Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Musi być jakaś lampa na środku, bo jak te ledy są włączone to dają bardzo mocne światło, super przy pracy, ale przy normalnym funkcjonowaniu są za mocne, dlatego potrzebuje tam jeszcze miękkiego światła. i właśnie teraz, albo koło które by nawiązywało do ledów, albo kwadrat nawiązujący do sufitu. Na pewno musi to byś miękkie światło.

 

 

hmmm, za dużo tego wszystkiego będzie :rolleyes: A nie możesz po prostu dać oświetlenia pod szafką? Ja tak mam i jeśli chcę mieć tylko delikatne oświetlenie w kuchni, włączam jedno z 4 podszawkowych (każde można włączyć z osobna). Można też rozdzielić Twoje halogeny na dwa włączniki i jednym włączać np. tylko 2 halogeny (koniecznie z ciepłą barwą światła o temperaturze 2700 Kelwina). Nie pasuje tam już nic innego, naprawdę :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ula jak pewnie zauważyłaś w mojej kuchni poza lodówka nie ma wysokiej zabudowy, a zależało mi ,żeby piekarnik nie był pod płytą indukcyjną a trochę wyżej. Więc wymyśliłam piekarnik w części oddzielajacej jadalnię od kuchni.Jest obecnie na fajnej ergonomicznej wysokości ( jego góra to 110cm) . Reasumując...bardzo wygodnie się z niego korzysta, a i rozwiązanie jest nietuzinkowe. Czy wszyscy muszą mieć piekarnik w wysokiej zabudowie ? Pozdrawiam Edytowane przez Agi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie pojmuję tego forum:bash::bash::bash::bash::bash::bash:, jak ktoś ma coś innego, oryginalnego to źle, inni mają sztampowo, tez źle

 

Agi mnie się pomysł bardzo podoba, ale ten pionowy blat od strony kuchni powinien mieć tę samą grubość po całości a powstało takie wcięcie, może nie rzuca się to w oczy ale to chyba błąd pomiaru?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się bo jest oryginalnie, tylko zasady projektowania nie są wyłącznie widzimisię projektanta. Rozum mówi, że piekarnik nie spadnie ale oczy widzą ciężką bryłę zawieszoną w powietrzu i to dla mnie jest pewien dyskomfort. Takich wrażeń nie da się zmienić. Czasami pogoń za oryginalnością może zwieść na manowce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni masz rację to błąd pomiaru stolarza i z kamieniem musieliśmy tak wybrnąć z sytuacji .Miało być tak samo jak jest od strony jadalni ale juz nie miałam siły zmieniać, przekonstruowywać.....i zostało tak jak jest. Co do wizualności i ciężkości to dodam , że zdjęcia robiłam na kolanach i z przykucu ;-) więc zapewniam, że z pozycji człowieka stojącego nie odnosi sie takiego wrażenia.... Ale oczywiście Ula masz prawo do swoich odczuć....zresztą jak każdy z nas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi75, bardzo fajna kuchnia, faktycznie ten blat z boku wyspy trochę razi, ale podoba mi się okno przez całą długość szafek i połączenie bieli z płytkami (?) w kolorze ciepłego drewna :yes: - fajnie, że w ten sposób nawiązałaś do tego, co się dzieje w salonie (genialny sufit :yes:).

 

Ja bym zmieniła jedynie czajnik, bo uważam, że jak już coś jest na wierzchu, to powinno być ładne, a wszelkie plastikowe sprzęty AGD lepiej chować po szafkach, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie w tym momencie odrobinę się czepiam ;).

Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do miejsca i wysokości. Na pewno wygodnie się z niego korzysta. Chodzi mi tylko o to, że wisi w powietrzu i to trochę dziwnie wygląda.

 

Potwierdzam, mi też nie pasuje ten piekarnik, moze jakby na dole była jeszcze szafka biała, a tak to ni z gruchy ni z pietruchy. Reszta bardzo ładnie, tylko dlaczego znów biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...