Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

moze ktos jeszcze kojarzy moja kuchnie (daaawno temu ja pokazywalam) ;)

mam z nia problem i potrzebuje waszej pomocy :)

chce w (niedalekiej przyszlosci) wymienic fronty dolnych szafek. niestety moje kochane fronty (teak modyfikowany) od poczatku gryza sie z podloga (quik step, dąb jasnoszary QSM034), ktora miala byc inna, ale stalo sie jak sie stalo i kazdy widzi ze nic tu nie gra...zwlaszcza jak sie pojawil nowy stol.

i moje pytanie - czy wymienic dolne fronty na dab naturalny (taki jak stol), czy szalec i zrobic biale + debowy blat...?

 

śliczna kuchnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie stac mnie na kupno tej lampy...pozostanie w sferze marzen i dlatego napisalam ze bede do tego dazyc - marzenia sie czasem spelniaja, prawda ;) idealnie by pasowala do reszty pomieszczenia i mojej koncepcji ;) ale poki co to moze przemaluje te co mam na zolto :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie stac mnie na kupno tej lampy...pozostanie w sferze marzen i dlatego napisalam ze bede do tego dazyc - marzenia sie czasem spelniaja, prawda ;) idealnie by pasowala do reszty pomieszczenia i mojej koncepcji ;) ale poki co to moze przemaluje te co mam na zolto :D

Ania, a nie pokusiłabyś się o samoróbkę?

Te kule, które masz mają wspólną podstawę?

Jeśli tak, to można dokupić jeszcze jakieś dwie małe w innym kształcie.

Pomalować farbą w sprayu, nawiercić podstawę i połączyć kabelki :D

 

Sama coś podobnego planowałam na bazie TYCH lamp.

Ale koniec końców zakochałam się w pewnym plafonie.

 

A może TAKA kolorowa?

Na żywo wygląda fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki uprzejmosci naszej forumowej kolezanki oraz opcji 'utworz kolaz' storzone zostalo oto takie dzielo ;) i do tego bede dazyc! :D

 

annNS2-te lampy widziałam kilkakrotnie jako inspirowane w różnych sklepach z oświetleniem-właśnie w takich kolorach:)

Różnica polega na tym ze sa osobno i "chodzą" po około 300 złotych za sztukę,może warto kupic np. 3 i zawiesić osobno na rożnych wysokościach-efekt będzie bardzo zbliżony do marzenia ale kieszeń nie dostanie zawału;)

No i jeszcze raz-PIĘKNA KUCHNIA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza sprzedawcy często tak doradzają ;) ja mam piekarnik i mikro w jednym słupku z dwóch różnych linii :yes: piekarnik ma na szkle kropki a mikrofala paski ale kto na to patrzy? nawet ja nie :lol2: ja szukałam sobie w necie zdjęcie sprzętu, wstawiłam w paint i patrzyłam czy pasują do siebie (sterowanie, wyświetlacze, rączki) ;)

 

ja rozwiązałam ten problem bardzo szybko. Mamy piekarnik i mikrofalę w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...