Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

właśnie - jest przytulnie a nie designersko :)

Nie wszczyniam tu dyskusji o tym, że kuchnie na połysk są "tylko do oglądania", tylko, że w takiej "przytulasnej" lekki nieporządek nie wprowadza natychmiast chaosu i nie zmusza do chwycenia za scierkę. Przez co osoba z "zaburzeniami w utrzymaniu porządku" czuje się bardziej wyluzowana gdy w niej przebywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marceli - ptaszku.......

Powiedz no czy te płytki to Tubądzin London Piccadilly z serii Zienia?.

Jak tak to czy to sa białe, czy jasno bezowe?.

Pytam się bo planujemy (właściwie to prawie już mamy) podobne płytki, ale Nasz majster ostatnio dość dużo zakłada te płytki i niezbyt je chwali.

Napisz jak się je układa i czy jest problem z przycięciem takich płytek?.

A kuchnia to chyba iKEA bo widzę zlew Domsjo?, prawda?.

 

No to jeszcze raz to samo pytanie, bo te wszystkie ach i och dziewczyn zepchnęły coś dla mnie ważnego i autor mógłby nie zauważyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - pytanie mam. Tylko się nie śmiejcie ze mnie bo dla mnie to poważny dylemat. Kuchnię już za chwilkę będę mieć w białym lakierze (wiem: nudne :D), dębowy blat, dębowa podłoga, na ścianie biały lacobel. Agd, zlew - czarne. W prezencie mam dostać KA - jaki kolor wybrać? Biały czy czarny? Na pewno nie będę go trzymać w zamknięciu tylko na blacie, najpierw pomyślałam, że czarny bo będzie do AGD pasował ale trochę się boję, że będzie się bardzo rzucał w oczy na tle tej bieli a nie o to mi chodzi. Z kolei biały boję się, że będzie w innym odcieniu niż biel frontów i szkła, no wiecie żeby jak brudny np. nie wyglądał. Co radzicie dziewuszki? Pomogłyście mi już tyle raz - poratujcie proszę jeszcze raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro agd i zlew będą czarne, to śmiało możesz iść w czerń. będzie się wyróżniał, ale skoro jako jedyny ma stać na blacie, to kaman - przecież ma być zauważony :D no chyba że planujesz mieć ten czajnik elektryczny czy toster na wierzchu i widzisz je w innych kolorach, to wówczas jednak bym sie nimi zasugerowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dusiaczku - ja tylko mikser zamierzam mieć na wierzchu i nie dlatego żeby go reszta oglądała (będzie stał tak że nie będzie go widać z salono-jadalni) ale dlatego, że gdybym go miała schować w szafce to musiałabym mieć tę szafkę cały czas otwartą żeby móc na niego patrzeć będąc w kuchni. A reszta go nie musi widzieć - jeszcze mi go zniszczą albo co jak głaskać będą chcieli na przykład :lol2: Tak długo na niego czekałam, że nie mogę go teraz zamknąć :) Może za jakiś czas mi się znudzi i wtedy go schowam ale jeszcze nie teraz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko, że on waży 12 kg i chowanie i wyjmowanie nie jest komfortowe. Ja mam czarny - pod kolor zlewu i agd, ale u mnie reszta to brązowa pstrokacizna i w kolorki iść nie mogłam. Ty możesz mieć każdy kolor - może czerwień? Taki barwny akcent w bezbarwnej kuchni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam, fioletowy jest ekstra ;)...i tak to juz jest - ile osob, tyle roznych odpowiedzi. Dosc niedawno na forum ktos pokazywal...kuchnie, salon (no wlasnie, nie pamietam co i mial w kuchni sprzety w roznych kolorach - swietnie to wygladalo).

 

Znalazlam zdjecie, ale oczywiscie nie zapisalam do kogo nalezy - Wlasciciela z gory przepraszam :(

1.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...