Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A te wiszące szafki jaki będa miały wygląd/kolor?

I mówiłaś jeszcze, że cokoły te nadole też będą z zebrano?

 

Faktycznie jeśli chodzi o wykończenie nad blatem to trudno mi coś podopowiedzieć. Ale na pewno nie dała bym tam nic ciapatego tylko jak już to w jednym kolorze i na całości to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam gniazdka w sąsiedniej szafce, więc dostęp do gniazdek jest łatwiejszy ale trudniej jest przeciągnąć przewód za szafkami. Jeśli wyjmuje się sprzęt np. do naprawy na miejscu, najlepiej wtedy przywiązać do wtyczki długi sznurek, żeby nie męczyć się później z przeciągnięciem kabla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób z piekarnikiem i mikrofalą w słupku, czy kontakt do podłączenia robiliście za urządzeniem czy w miejscu bardziej dostępnym ??

 

Witam , zazwyczaj ustalam punkty elektryczne dla piekarnika i mikrofali pod tymi sprzętami . W plecach wykonuję otwór żeby było dobre dojście do gniazdek . Nie proponuję obok w szafce ani tym bardziej za sprzętem , miłego Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , zazwyczaj ustalam punkty elektryczne dla piekarnika i mikrofali pod tymi sprzętami . W plecach wykonuję otwór żeby było dobre dojście do gniazdek . Nie proponuję obok w szafce ani tym bardziej za sprzętem , miłego Piotr

 

Witam,

dziękuje za odpowiedź :)

 

a jak wygląda kwestia przewodów, nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat ich długości

w piekarniku słyszałam że można zrobić dłuższy w razie czego

a mikrofala ?? w stacjonarnej mikrofali mam bardzo krótki kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuje za odpowiedź :)

 

a jak wygląda kwestia przewodów, nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat ich długości

w piekarniku słyszałam że można zrobić dłuższy w razie czego

a mikrofala ?? w stacjonarnej mikrofali mam bardzo krótki kabel

 

Witam , mikrofale wolnostojące stoją na blacie więc nie muszą mieć długiego kabla a mikrofale do zabudowy mają żeby można ja było spokojnie podłączyć do gniazdka . Miłego , piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytusek - objerzyj sobie wątki poświęcone wyborowi mebli do kuchni (jest sepcjalny wątek o frontach i specjalny o blatach i jesczze inny wątek o inspiracjach kuchennych). Tu wstawiamy wykonane kuchnie i pytamy o szczegóły ich wykończenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem przed wyborem białych frontów kuchennych i mam dylemat lakierowane czy folia mdf.czy macie jakieś doświadczenia i rady ? chciałabym też blat w kolorze drewna żeby trochę ocieplić klimat w kuchni może podpowiecie co by fajnie wyglądało?

 

Witam , już chyba kiedyś o tym pisałem że są to dwa różne fronty . Oczywiście w środku jest mdf natomiast różnice są w pokryciu .

Na rynku jest sporo folii lepszych lub gorszych i na to trzeba zwrócić uwagę jaką ma grubość i ewentualnie jaki ma połysk jeżeli kuchnia ma być w połysku .

Lakier też jest w różnej jakości i trzeba zwracać uwagę na kanty , i oczywiście efekt wizualny całego frontu . Różnice są w cenie i efektu połysku ponieważ fronty lakierowane są polerowane a foliowane już nie ;-)

Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi oczywiście bedę szukać wątków o blatach i frontach czytam szczególnie te strony od dłuższego czasu i oczywiście niedługo postaram się pokazać swoją kuchnię

Nataly jakie firmy mają dobre folie w połysku i po czym to poznać że jest ona lepsza lub gorsza?

 

Ja korzystam z dwóch sprawdzonych fabryk ale niestety źródła nie zdradzę ... Folię trzeba zobaczyć jak wygląda i jaki ma efekt połysku jeśli takiego oczekujesz ,,Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fronty lakierowane - są super, nie rysują sie, nie palcują. zależy pewnie od producenta, lakieru itp

 

Przez kilkanaście lat mojej "kariery" współpracowałem z wieloma fabrykami i niestety czasami trafiły się te "gorsze" które szybko eliminowałem . Teraz od sześciu lat pracuję z jedną fabryką i nie mam najmniejszych problemów z lakierami i fornirami . Wiele lat trzeba pracować żeby wyeliminować wszelkie błędy w fazie produkcyjnej . I potem to już są same sukcesy .. ;-) Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,w wątku o białych kuchniach zrobiła podobnie... :sick:

Jeśli pozwolicie to się wytłumaczę:

po 4 latach zamieszkiwania w nowym domu, niestety przyszła pora na jego odświeżenie i tak jak kiedyś podczas urządzania, na forum znajdowałąm wiele inspiracji tak i teraz zaczęłam tu zaglądać w podobnym celu. No i zauważyłam, że w wielu wątkach "podstawowych" dużo jest tekstu, mało fotek, trzeba "wertować" strony, zeby coś znaleźć. Zatem szukając w necie inspiracji postanowiłam kilka z nich przy okazji powklejać do odpowiednich wątków, żeby je po prostu urozmaicić, odświeżyć...

Może z tym wątkiem faktycznie przesadziłam, bo w temacie nie ma inspiracji tylko chodzi o realizacje, więc przepraszam, jeśli komuś się to nie spodobało. Natomiast wątek o białych kuchniach brzmi dokładnie "...inspiracje, realizacje, opinie" więc chyba nie popełniłam przestępstwa?

Czasami mam wrażenie, ze ludzie na forum chcą się wygadać, a moim zdaniem tego typu wątki powinny być przede wszystkim przepełnione zdjęciami, bynajmniej ja głównie tego poszukuję przeglądając je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...