Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, dziękuję Wam za wszystkie komentarze odnośnie kuchni :). Bardzo miło mi się je czyta, zwłaszcza , że miałam masę wątpliwości związanych z meblami... Żona m, jak tak teraz patrze na podłogę, to może bym ją nawet wymieniła :rolleyes:, ale w rzeczywistości kolory są jednak ciut inne i wygląda to zdecydowanie lepiej, niż na zamieszczonych fotografiach.

Locobel jeszcze niewybrany. Definitywnie odrzucam śliwkę. Facet upiera się nad szarościami :bash: .

Macie jakiś pomysł na dodatki? Jestem zwolenniczką minimalizmu i już sama nie wiem, czy jest w ogóle sens stawiać coś na blacie :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pokazywałam moją kuchnię, ale jeszcze nieskończoną. Teraz prawie gotowa (zostało dokończenie szafki zlewozmywakowej i włączenie e sprzętów). Nie do końca wiemy jeszcze co dać pomiędzy blat i okap - chcemy szkło, tylko nie wiem czy jednobarwne czy lacobel (jaki kolor?)

 

Boję się wrzucać tutaj zdjęcia (jak większość), ale może kogoś zainspiruje :)

 

 

Zdj%25C4%2599cie0690.jpg

 

z czego fronty jesli mogę wiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucka szkoda, że nie zrobiliście lodówki zabudowanej- według mnie wyglądała by dużo lepiej :D

 

No może tak, ale wydaje mi się że takie zabudowane są mniejsze, a moja jest 75cmx200cm - kompromis między zwykła lodówką a SBS

Jak zdejmiemy niebieską folię to powinna wyglądać lepiej :D

 

z czego fronty jesli mogę wiedziec ?

 

Fronty to fornir Merbau

Blat nero Zimbabwe w satynie/szczotkowany, pogrubiony do 5cm doklejką

 

Lucka :D

kuchnia przepiękna :)

 

Dzięki :)

 

A jak myślicie, jaki kolor szkła dać pomiędzy płytę a okap? Czy po prostu przezroczysty? Nie ukrywam że finanse są bardzo istotne teraz na końcówce a dać coś muszę żeby ściany nie zniszczyć...

Edytowane przez lucka6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidox kuchnia baardzo ładna. Mnie tylko te okrągłosci blatu i szafka otwarta przy oknie nie leżą no ale ja z tych kanciastych jestem. Dobrze że wymieniłeś foty bo tamte dziwne światło miały:)

Jaki to fornir?

 

I co to jest ta szybka na blacie fornirowanym?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem zrobić cały blat, ale przez drzwi by mi nie wszedł, a tak po prostu półka wyszła na łaczeniu. A fornir to palisander santos. Problemem było przejście słoja wszędzie, gdzie to możliwe

 

A poza tym mam wiele zdjęć swoich prac, jak wiadomo, tylko do oceny,. Nie zalogowałem się tutaj, żęby się reklamować. Naprawdę mam kupę roboty oprócz tego. A jeżeli będę mógł komuś w czymś pomóc, ( wybrać materiał, akcesoria, itp.), to będę rad...

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału już wschodzi :)

 

[ATTACH=CONFIG]187201[/ATTACH]

 

 

Dlaczego blat łączony listwą? A poza tym mam parę uwag ale to w sumie u Ciebie będzie stało. Ostatnią szafkę, właściwie zawieszkę po lewej stronie powieś na haku, bo z czasem odegnie się od ściany

 

Jedyne szkiełko które leży na blacie, to płyta indukcyjna...

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, pewnie chodzi o półkę szklaną, którą najlepiej widać na drugim zdjęciu. Samo mocowanie tej półki jest lakierowane w połysku, a w środek tego wchodzi blat, który w tym miejscu jest łączony. A szklana półka po prostu wyszła sama z siebie. dodam tylko, że płyta jest biała, no może w odcieniu szarości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! tak tylko do oceny ... ja ją zrobiłem i nie jest to reklama, ale chęć poznania opinii innych...

 

[ATTACH=CONFIG]187188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187189[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187190[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187191[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187192[/ATTACH]

 

 

Biały połysk, fornir palisander santos, blat z corianu...

 

 

pięknie wykonane, tak na oko oczywiście, bo jakość zawsze tkwi w szczegółach, które widać tylko z bliska.

 

Ale co do samego projektu, to tak to wszystko świecące, błyszczące i na maxa zbajerowane, że ja osobiście tego niestety nie kupuję i z przyjemnością raz jeszcze spojrzę na kuchnię Gajzo, gdzie moje oczy odpoczywają...

 

Kuchnia lucka6 także świetna! Tylko nie podoba mi się bardzo ta wielgaśna, wystająca lodówka. Taka delikatna i elegancka ściana forniru by była, a tu masz ...

 

Tak swoją drogą co wy trzymacie w tych lodówach ? :) Serio pytam. U mnie dookoła nawet na wsiach są markety, po pieczywo się chodzi codziennie, przy okazji świeże wędliny.. Ja nie wiem, ile bym musiała mieć ludzi w domu, by zapełnić takiego kolosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...