Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Lucka6 , sprawdź czy masz dostateczną wentylację na do lodówki bo wygląda na to że nie ma nawet centymetra a domyślam się że w instrukcji jest informacja odnośnie odległości na "oddychanie" sprzętu . Jest to bardzo istotne ponieważ jak zepsuje się lodówka to serwis nie uwzględni reklamacji ze względu na niewłaściwą zabudowę meblową . Miłego , Piotr

 

masz rację z tą lodówką. Napewno nie uwzględnią reklamacji. A jeżeli chodzi o szczegóły, to tylko jedno mi się nie podoba. Widoczne końcówki uchwytów, co w ciągu szafek nie przeszkadza, ale w wyspie dałbym głębszy bok tak, żeby je zaasłonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Piotr, dzięki za uwagę, wentylacja jest z tyłu, bo tam od tyłu jest komin wentylacyjny i specjalnie lodówkę "podłączyliśmy" do niego od tyłu. Ale dzięki za czujność

 

Wiecie co, taka fajna lodówka a Wam się nie podoba :D

 

A tak na serio, to ja teraz mam zwykłą lodówkę i trochę mi ciasno, szczególnie po większych zakupach - tyle że my robimy większe zakupy raczej rzadko i wtedy kupuje dzieciakom zgrzewkę serków, kilka maseł, mlek, itp..

A jak jest jakaś impreza czy święta to wystawiam na balkon bo miejsca mi brakuje, stąd potrzeba większego sprzętu...Bardzo chciałam jeszcze kostkarkę, ale na to już niestety funduszy brakło...

 

A ze szkłem pomiędzy blatem i okapem doradzicie? Jaki powinien być to kolor?

 

Z tego co wiem lodówka musi też mieć wentylację z góry, ale może się mylę mimo jakiegoś tam doświadczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przy klasycznej chlodziarko - zamrażarce przy okazji większych imprez czy świąt za lodówkę robił balkon. Zastanawiałam się nad sbs ale brak możliwości jej zabudowy mnie wyleczył. stanęło wiec na Chłodziarce bez zamrażarki. Zobaczymy jak się sprawdzi. :D

 

[ATTACH=CONFIG]187282[/ATTACH]

 

U mnie też chłodziarko-zamrażarka Liebherr- będziesz zadowolona :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! tak tylko do oceny ... ja ją zrobiłem i nie jest to reklama, ale chęć poznania opinii innych...

 

[ATTACH=CONFIG]187188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187189[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187190[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187191[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187192[/ATTACH]

 

 

Biały połysk, fornir palisander santos, blat z corianu...

 

Bardzo ładna kuchnia. Tak z ciekawości ile kosztuje (bez sprzętów agd ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kuchnia. Tak z ciekawości ile kosztuje (bez sprzętów agd ) ?

 

 

Trochę...:) Musi kosztować, bo też kosztuje kupę pracy. A jak myślisz, jaki koszt wg Ciebie byłby adekwatny do jej wyglądu? Az doświadczenia wiem, że kuchnia kosztuje tyle, ile klient jest w stanie za nią zapłacić..... Kwestia tylko, czy ja za tą kwotę jestem w stanie ją zrobić

Edytowane przez fidoxradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest fajnego w tym modelu apropos ?

czym, ów sie wyroznia ?

 

mozna było kupic samą chłodziarkę na 177 zabudowac ja a obok na dole małą zamrazarkę ????

 

 

Z tą fajnością to żart oczywiście :)

 

Głównym kryterium był właśnie rozmiar (to że jest szersza i wysoka), poza tym ma 2 agregaty, 2 termostaty i jeszcze trochę innych bajerów. Model to Liebherr 5113. Też myślałam o takim rozwiązaniu jak piszesz, ale szkoda mi było miejsca na dodatkową zamrażarkę, bo ja wcale nie mam tak dużo tych szafek.

 

Co do gniazdek, to faktycznie nie pomyślałam, teraz sobie myślę że może trzeba było dać płytę indukcyjną z lewej strony, a gazowe z prawej, bo ja mam potrójne domino. Jeszcze jest to do zrobienia, myślicie że warto?

 

Płyty wyglądają tak:

Zdj%25C4%2599cie0697.jpg

 

Mogłabym zamienić skrajne miejscami, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą fajnością to żart oczywiście :)

 

Głównym kryterium był właśnie rozmiar (to że jest szersza i wysoka), poza tym ma 2 agregaty, 2 termostaty i jeszcze trochę innych bajerów. Model to Liebherr 5113. Też myślałam o takim rozwiązaniu jak piszesz, ale szkoda mi było miejsca na dodatkową zamrażarkę, bo ja wcale nie mam tak dużo tych szafek.

 

Co do gniazdek, to faktycznie nie pomyślałam, teraz sobie myślę że może trzeba było dać płytę indukcyjną z lewej strony, a gazowe z prawej, bo ja mam potrójne domino. Jeszcze jest to do zrobienia, myślicie że warto?

 

Płyty wyglądają tak:

Zdj%25C4%2599cie0697.jpg

 

Mogłabym zamienić skrajne miejscami, jak myślicie?

 

No moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. A te gniazdka, jeżeli będzie jakieś szkło lub panel na ścianie, można jeszcze przenieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś wintage...

 

[ATTACH=CONFIG]187218[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187219[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187220[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187221[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187222[/ATTACH]

 

Taaaa.... ekspozycja u siebie w domu....:)

 

Piękne kuchnie, różne style ale wszystkie bardzo dopracowane. Mam pytanie o piekarnik z 2 fotki, możesz powiedzieć co to za firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą fajnością to żart oczywiście :)

 

Głównym kryterium był właśnie rozmiar (to że jest szersza i wysoka), poza tym ma 2 agregaty, 2 termostaty i jeszcze trochę innych bajerów. Model to Liebherr 5113. Też myślałam o takim rozwiązaniu jak piszesz, ale szkoda mi było miejsca na dodatkową zamrażarkę, bo ja wcale nie mam tak dużo tych szafek.

 

 

fajna fajna nawet rewelacyjna

juz teraz wiem o co chodzi

 

Dane techniczne Liebherr CNesf 5113 Comfort

 

Wymiary (wys. x szer. x gł.) 202 x 75 x 63 cm

Pojemność chłodziarki 327 litrów

Pojemność zamrażarki 115 litrów

 

ale kupujac do zabudowy było by podobnie

Liebherr IK 3620

Pojemność całkowita brutto [l] 347

Pojemność całkowita netto [l] 330

 

http://www.ceneo.pl/6409745#tab=spec

 

cenowo po dokupieniu zamrazalki wyjdzie podobnie

Twoja jest faktycznie duza , na zdjeciach nie wygląda na 70 cm

 

teraz dopiero widze ze ten front na gorze jest szerszy od pozostałych

jeszcze raz wkleje aby sobie zerknąc :)

Zdj%25C4%2599cie0690.jpg

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...