Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W macie pewnie sporo jest zamawianych kuchni klasycznych :yes: ja mam białą zwykłą płytę matową na szafkach w pralni, takie to sobie :p już wolę kuchnię jak ich wiele: nowoczesną, białą i w połysku.

 

Piu myślisz o uchwycie bezinwazyjnym do rolet rzymskich (na ramę okna)? Jedna na całe okno nie zdałaby egzaminu, a dwie osobne na każde skrzydło to już inna bajka i niekoniecznie musi się podobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W macie pewnie sporo jest zamawianych kuchni klasycznych :yes: ja mam białą zwykłą płytę matową na szafkach w pralni, takie to sobie :p już wolę kuchnię jak ich wiele: nowoczesną, białą i w połysku.

 

Pozwolę się nie zgodzić. Biały mat wygląda rewelacyjnie w nowoczesnym wydaniu. Niedługo pokażę swoją kuchnię. Blat jest w trakcie olejowania, więc jeszcze troszkę to potrwa. A to jedna skończona ściana z białym matem:

 

http://imageshack.us/a/img811/4459/dsc03185q.jpg

 

http://imageshack.us/a/img836/2694/dsc03191q.jpg

 

Na żywo wygląda jeszcze lepiej.

Edytowane przez -ula-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie fotek więcej nie będzie. :(Teraz w kuchni mam skład książek i blat do olejowania na podłodze. Sama nie mogę się doczekać końcowego efektu. Może w przyszłym tygodniu skończymy.

 

Lubię prostotę we wnętrzach i nie maja one powodować opadania szczęki. Z resztą więcej będzie się działo na drugiej ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żono a ja bym powiedziała, że sporo tu osób z wyczuciem smaku i dlatego kuchnie są tak powtarzalne tu na forum. Wśród znajomych sama wiesz, że jest inaczej, u mnie znajomi mają kuchnię z frontami rozbielonego buraczka, inni calvados, a jeszcze inni olchę :lol:

 

U nas niezmiennie dziwią plastikowe krzesła w jadalni których tutaj jest pełno. Nie wyobrażam sobie kupić mebli, które do mnie nie przemawiają tylko po to aby ktoś mi tu napisał że mam inne niż wszyscy ;) Ważne co się podoba właścicielowi :yes:

 

MyszaAJ mnie jak na razie kuchnia podoba się bardzo ;) jej sterylność również :yes:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przedstawiam już prezentowaną wcześniej kuchnię , też białą ale z nowym motywem graficznym pomiędzy szafkami . Długo poszukiwaliśmy takiego zdjęcia ale w końcu się udało , miłego , Piotr

[ATTACH=CONFIG]194032[/ATTAC]

[ATTACH=CONFIG]194033[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]194034[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]194035[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]194036[/ATTACH]

 

Witam

Jak wysokie są górne szafki?Nam wychodzi 90 cm wg "projektu".Wg stolarza 2x45cm to za dużo. 10 cm odjąć na maskownice też mi się wydaje za dużo żeby zmniejszyć szafki?Sufit będzie podwieszany jedynie na halogeny więc też nie można za dużo zrobić a chcemy wysoką zabudowę pod sufit jak zna zdjęciu.

Dziękuje za odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus_m - bardzo trafna uwaga jeśli chodzi o powtarzalność wnętrz na forum, w pełni się zgadzam.

 

Msdracula - rury niestety tak zostaną. To może nie kamienica ale jednak stary budynek (z lat 40-tych). Takie ozdobniki mam w całym mieszkaniu ale zdążyłam się przyzwyczaić. Taki to już urok starych mieszkań.

 

Na drugiej ścianie będzie ciąg roboczy ale bez górnych szafek (szuflady). Blat robię drewniany bukowy. Jestem w trakcie olejowania i nieskromnie przyznam, że fajnie wychodzi. Namierzyłam olej, który nie zmienia koloru drewna i nie błyszczy. Nie mam fotek, bo na razie zrobiłam spód ale efekt jest dla mnie super.

Może w przyszłym tygodniu coś pokażę, ale wolałabym poczekać aż będą zamontowane lampy nad szafkami.

Edytowane przez -ula-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza mnie się blat podoba :yes: natomiast dopiero teraz zobaczyłam osłonę na wyspie i te koronkowe doniczki? nie pasuje mi to do mebli :no: (doniczki).

 

Ula odnośnie tych rur, jest taki trend że robi się całe regały z takich rurowatych elementów może coś w ten sposób? bo jak dla mnie teraz to wygląda jakbyś chciała je ukryć, a przecież z czegoś słabego można zrobić coś fajnego :yes:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...