Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuje jeszcze raz wszystkim.Czuje sie bardzo doceniona....To miłe wiedziec, ze to co nareszcie mam, to co daje mi tyle radości podoba sie tez innym :-)

 

nad blatem niestety sa płytki drewnopodobne, choc musze przyznac, ze prawie kazdy odwiedzający nas, dotykal i sprawdzał co to jest.....Drewna sie obawiałam w tym miejscu ale mam je za to na suficie w salonie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje jeszcze raz wszystkim.Czuje sie bardzo doceniona....To miłe wiedziec, ze to co nareszcie mam, to co daje mi tyle radości podoba sie tez innym :-)

 

nad blatem niestety sa płytki drewnopodobne, choc musze przyznac, ze prawie kazdy odwiedzający nas, dotykal i sprawdzał co to jest.....Drewna sie obawiałam w tym miejscu ale mam je za to na suficie w salonie ;-)

 

 

pchiii plytki drewnopodobne...ja mam prawdziwe:lol2::lol2::lol2::lol2::hug:-zartuje oczywiscie-slicznie:D

 

merenwen,aricia,Venuska-dziekuje!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usytuowanie piekarnika to chyba jeden z moich najlepszych pomysłów.bardzo ergonomiczne rozwiązanie.Dodam,że to piekarnik z mikrofalą. kabel od piekarnika przechodzi do szafki bocznej w której jest gniazdko.obiecuję, ze wstawię fotki.

 

Wielkie dzieki za szybka odpowiedz - u mnie bedzie podobny uklad i dlatego pytanie o to podpiecie, bo jak wiadomo piekarnika nie dam zaraz przy scianie (a mam teraz elektykow i moge jeszcze dodac kilka kontaktow ):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniula_bl mam pytanie o zlew blanco zerox.Są w powierzchni polerowanej lub szczotkowanej,czy mogłabyś doradzić.Kompletnie się na tym nie znam,a muszę zakupić.Aha i jakąś fajną baterie co by do niego pasowała. PLISS

 

hej adibu

powierzchnia polerowana jest gładka i błyszcząca, przez co bardziej na niej widać wszelakie ślady użytkowania, kropel, zacieków i kamienia z wody :bash:

na pewno bardziej elegancki i efektowny, ale MOIM ZDANIEM dla kogoś, kto lubi sprzątać i gotuje sporadycznie

 

zlew ze stali szczotkowanej jest praktyczniejszy, łatwiej go utrzymać w czystości

ja mam czarny zlew z kamienia, a baterię na nim mam szczotkowaną i dozownik na płyn do zmywania też mam szczotkowany, więc polecam :yes:

 

baterie popatrz też w BLANCO FRANKE ORAS KLUDI GROHE HANSGROHE TRES , tyle że tanie to one nie są :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie nie zgodzic sie:yes:

Mam kuchnie w polysku a wczesniej mialam front w strukturze chropowatej w macie i latalam z szczoteczka do zebow zeby tluszcz z frontow wyczyscic.

Teraz wystarczy plyn do szyb i sciereczka Jan Niezbedny i wszystko sie swieci jak..:D

Mam male dziecko i czesto uciapane fronty-biszkoptem,raczkami i cala reszta i nie mam gosposi i wcale nie mecze sie z czysczeniem a mam bardzo czysto:cool:

Rowniez gotuje..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniula_bl wielkie dzięki za odpowiedź.Szkoda tylko że zawsze trzeba wybierać między dizajnem a praktycznością.

Gumisiowa fronty to w lakierze oczywiste,ale zlew polerowany to chyba inna bajka .Jest piękny ale trochę się tego czyszczenia obawiam.

A przy okazji macie naprawdę piękne kuchnie.Podoba mi się ta okładzina drewniana nad blatem,ciekawę czy do mojej by pasowała. Kuchnia będzie biała lakierowana nad blatem ciąg szafek z wbudowanym okapem,blat granitowy star galaxy.Jak myślicie dać biały lacobel czy pokusić się o drewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zrobilam lacobela a taki byl plan bo mnie finansowo przeroslo,r15 miesiecy mialam biala sciane i doszlam do wniosku ze jednak swoje labolatorium:Docieple drewnem.

Zlew mam stalowy-przecieram" na pucowanie" raz w tygodnu-najtanszym cifem z Tesco za 3 zlote:D tak jak stalowy blyszczacy czajnik-ja nie wiem skad sie bierze ta opinia ze z blyszczacym to taka masakra:eek:

Agi 75 wlasnie pokazala jak pieknie drewno wyglada pomiedzy szfkami:yes:

 

edit-a nie...ja nie mam polerowanego zlewu tylko stal szczotkowana-teka linea

Edytowane przez GUMISIOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...