Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Yokasta, doskonale pamietam jak ja montowaliscie:yes: pamietne czasy dziennika:D

zarowno wtedy jak i teraz podoba mi sie kuchnia... lazienki tak samo :yes:

 

mam pytanko, ile kuchnia ma m2? bo jak teraz patrze na jej uklad to moja ma taki sam.... chyba moj problem staje sie powoli mniejszym problemem w ustawieniu patrzac jak to jest u Ciebie :D

tym bardziej, ze mam tyle samo miejsca po stronie gdzie jest lodowka... nie dam rady wstawic zabudowy z piekarnikiem... i pozostaje koncepcja samej lodowki plus szafka :)

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja po olejowaniu blatów, przyznaję że na co dzień jeszcze parę elementów (czajnik, deska i woda) stoi na wierzchu.

[ATTACH=CONFIG]214234[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]214235[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]214236[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]214237[/ATTACH]

 

moje olejowane blaty nie wyglądają tak ładnie, jak twoje i w ogóle się nie świecą. Tak się zastanawiam, czy powinnam je poolejować kolejny raz (po 3 miesiącach użtkowania) czy to wina oleju albo może sposobu nakładania. Sama olejowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłam olej 3V3 w LM. Matowy. Zaolejowałam w weekend. MAsakra. Na matowej powierzchni widać najmniejsza plamkę, smugę. Nie wiem czy to problem oleju matowego czy ogólnie oleju tej firmy (dotychczas stosowałam Biofę). Nie ma lepszego chyba oleju niz biofa. Konsystemcja bardziej gęsta, pięknie błyszczy blat, jest pokryty gruba powłoką. Zaoszczedziłam z 40 pln a mam kiche na blatach :(.

 

tutaj po biofie:

http://img28.imageshack.us/img28/9588/dscf4692d.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie techniczne - dlaczego w rysunkach technicznych lodówki do zabudowy gniazdko jest umieszczone zawsze nad lodówką ?

 

mam gniazdka na dole i posrodku lodówki i nie wiem czy przerabiac aby jednak było u góry?

Prawdopodobnie chodzi o awarię sprzętu i mozliwosc jej odłaczenia od prądu ..... czy cos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! I chyba pierwszy raz podobają mi się firanki w kuchni :)

a ja mam bardzo mieszane uczucia co to długości tej firanki. choć widok za oknem taki że nie ma co przesłaniać.

nie podoba mi się natomiast oświetlenie, co nie zmienia wrażenia o kuchni, które jest jak najlepsze. kolejne mega dopracowane wnętrze szanownej yokasty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz duże szpary między wnęka a lodówką (własnie na otwarte drzwi), albo lodówka wystaje przed szafki, albo szukasz lodówki w której otwierane drzwi nie wychodza poza obrys lodówki (jak ja szukałam przed 2 laty ko kosztowały około 2 tyś więcej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś, zasłony w kuchni zmieniane są średnio co miesiąc :D raz białe, raz miętowe, raz beżowe i każda para ma inną długość. Rozsunięte są do zdjęcia, na co dzien są zsunięte bo wtedy widzę to co za oknem a słońce mi nie wali po oczach :yes:.

 

Agatah, tak tak zaolejowany świeżo.

 

Kuchnia ma już kilka lat :). Dziękuję za pochwały, jest tam parę niedociągnięć. Dziś na pewno nie zrobiłabym otwartych półek. Jeśii zostaniemy w domu to będą tam szafki :yes:.

 

Ven, nie chcialabys widziec mojego przedpotopowego czajnika :D czekam az dorobie sie nowego :D. Ja lubie jak jest pusto :yes: tylko maz chce miec wszystko na wierzchu :mad:.

 

Gwkat, ja olejuje 3v3 (czy jakos tak). Pare dni sie blyszczy a potem juz mniej. Niestety olejuje stanowczo za rzadko.

 

Reni, mi sie uzytkuje super :yes: ma wiele minusow typu olejowanie, trzeba uwazac na mokre naczynia bo potem czarne slady zostają ale my nie lubimy materiałów zimnych w dotyku jak kamien ani sztucznych jak laminat no i zostalo tylko drewno :).

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...