Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie chcieli tylko mikrofale, Pan twierdził, że tylko producenci kuchenek mikrofalowych nie ujednolicili wymiarów.

 

Witam , sprzęt powinien być na miejscu w momencie wejścia na montaż . Osobną kwestią jest okap ponieważ okap podszafkowy montuje się w warunkach warsztatowych . Każdemu producentowi mebli wystarczą symbole sprzętu żeby sobie do tego zorganizował meble .Pozdrawiam , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,moze Wy pomozecie!!! Szukam fajnego retro czajnika na kuchenke gazowa,nic nie moge znalezc sensownego.. Wy wiecie wszystko!!!!!!!:)))))))) pozdrawiam

 

Kamilcia kuchnia sliczna!!!!! Co to za plytki na scianie??? Tez takie planuje,biale kwadraciki. Cudnie!!!!

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilcia kuchnia sliczna!!!!! Co to za plytki na scianie??? Tez takie planuje,biale kwadraciki. Cudnie!!!!

 

u mnie Paradyż Oxicer - one maja lekką fakturę i są delikatnie smietankowe. W łazience dolnej mam opoczno aplauz - te są gładkie.

 

dziękuję wszytskim za miłe słowa - bardzo lubię moja kuchnię, sama wszystko wymyśliłam i miło czytać że nie tylko mnie się podoba :)

 

Powaznie? Przeszukałam stronę iKEA i nie widzę.

 

bardzo proszę - zestaw socker

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 80 % osób robiących teraz kuchnie.:yes:

 

80% na Forum :) w realu - w moim środowisku przynajmniej proporcja jest inna. Ale nawet jak by wszyscy mieli białe to też bym miała :) bo lubię :)

 

Kamilcia - fajna kuchnia :-) też mam białą ;-)

 

Zdradź mi gdzie kupiłaś taką fajną dużą deskę do krojenia?

 

ponownie - Ikea

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...