Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

agalind - są wyższe zmywarki, "zwykła" ma wysokość 81,5cm, ta wyższa 86,5cm, np. Siemens SX78T092EU (nie reklamuję - podałam tylko jako przykład :)). Obejrzałam Twoją śliczną kuchnię i faktycznie nic u Ciebie nie widać. Zadzwoniłam do stolarza i on mi powiedział, że owszem może tak zrobić ale wtedy front zabudowy zmywarki jest wyższy niż front samej zmywarki i panel jest wtedy niżej. Czy u Ciebie też tak jest? A jeśli tak to czy chciałoby Ci się zrobić zdjęcie uchylonej szafki zmywarkowej żebym mogła zobaczyć jak to wygląda?

 

Sylwia_LBN - przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale wcześniej nie dałam rady. U mnie po uchyleniu zmywarki wygląda to tak. Od przodu zrobiona jest listwa, żeby szpary nie było:

http://img839.imageshack.us/img839/6835/4wx4.jpg

Front jest dłuższy niż drzwi zmywarki:

http://img6.imageshack.us/img6/9576/coxf.jpg

 

Dalej czytałem że stolarz zrobił jakąś zaślepkę i jest to delikatnie mówiąc bzdura ponieważ zmywarkę przykręca się do bocznych szafek a nad nią musi być blacha lub folia zabezpieczająca przed wilgocią i jest to zamontowane w spodzie blatu .

 

Nataly wszystko się zgadza, montaz tak jak napisałes a tą listwę sama chciałam żeby nie było szpary;) Powinnam ją zlikwidować?

 

EDIT: W mieszkaniu miałam podobny patent i nic się przez 8 lat nie stało.

Edytowane przez agalind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia_LBN - przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale wcześniej nie dałam rady. U mnie po uchyleniu zmywarki wygląda to tak. Od przodu zrobiona jest listwa, żeby szpary nie było:

http://img839.imageshack.us/img839/6835/4wx4.jpg

Front jest dłuższy niż drzwi zmywarki:

http://img6.imageshack.us/img6/9576/coxf.jpg

 

 

 

Nataly wszystko się zgadza, montaz tak jak napisałes a tą listwę sama chciałam żeby nie było szpary;) Powinnam ją zlikwidować?

 

EDIT: W mieszkaniu miałam podobny patent i nic się przez 8 lat nie stało.

 

Hej , nie ma co likwidować bo będzie dziura , poprostu nie widziałem jeszcze takiego patentu ;-)

Miłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chyba moja miła Klientka się nie obrazi gdy wstawię jej kuchnię chociaż już tu była ;-) . Dąb bielony połączony z białym lakierem w połysku . Blat i komory wykonane z konglomeratu . Na blacie nadstawka do zawieszania doniczek oraz delikatnego "odgrodzenia" kuchni od salonu ;-) Miłego , Piotr

[ATTACH=CONFIG]200412[/ATTACH]

 

 

Prześliczna kuchnia, pomysł na odgrodzenie roślinami super. Gapię się na nią i gęba mi się cieszy : )) Co jest położone na podłodze i ścianie? Okna są orzechowe?

Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne macie te kuchnie! :-) Ja też chętnie bym się swoją pochwalił, ale nowy jestem, a poza tym boję się, że mocno ją skrytykujecie ;)

 

Nic się nie bój :) Ja też nowa, pokazałam swoją i nikt nie skrytykował. Aczkolwiek wszystko przede mną, ponieważ jeszcze raz niedługo ją pokażę na prośbę Forumowiczek. Wykończoną już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agalind - dzięki Ci bardzo za zdjęcia. Patent chyba nie tylko trójmiejski bo mój stolarz również zaproponował wyższe fronty przy niższej zmywarce :)

 

 

 

 

Dlaczego?

 

Witam , dlatego że mamy sterowanie zaraz na krawędzi ,.. i po co robić większy front jak można podnieść zmywarkę do góry ..

MIłego , Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...