Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam! tak tylko do oceny ... ja ją zrobiłem i nie jest to reklama, ale chęć poznania opinii innych...

 

[ATTACH=CONFIG]187188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187189[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187190[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187191[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187192[/ATTACH]

 

 

Biały połysk, fornir palisander santos, blat z corianu...

 

:jawdrop::jawdrop::jawdrop: O rany. Rewelacja! Ja lubię bajery więc ta kuchnia mi sie szalenie podoba. Szczególnie wyspa i wysoka zabudowa. Mega. I wszystko tak cudnie dopracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baardzo piękne kuchnie :). Ja przymierzam się, do realizacji mojej drugiej w życiu kuchni. Pierwsza nie była wyjątkowa, niestety... Teraz chyba za bardzo się stresuje, i nie wiem co powinno być, co z czym łączyć, ech... Może dacie mi pare wskazówek? :)

 

1. Mam kuchnie, która nie ma wstawionych drzwi (otwór 90 cm). Czy kafle/podłoga w kuchni, powinna łączyć się jakoś z podłogą w korytarzu? (chodzi o to, czy powinna być taka sama jak w korytarzu) Czy nie ma takiej potrzeby?

2. Czy parapet lepiej wygląda wstawiony, czy zrobiony z kafelek?

 

Z góry bardzo dziękuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry klient bo cena kuchni pewnie nie mala.

to dziwne ale za gotowe kuchnia mozna wyjechac z salonu całkiem niezłym srodkiem transportu ale sie porobiło.

 

 

Bo za dobrze zrobioną robotę trzeba dobrze zapłacić. Nigdy nie mówię, że zrobię tanio, bo to jednoznaczne z tym, że nie będzie dobrze. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc te dwa zdjęcia normalnie...

 

[ATTACH=CONFIG]187228[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]187229[/ATTACH]

 

ustosunkuję się do tej kuchni, bo chyba najwięcej mnie w niej razi.

 

Nie wiem czy to wina fotki, ale ja widze dwa kolory płytek na ścianie, i dwa kolory ścian i to już jest , o ten przysłowiowy drugi grzyb w barszczu za dużo. Do tego podłoga w trzech bodajże kolorach, jak nie więcej. Następnie okna- ciemne drewno, schodki przy nich z jasniutkiego drewna, i na okrasę blat w 3-cim kolorze drewna. Jak dojdą jeszcze dodatki to będą ''kolorowe jarmarki''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustosunkuję się do tej kuchni, bo chyba najwięcej mnie w niej razi.

 

Nie wiem czy to wina fotki, ale ja widze dwa kolory płytek na ścianie, i dwa kolory ścian i to już jest , o ten przysłowiowy drugi grzyb w barszczu za dużo. Do tego podłoga w trzech bodajże kolorach, jak nie więcej. Następnie okna- ciemne drewno, schodki przy nich z jasniutkiego drewna, i na okrasę blat w 3-cim kolorze drewna. Jak dojdą jeszcze dodatki to będą ''kolorowe jarmarki''.

 

No i tu się z Tobą zgodzę. Choć płytki w jednym kolorze. Ale tak... Developer montował okna, blaty chciałem zrobić z drewna, ale pani się nie zgodziła. A płytki na podłodze już były.....

 

To może najpierw warto określić się czego chcesz. Bo naprawdę trudno wybrać. Pierwsza kuchnia to koszty, zresztą zależy kto i z czego zrobi fronty. Czy to będzie drewno z pełnym kryciem,( tu musisz liczyć się z rozsychaniem się frontów, bo nie wierzę że zawsze będzie ok. Różna wilgotność....).czy mdf w pełnym kryciu. A druga to po prostu nowoczesność...

 

I nie rozumiem co masz na myśli pisząc o realiach polskich....

 

Nowoczesna kuchnia z drewna... Jak zobaczyłem jaki sprzęt klient sobie kupił, ręce mi opadły...

Niestety ostateczna wersja nie została uwieczniona na zdjęciach

 

Zdjęcie002.jpgZdjęcie000.jpgZdjęcie001.jpg

Edytowane przez joliska
Edytuj poprzedni post...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble fajne,bardzo podoba mi się kolor. ale faktycznie sprzęty,każdy z innej mańki i ten nagrobkowy blat bleee.

Dziwnie wygląda szuflada przy wysokiej zabudowie, jakby jej kawałek urwało ;)

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za dobrze zrobioną robotę trzeba dobrze zapłacić. Nigdy nie mówię, że zrobię tanio, bo to jednoznaczne z tym, że nie będzie dobrze. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją

Mylisz się :) wszyscy to dobrze rozumieją.

Tylko jakos dziwnym trafem w moim miescie zamknęły sie 2 studia kuchenne

fakt faktem ze był czas ze powstawały jak grzyby po deszczu (dofinansowania czy cus )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...