Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Jak wysokie są górne szafki?Nam wychodzi 90 cm wg "projektu".Wg stolarza 2x45cm to za dużo. 10 cm odjąć na maskownice też mi się wydaje za dużo żeby zmniejszyć szafki?Sufit będzie podwieszany jedynie na halogeny więc też nie można za dużo zrobić a chcemy wysoką zabudowę pod sufit jak zna zdjęciu.

Dziękuje za odp i pozdrawiam

 

Witam , szafki górne mają razem ponad 100 cm ponieważ było to wysokie mieszkanie , Nie wiem dlaczego stolarz twierdzi że @ * 45 to za dużo ..

Miłego , Piotr Spokojnie szafki o wysokości 90 cm można stosować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Same lampy chodzą niedrogo, w granicach 1000 dk. Cenę podnosi znacznie przesyłka, najtaniej jest pocztą i najlepiej szukać w takim oddziale, który wysyła właśnie pocztą. Ale i tak z wszystkimi kosztami (w tym prowizją) wyszło trochę taniej niż można kupić w Polsce podróbkę (ok. 1.000 zł). Aukcje na lauritz.com.

 

Do kuchni mam co innego, moja ph5 będzie w jadalni, choć w sumie tuż przy kuchni. W kuchni nie mam miejsca na odpowiedni dla niej stół, a to jednak lampa do powieszenia nisko nad stołem. Ale fakt, że dobrze by tam wyglądała.

 

W kuchni nad blatem będą czarne kule (bez górnych szafek) a na środek dam coś dyskretnego, może białe reflektorki, żeby nie konkurowały z kulami (Frandsen):

 

http://imageshack.us/a/img5/1483/lampawiszacaballduza.jpg

 

Miło, że są tu inni miłośnicy Henningsena. Inne jego lampy mają ceny z kosmosu, nawet używane. I pomyśleć, że projektował z myślą o tanich i dobrych źródłach światła, żeby każdy mógł sobie na nie pozwolić ...:(

Edytowane przez -ula-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miłośnicy są... sama podglądam trochę skandynawów, choć u mnie będą raczej w dodatkach, detalach. szkoda, że tak późno ich poznałam ;) natomiast jeśli kiedyś spełni się moje marzenie o domu za miastem, to zaszaleję... :D

 

anyways, coraz bardziej mi się u ciebie podoba, -ula-, będę zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lampy chodzą niedrogo, w granicach 1000 dk. Cenę podnosi znacznie przesyłka, najtaniej jest pocztą i najlepiej szukać w takim oddziale, który wysyła właśnie pocztą. Ale i tak z wszystkimi kosztami (w tym prowizją) wyszło trochę taniej niż można kupić w Polsce podróbkę (ok. 1.000 zł). Aukcje na lauritz.com.

 

Do kuchni mam co innego, moja ph5 będzie w jadalni, choć w sumie tuż przy kuchni. W kuchni nie mam miejsca na odpowiedni dla niej stół, a to jednak lampa do powieszenia nisko nad stołem. Ale fakt, że dobrze by tam wyglądała.

 

W kuchni nad blatem będą czarne kule (bez górnych szafek) a na środek dam coś dyskretnego, może białe reflektorki, żeby nie konkurowały z kulami (Frandsen):

 

http://imageshack.us/a/img5/1483/lampawiszacaballduza.jpg

 

Miło, że są tu inni miłośnicy Henningsena. Inne jego lampy mają ceny z kosmosu, nawet używane. I pomyśleć, że projektował z myślą o tanich i dobrych źródłach światła, żeby każdy mógł sobie na nie pozwolić ...:(

 

u mnie też kule Frandsen, ale wersja chrom - są OK i myślę, że u Ciebie ich czarna wersja to świetny wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś, miło mi i zaglądaj of course. Kiedy będę miała co pokazać, może założę swoją galerię ale nie tak szybko. Mebli w salonie na razie wymieniać nie będę, bo jeszcze adaptacja strychu przed nami i na to musimy zdobyć finanse. Na razie więc do oglądania będzie tylko kuchnia i łazienka :(. Szkoda, że u ciebie nie można fotek pooglądać.

 

Piu, też myślę, że powinno być dobrze, chociaż spodziewałam się, że czerń lamp będzie głębsza. Na razie kurzą się jeszcze na szafie.

 

3 sylwka, mogłabym wklejać i wklejać, ale te kuchnie akurat do mnie nie przemawiają, jakoś mało w nich skandynawskiego ducha jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...