Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dawno temu tu byla ale niedokonczona,teraz jeszce ciagle bije sie z myslami czy przedluzyc wyspe o debowu barek kuchenny...

DSC03742.JPG

 

DSC03743.JPG

 

DSC03751.JPG

 

DSC03755.JPG

 

DSC03768.JPG

 

DSC03764.JPG

 

DSC03772.JPG

 

I DZIELO NAJKOCHANSZEJ FORUMOWEJ PESTECZKI W WYKONANIU MOJEGO MEZUSIA-OKLADZINA WE WNECE-DZIEKUJE!!!!

 

DSC03777.JPG

 

kurde nie wiem jak obkrecic zdjecia-przepraszam...

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może o ja w końcu pokażę kawałek naszej kuchni ;)

 

Wieczorową porą...

 

IMG_1864.jpg

 

 

I trochę szerzej...

 

za dnia...

 

http://dl.dropbox.com/u/77244481/murator/IMG_1040.jpg

 

Agatko... napiszę szczerze...

Ogromnie mi się podoba :yes: :wiggle: :D Rzadko tu ostatnio zaglądam i cieszę się, że trafiłam tu i zdążyłam ją jeszcze zobaczyć w miarę na czasie :).

 

Gumisieńko Kochana :wave:

Cieszę się, że nauczyłaś się wrzucać zdjęcia :hug: Miło znowu zobaczyć Twoją piękną kuchnię :). Cieszę się, bo dla wielu osób była i będzie inspiracją :).

No i nowe krzesełka widać w tle :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I DZIELO NAJKOCHANSZEJ FORUMOWEJ PESTECZKI W WYKONANIU MOJEGO MEZUSIA-OKLADZINA WE WNECE-DZIEKUJE!!!!

 

[ATTACH=CONFIG]182767[/ATTACH]

 

kurde nie wiem jak obkrecic zdjecia-przepraszam...

 

Pięknie :yes: i turkusowe zasłony też są i kapitalne „obszywane” krzesełka. Masz oko do dobrych zestawień :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

czy mogłabyś podać wymiary (wys/szer) górnych szafek? -zastanawiam się, :rolleyes: czy szafki o szer. 60cm (jedno skrzydło) są wygodne w użyciu...

 

Gabba, widać, że one są dwuskrzydłowe. Tak samo dzieliła drzwiczkami płaszczyznę szafek Magda 34. Fajne oszustwo :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatko... napiszę szczerze...

Ogromnie mi się podoba :yes: :wiggle: :D Rzadko tu ostatnio zaglądam i cieszę się, że trafiłam tu i zdążyłam ją jeszcze zobaczyć w miarę na czasie :).

 

Gumisieńko Kochana :wave:

Cieszę się, że nauczyłaś się wrzucać zdjęcia :hug: Miło znowu zobaczyć Twoją piękną kuchnię :). Cieszę się, bo dla wielu osób była i będzie inspiracją :).

No i nowe krzesełka widać w tle :D.

 

julianna, nawet nie wiesz jak OGROMNIE się cieszę, że Ci się podoba mój kawałek mieszkania:):)

Chociaż jak patrzę na kuchnię Gumisiowej, to u mnie bida:(:D

 

Łazienkę też bym chciała pokazać (bo wiem żeś ciekawa), ale jeszcze coś tam do skończenia).:lol2::lol2: Jak wszędzie...

 

 

Witaj,

czy mogłabyś podać wymiary (wys/szer) górnych szafek? -zastanawiam się, :rolleyes: czy szafki o szer. 60cm (jedno skrzydło) są wygodne w użyciu...

 

WYsokość 70 cm, szerokość 60, ale drzwiczki są po 30 cm. Dla mnie w sam raz.

Po przeciwnej stronie mam jedne drzwiczki 60 cm (nad piekarnikiem) i nie są wygodne. Na szczęście rzadko ich używam bo bym się wściekła.

 

 

GUMISIOWA - napisz proszę coś więcej o wykładzinie we wnęce - może być na priva. Z góry dzięki :)

 

Na żadnego priva.:mad::D Tutaj poproszę bom też ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...