Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli zastanawiacie się nad ekspresem to szczerze odradzam Electroluxa. Ten model mam na myśli:

[ATTACH=CONFIG]182664[/ATTACH]

Kupiliśmy go w styczniu i już 4 raz jest w naprawie. Wychodzi raz na miesiąc.

 

O - a my znowu bardzo zadowoleni jesteśmy z Elektroluxa - użytkowany już ponad dwa lata - jak patrzę na licznik - koło 2500 filiżanek zrobił i nic się nie dzieje - dolewa się tylko wodę, dosypuje kawkę - no i oczywiście czyszczenie i odkamienianie co pewien czas. Tylko mamy chyba troszkę starszy model Electrolux EBA 63810 X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiska kuchnia fajowa, ale to już wiesz, okładzina wyszła bardzo fajnie:yes::yes::yes::yes::yes::yes: z wyspą nic bym już nie robiła:yes::yes::yes::yes:

 

jest jedno małe ale co mnie się nie podoba ale nie pisze co to , bo to tylko moje widzimisie

 

 

Renia-DZIEKUJE!!!!

czyzby chodzilo o brak szpanerskiej,dizajnerskiej ,sprezynkowej" myjki samochodowej" przy moim zlewie?:lol2::lol2:

 

aniula_bl-bardzo fajna "udomowiona" kuchnia:yes:-kawiarki zazdroszcze

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa kuchnia bardzo w moim typie i w mojej kolorystyce ;-) Coś Ci to przypomina?

 

przesliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i nie dlatego ze podobna:lol2:,ale dlatego ze ja jestem fanka ciemniejszego drzewa,alw schody chcialam jasne debowe i cala reszta za tym poszla bo to wszystko na otwartej przestrzeni,ale u Ciebie absolutnie BOSKO!!!

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi75, potwierdziło się pierwsze wrażenie :yes:

U Gumisi jest kawał miejsca, a Ty masz go znacznie mniej, a efekt wyszedł znakomity.

 

I jeszcze ta półka nad oknem, pięknie. Pozwolisz, że przeniosę fotki do Julianny, Barbary74 i Beaty Weroniki? Chcialabym, żeby zobaczyły tę półkę nad oknem i efekt drewna na ścianie.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...