznaczona właśnie do zabudowy w słupku . Osobiście nigdy nie miałem takiego zapytania od Klienta o taką zmywarkę bo widać że nie jest za duża i chyba niewiele się w niej mieści . Oprócz tego uważam że zmywarka powinna być w pobliżu zlewu ..a wiadomo że zlew przy samym słupku nie byłby dobrym pomysłem . Miłego , Piotr

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem Tu szukając inspiracji do kuchni...

Przejrzałem 100 ostatnich stron wątku...

I oczy bolą od tych białych kuchni...

Zmieńcie nazwę wątku na : Pochwalcie się swoimi( czarno białymi) kuchniami :bash:

 

Edit: dla picu sprawdziłem stronę 414 i 364 ( takie akurat się wyświetlały) i co? i biało......

Edytowane przez R4di
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nataly,

jesteś wyjątkowym fachowcem, może doradzisz - czy można zakryć frontem piekarnik w wysokiej zabudowie?

Jeśli tak, w jaki sposób i czy trzeba szukać specjalnych płytszych piekarników - czy np. ten jeden front może mieć podnośnik do góry? I czy w czasie pracy piekarnika front musi być podniesiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nataly,

jesteś wyjątkowym fachowcem, może doradzisz - czy można zakryć frontem piekarnik w wysokiej zabudowie?

Jeśli tak, w jaki sposób i czy trzeba szukać specjalnych płytszych piekarników - czy np. ten jeden front może mieć podnośnik do góry? I czy w czasie pracy piekarnika front musi być podniesiony?

 

Witam , może nie aż takim wyjątkowym ;-) ale dziękuję ...

Piekarniki do zabudowy mają 59.5 cm szerokości i są "nałożone" na korpus takiej szafki żeby się licowały z górnym i dolnym frontem . Oprócz tego drzwiczki mają swoją grubość i dochodzi do tego często wystający uchwyt ..

Wszystko jest możliwe ale taki patent wiązałby się się z kilkoma kombinacjami bo piekarnik musiałby być schowany w środku takiego słupka .

Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem Tu szukając inspiracji do kuchni...

Przejrzałem 100 ostatnich stron wątku...

I oczy bolą od tych białych kuchni...

Zmieńcie nazwę wątku na : Pochwalcie się swoimi( czarno białymi) kuchniami :bash:

 

Edit: dla picu sprawdziłem stronę 414 i 364 ( takie akurat się wyświetlały) i co? i biało......

 

Takie sa teraz trendy i moda, biel rządzi-a odwaznych do zaprezentowanie czegoś innego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R4di biała kuchnia to uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie. Biel zawsze jest modna i na czasie. Jest elegancka. Wygląda świeżo. Pozwala na różne kombinacje dodatków bo praktycznie wszystko do niej pasuje. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. Jeżeli ktoś ma kuchnie otwartą na salon a nie chce żeby rzucała się w oczy to biel jest tu dobrym rozwiązaniem. Ponadto można sobie dowolnie salon zmieniać a kuchnia i tak zawsze bedzie pasować. Wystarczy kilka dodatków kolorystycznych nawiązujących do salonu

Ja pamiętam że kiedyś białe kuchnie nie były w ogóle popularne co skutkowało tym że nie znałam osoby która by nienawidziła swojej kuchni. Te wszystkie kolorowe kuchnie były fajne do czasu a potem szlag człowieka trafiał bo już nie mógł na nią patrzeć a nowa kuchnia to niestety nie mały wydatek. Lubię jak ktoś tu pokazuje inną niż biała kuchnie. I sama też bym sobie poszalała. Ale rozumiem to że jednak większość kuchni jest biała bo mało kogo stać teraz na bycie odważnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem Tu szukając inspiracji do kuchni...

Przejrzałem 100 ostatnich stron wątku...

I oczy bolą od tych białych kuchni...

Zmieńcie nazwę wątku na : Pochwalcie się swoimi( czarno białymi) kuchniami :bash:

 

Edit: dla picu sprawdziłem stronę 414 i 364 ( takie akurat się wyświetlały) i co? i biało......

 

zawsze możesz sobie zrobić czerwoną:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze,

dziękuję za pomoc!

Najważniejsze, że się da!!!:)

 

Sharlotka zanim się zdecydujesz na taki krok to trzeba to dokładnie rozrysować ponieważ trzeba ten słupek odpowiednio dostosować , do tego trzeba "stworzyć" jakiś patent do otwierania tych drzwiczek i co jest najważniejsze to czy dany producent sprzętu AGD nie ma jakiś przeciwwskazań .. Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R4di biała kuchnia to uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie. Biel zawsze jest modna i na czasie. Jest elegancka. Wygląda świeżo. Pozwala na różne kombinacje dodatków bo praktycznie wszystko do niej pasuje. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. Jeżeli ktoś ma kuchnie otwartą na salon a nie chce żeby rzucała się w oczy to biel jest tu dobrym rozwiązaniem. Ponadto można sobie dowolnie salon zmieniać a kuchnia i tak zawsze bedzie pasować. Wystarczy kilka dodatków kolorystycznych nawiązujących do salonu

Ja pamiętam że kiedyś białe kuchnie nie były w ogóle popularne co skutkowało tym że nie znałam osoby która by nienawidziła swojej kuchni. Te wszystkie kolorowe kuchnie były fajne do czasu a potem szlag człowieka trafiał bo już nie mógł na nią patrzeć a nowa kuchnia to niestety nie mały wydatek. Lubię jak ktoś tu pokazuje inną niż biała kuchnie. I sama też bym sobie poszalała. Ale rozumiem to że jednak większość kuchni jest biała bo mało kogo stać teraz na bycie odważnym.

 

Absolutnie nie mam nic do białych kuchni... po prostu jestem w szoku że kuchnie na 100 stronach wątku kuchnie różnią się od siebie jedynie układem szafek... i im więcej ich oglądam tym bardziej jestem przekonany że takiej nie będę miał.

 

Jak widać w załączniku też byłem zafascynowany białymi meblami...powoli chyba mi przechodzi.

 

P.S. kuchnia_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam nic do białych kuchni... po prostu jestem w szoku że kuchnie na 100 stronach wątku kuchnie różnią się od siebie jedynie układem szafek... i im więcej ich oglądam tym bardziej jestem przekonany że takiej nie będę miał.

 

Jak widać w załączniku też byłem zafascynowany białymi meblami...powoli chyba mi przechodzi.

 

P.S. [ATTACH=CONFIG]177441[/ATTACH]

 

wolność Tomku w swoim domku-tylko pochwal się później swoją kuchnią bo chetnie pooglądamy cos nowego i innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R4di ja też tutaj zagląda szukając inspiracji i ma podobne odczucia jak ty. Biała kuchnia jest fajna i uniwersalna ale wszędzie ich pełno nie tylko na forum. Moi znajomi też zrobili białe i ja chyba już mam dość. Zastanawiam się teraz nad innym rozwiązaniem może jasny beż w połysku albo coś w kolorze drzrewa matowe. Nadal szukam i mam wiele rozterek bo moja kuchnia będzie otwarta na salon i chciałabym żeby to jakoś ze sobą współgrało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...