Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kierunek otwierania się lodówki przy takim jej położeniu jest prawidłowy. Inaczej nie dałoby się otworzyć drzwi na tyle szeroko, by wyjąć półki co mycia.

 

hmmm,... jeśli użytkownikom tak pasuje to nic nie mówię.

Półki do mycia wyjmuje się raz na jakiś czas, zawsze można lodówkę przesunąć.

A tak to przy codziennym korzystaniu z lodówki trzeba wrota otwierać na całą szerokość żeby coś wyjąć. I zachodzić lodówkę od okna...

Dla mnie niepojęte, ale skoro tak ma być... ;)

 

Dlaczego blat zgrzyta?

 

W sumie dobrany pod kolor stołu

 

Hmm... zbyt ciemni moim zdaniem.

Ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów hurtem.

Dzięki za nowe uwagi!

odnoszę wrażenie że w ogólnym rozrachunku wychodzi iż aż takiego koszmara wnętrzarskiego nie popełniłam :)

a kwestia ilości szafek i blatu to przecież sprawa indywidualna, przypominam że mam spiżarnię, a plan nasz był taki, że kuchnia zasadniczo bez górnej zabudowy. Już pisałam że u nas w ogóle mało mebli jest, w sypialni mamy tylko wielkie łóżko na środku, lampkę do czytania i radio.

 

Kinka: Jak kupimy okap to nie będzie tak łyso , teraz jest faktycznie niedokończona

 

hanisia: płytki sa płaskie 10x30 z Castoramy

 

riri : wraz z okapem pojawi się symetria i szafka wisząca nie będzie tak głupio samotna

 

malimam - złudzenie , jest taka sama jak dół

 

duś: okna to moja zmora ;) niewykluczone, że w przyszłości zainwestujemy właśnie w żaluzje drewniane i w kuchni, bo takie maja być też w jadalni i salonie.

 

Piu , Elfir, asiazett, dzięki za wsparcie nieoczywistego blatu :) drugie wklejone przez Elfir zdjęcie mam w "wykopakch internetowych inspiracyjnych". Z resztą, takie połączenie kremowe fronty i orzechowy blat zobaczyłam jakiś czas potem jak sobie je wymyśliłam w "mojej" IKEI na wystawie.;)

 

a z lodówką wbrew temu jak może się wydawać jest bardzo wygodnie , mam dostęp od przodu, nie motam się, nie gniotę przy niej i drzwi się na oścież otwierają,

Tak, marzę o lodówce ala lata 60-te :)

Edytowane przez emi601
przeprosiny dla asizett :) umkneło mi w natloku wrażeń :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie że w ogólnym rozrachunku wychodzi iż aż takiego koszmara wnętrzarskiego nie popełniłam :)

 

No jasne, że nie :no:

 

Nasze uwagi dotyczą chyba głównie kosmetyki i indywidualnych preferencji - bo jakąś miarę każdy sobie musi przyjąć :) Fajna kuchnia, fajna :yes:

Edytowane przez asiazett
przeprosiny przyjętę pełną parą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi mnie się kuchnia podoba, jak dojdzie kiedyś stylizowana lodówka to będzie git, o ile rozumiem, że szafek nie potrzebujesz to jak dla mnie trochę mało blatu roboczego:) ja bym zamiast grzejnika dała podłogówkę i pojechała z zabudową pod okno:D mnie się kuchnia podoba, blat też chociaż gdyby była moja to zrobiłabym olejowany biały:D generalnie bardzo fajna kuchnia , na okno bym nic nie dawała - u mnie wszystkie są gołe i mi to bardzo odpowiada. Okap już Masz? ciekawa jestem co zawiśnie nad płytą.

każda z nas dodała by swoje 3 grosze ale to Twoja kuchnia i to ty masz się w niej dobrze czuć:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi mnie się kuchnia podoba - i kolor blatu i ogólnie zestawienie. Jak masz spizarnię to pewnie więcej szafek nie potrzebujesz - a blat sama wiesz, czy ci tyle wystarcza - mnie by nie starczyło, bo to poszatkowanie na malutkie blaciki dość niewygodne ;) U mnie co prawda blatu niewiele więcej - ale w jednym kawałku, jakoś łątwiej - choć przydałoby się więcej na pewno. Ceglana ściana super - i stół też. Na lodówkę zwróciłam uwagę dopiero po wpisach przedmówczyń - znaczy się wtapia się w tło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

venus, tak na ścianach jest oliwka, ale aby udowodnić Ci, że jest ok wstawiam stere zdjęcie (tu jeszcze bez szyby)

 

http://dupa-jasia.blog4u.pl/upload/DSC02125.jpg

 

annNS2, dziękuję :)

 

syberia, na początku miałam duże obawy, ale okazało się, że to usytuowanie zlewu nie utrudnia zmywania :)

 

żona m, teraz to i ja bym pewnie tą podłogę zmieniła, ale od samego początku założeniem było, że kuchnia (która dzieli naprawde nieduże pomieszczenie z salonem) ma być tłem dla pozostałej części pokoju (jak już przyjadą pozostałe meble, to oczywiście chętnie pokaże jak to wyszło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z moją kuchnią, ale tylko na chwilkę :). Jesteście matkami pomysłu szarej szyby... i chwała Wam za to, ta śliwka byłaby :sick:...

 

http://dupa-jasia.blog4u.pl/upload/DSC02204.jpg

 

http://dupa-jasia.blog4u.pl/upload/DSC02171.jpg

 

Witam , dobry wybór z tą szybą może bym się pokusił o trochę ciemniejszą ... ;-) , jedną rzecz bym proponował inaczej - halogeny schowane w dolnym wieńcu bo teraz są trochę widoczne .

I mam pytanie - jak się otwiera lodówka ?

Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...