Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pięknie wykonane, tak na oko oczywiście, bo jakość zawsze tkwi w szczegółach, które widać tylko z bliska.

 

Ale co do samego projektu, to tak to wszystko świecące, błyszczące i na maxa zbajerowane, że ja osobiście tego niestety nie kupuję i z przyjemnością raz jeszcze spojrzę na kuchnię Gajzo, gdzie moje oczy odpoczywają...

 

I masz rację, moje też nie odpoczywają.... ja ją miałem zrobić, to klientowi ma się podobać, bo to on w niej będzie przesiadywał, nie ja. I jeżeli chodzi o mnie to wolę fornir w macie. Połysk jest mało praktyczny

 

Właśnie o to mi chodziło. Ale przez tę półkę korzystanie z tej części blatu np. Szybka zupka jest niemożliwe.

 

 

Jakby to powiedzieć, ten klient nie należy do tych, co będą w tej kuchni gotowali....

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ostatnio robiłem trochę kuchni do mieszkań na wynajem dla obcokrajowców... Stąd te połyski i super sterylny styl. Co wcale nie znaczy, że jest on w moim guście...

 

To na dziś ostatnia sesja:

 

Zdjęcie0120.jpgZdjęcie0116.jpgZdjęcie0117.jpgZdjęcie0118.jpg

 

 

Co do wielkości pseudo wyspy nie dyskutujmy. Klient uparł się, że chce ją mieć i tyle w temacie. Nie udało mu się wyperswadować

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ja wykonuje, bardzo mi sie podoba ich praca wszysko spasowane jest jak należy. Blat jest łączony listwa bo dlaczego miałby nie byc? :)

 

Bo po prostu nie te czasy na takie łączenia, ale wiem, że tak jest łatwiej dla montażysty. Tak jak napisałem, w końcu u Ciebie będzie stała. Napisz mi tylko, dlaczego wszelkie akcesoria są montowane na miejscu, a nie przyjechały w gotowych szafkach?

 

I nie chcę komentować czyjejś pracy, ale to silniesze ode mnie...

 

A że podoba Ci się ich praca, to nic już nie mówię...

Edytowane przez fidoxradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pokazywałam moją kuchnię, ale jeszcze nieskończoną. Teraz prawie gotowa (zostało dokończenie szafki zlewozmywakowej i włączenie e sprzętów). Nie do końca wiemy jeszcze co dać pomiędzy blat i okap - chcemy szkło, tylko nie wiem czy jednobarwne czy lacobel (jaki kolor?)

 

Boję się wrzucać tutaj zdjęcia (jak większość), ale może kogoś zainspiruje :)

Zdj%25C4%2599cie0689.jpg

 

Zdj%25C4%2599cie0690.jpg

 

Zdj%25C4%2599cie0691.jpg

 

Zdj%25C4%2599cie0704.jpg

 

Witaj Lucka6 , sprawdź czy masz dostateczną wentylację na do lodówki bo wygląda na to że nie ma nawet centymetra a domyślam się że w instrukcji jest informacja odnośnie odległości na "oddychanie" sprzętu . Jest to bardzo istotne ponieważ jak zepsuje się lodówka to serwis nie uwzględni reklamacji ze względu na niewłaściwą zabudowę meblową . Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lucka6 , sprawdź czy masz dostateczną wentylację na do lodówki bo wygląda na to że nie ma nawet centymetra a domyślam się że w instrukcji jest informacja odnośnie odległości na "oddychanie" sprzętu . Jest to bardzo istotne ponieważ jak zepsuje się lodówka to serwis nie uwzględni reklamacji ze względu na niewłaściwą zabudowę meblową . Miłego , Piotr

 

Hej Piotr, dzięki za uwagę, wentylacja jest z tyłu, bo tam od tyłu jest komin wentylacyjny i specjalnie lodówkę "podłączyliśmy" do niego od tyłu. Ale dzięki za czujność

 

Wiecie co, taka fajna lodówka a Wam się nie podoba :D

 

A tak na serio, to ja teraz mam zwykłą lodówkę i trochę mi ciasno, szczególnie po większych zakupach - tyle że my robimy większe zakupy raczej rzadko i wtedy kupuje dzieciakom zgrzewkę serków, kilka maseł, mlek, itp..

A jak jest jakaś impreza czy święta to wystawiam na balkon bo miejsca mi brakuje, stąd potrzeba większego sprzętu...Bardzo chciałam jeszcze kostkarkę, ale na to już niestety funduszy brakło...

 

A ze szkłem pomiędzy blatem i okapem doradzicie? Jaki powinien być to kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ostatnio robiłem trochę kuchni do mieszkań na wynajem dla obcokrajowców... Stąd te połyski i super sterylny styl. Co wcale nie znaczy, że jest on w moim guście...

 

To na dziś ostatnia sesja:

 

[ATTACH=CONFIG]187223[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187224[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187225[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187226[/ATTACH]

 

 

Co do wielkości pseudo wyspy nie dyskutujmy. Klient uparł się, że chce ją mieć i tyle w temacie. Nie udało mu się wyperswadować

 

fidoxrdom z czego sa fronty niskiej zabudowy i jak otwiera sie szafka w rogu - ta biała ??

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu nie te czasy na takie łączenia, ale wiem, że tak jest łatwiej dla montażysty. Tak jak napisałem, w końcu u Ciebie będzie stała. Napisz mi tylko, dlaczego wszelkie akcesoria są montowane na miejscu, a nie przyjechały w gotowych szafkach?

 

I nie chcę komentować czyjejś pracy, ale to silniesze ode mnie...

 

A że podoba Ci się ich praca, to nic już nie mówię...

 

Listwe sam wybrałem bo mi sie podoba, a dlaczego wszystko gotowe nie przyjechalo, nie wiem, ale też dobrze ze na miejscu dopasowuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą co wy trzymacie w tych lodówach ? Serio pytam. U mnie dookoła nawet na wsiach są markety, po pieczywo się chodzi codziennie, przy okazji świeże wędliny.. Ja nie wiem, ile bym musiała mieć ludzi w domu, by zapełnić takiego kolosa

 

Piu właśnie nad tym samym się zastanawiałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, taka fajna lodówka a Wam się nie podoba :D

 

A tak na serio, to ja teraz mam zwykłą lodówkę i trochę mi ciasno, szczególnie po większych zakupach - tyle że my robimy większe zakupy raczej rzadko i wtedy kupuje dzieciakom zgrzewkę serków, kilka maseł, mlek, itp..

A jak jest jakaś impreza czy święta to wystawiam na balkon bo miejsca mi brakuje, stąd potrzeba większego sprzętu...

 

A co jest fajnego w tym modelu apropos ?

czym, ów sie wyroznia ?

 

mozna było kupic samą chłodziarkę na 177 zabudowac ja a obok na dole małą zamrazarkę ????

 

w moim przypadkutak będzie tylko obawiam sie czy nie bedzie glosno od 2 sprzętow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...