Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie mam żadnych :) Zestaw podstawowy z dwiema miskami, ta druga czasem się przydaje ale konieczna nie jest, ot, wygodniej trochę. Mam ochotę na tarkę do warzyw, lecz jakoś nie umiem wybrać, wrzuciłby ktoś zdjęcie takiej dobrej, bo są różne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marceli nikt nie powiedział, że jest dziecięcy bo mam go w pokoju, moim zdaniem on po prostu jest dziecięcy...ta kolorwa nitka i rysunek na niej :rolleyes:

 

venus znow pogubilas sie w odpowiedzi:)

kolorowe rysunki czy nitki nie sa tylko dla dzieci:)

 

to nie watek o dzieciach ale zaznaczam ze my dorosli tez chcemy troche kolorowego swiata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta_s mnie brakuje równowagi między jedną a drugą ścianą. Na jednej bałagan (niestety stały ze względu na szafki + szkło) na drugiej pustka.

 

Taki układ wymusza umiejscowienie okna.

Mam identycznie umiejscowione okno,owszem rozważałam jego zmianę,ale znowu od strony elewacji robił się bałagan,więc pozostawiłam na zasadzie"coś się wymyśli".No i niestety nic"się nie wymyśliło".Póki co zrobiłam tylko szafki dolne bez elki pod oknem (dla mnie ilość wystarczająca),ale nijak nie mogę wycudować co zrobić żeby uzasadnić położenie tego okna i zachować równowagę pomiędzy ścianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od wybranego stylu kuchni i jej rozkładu (więc nie odnoszę się w tym miejscu do konkretnej kuchni), ale na takiej pustej ścianie nad blatem można powiesić plakat, czy płytkie półki na doniczki z ziołami / reling na jakieś kuchenne utensylia. jasne, że to nie może być nic wchodzącego nadmiernie w światło okna, ale choćby kinkiety... albo faktura ściany (cegiełki, tapeta, kolor). moim zdaniem rozwiązań jest sporo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pustej ścianie planuje jakąś grafikę ale nie mam jeszcze pomysłu i nie chce wieszać niczego na siłę

wieszać relingów na pierdołki kuchenne nie planuje a kinkiety są na suficie

 

lodówka od początku planowana była wolno stojąca - bardziej podoba mi się takie rozwiązanie i lodówka jest znacznie większa.

 

kuchnia wbrew pozorom nie jest ciemna i ponura - zdjęcie było robione przy zaciągniętych roletach i komórką więc może dlatego jest takie odczucie

 

jeśli chodzi o biblioteczkę głębokość to 25 cm szeroka na 59 cm cała zabudowa jest na wysokość 265 cm

 

ja jestem zadowolona z efektu, bo o taki mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie jaki zlew kupić do ciemno szarego blatu w kuchni (meble białe) miałam w zamyśle czarny,ale ostatnio natknęłam się na szare i mi się spodobały ;)

Pierwsze zdjęcie to czarny,który miałam zamiar kupić,a ten drugi to szarość,który mnie bardzo zaciekawił.

 

mam fronty białe polysk, blat szary - aluminium, do tego zlew biały:)

Czarny moim zdaniem nie - szary ładnie się zleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fronty białe polysk, blat szary - aluminium, do tego zlew biały:)

Czarny moim zdaniem nie - szary ładnie się zleje.

 

MagdaBartek,jakbyś zrobiła(jeżeli pisze to Magda;) ) zdjęcia tego swojego zestawu-bardzo byłabym wdzięczna,choćby dlatego,że w życiu nie brałam pod uwagę białego zlewu :eek: nie powiem kusi mnie ten szary http://emotikona.pl/emotikony/pic/2dziura.gif.....

 

Czy ktoś może ma taki szary zlew ?

Edytowane przez IZA30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...