Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A mi sie podoba - (znaczy nie podłoga - nie jestem zamaszystą fanką parkietu) - ale koncepcja kuchni..........................................

 

a co do poprzedniej star trekowej kuchni - najfajniejsze jest to, że Właściciel i Szanowna Małżonka - są szczęśliwi i dumni:) I tak ma być

F5 - masz chłopie wyobraźnię....prawie padłam czytając Twoje przemyslenia o imprezach i wrotach do teleportacji itp itd....:bye: pozdrawiam

i wykorzystam sposobność - co prawda w dziale o kuchniach - ale bardzo, ale to bardzo mi się Twoja łazienka podobała F5, ta którą Pesteczka pokazała w konkursie. Przesliczna:)

 

Amgland1 zachwyciłem się podlogą z jednego powodu :) juz mowie jakiego.

 

zakładamy ze to nowy dom i nowoczesny

w nowym domu zazwyczaj jest ogrzewanie podłogowe - tak jest

moze byc i scienne ale to sie rzadziej wykonuje.

 

zrobienie takiego parkietu warstwowego musi byc bardzo pracochłonne mowie o jego produkcji bo kleisz kazda malą deseczke 3 warstwowo.

co innego szerokie i długie deski

kazdy je ma w ofercie ale klepkę warstwową aby połozyc w jodełkę widziałem 2 x o cenie nie wspomnę.

 

O nawet nie wiedziałem ze Pestka anonsuje w konkursie moją łazienkę to miłę dla mnie

dla Ciebie Pestko http://emotikona.pl/emotikony/pic/flower.gif

A Maciek to swoj chłop to sie nie obrazi http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imindesign kuchnia fajna, robi wrażenie, ale ta butelka wina zawieszona nad górnymi szafkami , chyba już za mocno podkreśla tę zabawę z pomieszczeniem

 

reni 1980 - dzięki uwagę. Pobawiłem, się w sztukę tworząc martwą naturę ;) To na szczęście tablica - można zmieniać wystrój kiedy się chce ;) Właśnie dlatego ją mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze,

 

Gratuluję zrealizowania tej kuchni. Śledziłem jej powstawanie w odpowiednim wątku projektantki na tym forum. Efekt jest przepiękny i moim zdaniem to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych kuchni jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym forum. Harmonia, prostota, szlachetność, symetria, oszczędność i nowoczesność, ale zarazem ciepło. Zdradzi Pan coś więcej nt. (cyt.): "kapitalnej listwy ledowej"?

 

Jeszcze raz gratulacje i ukłony dla projektantki i wykonawcy.

Edytowane przez greywolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do wypowiedzi skłoniła mnie kuchnia Nataly,bo jest prosta i piękna,parkiet ,blat wymiata.Blat mam zresztą identyczny :)zlew też tylko w czarnym kolorze i z jego rozmiaru jestem zadowolona.Ciekawa jestem reszty domu,a ta brzoza za oknem dodatkowo zdobi kuchnię

 

Basia, to jest granitowy blat?????

czy w rzeczywistości te fale na blacie sa takie duże i widoczne? bo może to przekłamanie zdjęcie...?

a widok zza okna - sliczny:)

Amglad to granit płomień identyczny jak u mnie,kurczę przecież to widać ,że materiały naturalne kamień + drewno ( no fornir) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amglad to granit płomień identyczny jak u mnie,kurczę przecież to widać ,że materiały naturalne kamień + drewno ( no fornir) :)

 

no widać Basia...kurcze naturalny fornir;););)

chodziło mi o to, czy te fale-dziury na powierzchni blatu tak bardzo widać, jak na zdjeciu.... bo mi - ale to mi mi mi;) - to sie jakoś nie widzi....mam nadzieje, że w realu to nie jest tak dotkliwe dla oka jak na tym zdjeciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobne skojarzenia, jeszcze słowo "kapsuła" przyszło mi do głowy. Wrażenie to pogłębiają jeszcze te zaokrąglenia blatu i szafek.

Niebieskość na ścianie mogłaby być ciekawa, ale doły górnych szafek to dla mnie trochę za dużo. I ten blat też tak średnio mi się widzi. Mocny ten niebieski, chyba zbyt mocny. Całe wnętrze musi być bardzo charakterne, żeby to się obroniło.

 

Ponadto nie zrobiłabym tej rury na owoce:

1. wiekowa idea.

2. Nie lepiej kupić jakąś paterę na owoce, koszyk, miskę itp., zawsze można przestawić, wymienić? Nie jest tak zobowiązująca jak rura dość mocno rzucająca się w oczy.

 

Nie dało się zrobić jednego ciągu kuchennego? Wygodnie jest korzystać z takiej pokawałkowanej kuchni? Wizualnie mnie to nie przekonuje, choć oczywiście są sytuacje, gdy nie ma to tamto i taki mus.

 

Jeszcze jedna sprawa. Rozumiem, że chciałeś mieć większą przestrzeń między płytą a zlewem i dlatego upchnąłeś płytę na samym brzegu, ale uważam, że płyta musi być wycentrowana w stosunku do szafki pod nią, więc to oceniam jako błąd a nie kwestię gustu. Zresztą, wydaje mi się, że utrudniłoby mi to korzystanie z niej.

 

 

Dopisek:

Mógłbyś zrobić zdjęcie tej kuchni bez włączonego oświetlenia podszafkowego? Coś mi się wydaje, że działa na Twoją niekorzyść :)

 

:bye::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia pokazana przez Nataly podoba mi się bardzo.

Jest prosta, nieprzekombinowana.

Ale gdybym miała biegać taki kawał do lodówki po każdą pierdołę, to bym sobie w łeb strzeliła już pierwszego dnia : :D rolleyes:

 

Kuchnia wygląda obłędnie, moja wymarzona podłoga, piękne naturalne odcienie drewna, ale Agatah ma absolutną rację. Ta lodówka powinna się znaleźć bliżej zlewu.

 

Reni1980, :welcome::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze,

 

Gratuluję zrealizowania tej kuchni. Śledziłem jej powstawanie w odpowiednim wątku projektantki na tym forum. Efekt jest przepiękny i moim zdaniem to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych kuchni jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym forum. Harmonia, prostota, szlachetność, symetria, oszczędność i nowoczesność, ale zarazem ciepło. Zdradzi Pan coś więcej nt. (cyt.): "kapitalnej listwy ledowej"?

 

Jeszcze raz gratulacje i ukłony dla projektantki i wykonawcy.

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa bo zawsze staramy się zrobić coś "innego" w mieszkaniach i domach naszych drogich KLIENTÓW ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amglad to granit płomień identyczny jak u mnie,kurczę przecież to widać ,że materiały naturalne kamień + drewno ( no fornir) :)

 

no widać Basia...kurcze naturalny fornir;););)

chodziło mi o to, czy te fale-dziury na powierzchni blatu tak bardzo widać, jak na zdjeciu.... bo mi - ale to mi mi mi;) - to sie jakoś nie widzi....mam nadzieje, że w realu to nie jest tak dotkliwe dla oka jak na tym zdjeciu...

 

Blat to Nero Zimbabwe płomień plus szczotka. Dodatkowo kant/brzeg na gierunek, żeby zachować ta sama fakturę.

Jeśli chodzi o jego niewierności to wprawdzie ma fale jak to określacie, ale nie ma tu żadnych"zadziorow", blat bardzo ładnie się sprząta i sprawia wrażenie ciepłego. Kamień gładki, czarny to masakra w utrzymaniu. Mam klientów, którzy się na taki uparli i teraz bardzo żałują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia wygląda obłędnie, moja wymarzona podłoga, piękne naturalne odcienie drewna, ale Agatah ma absolutną rację. Ta lodówka powinna się znaleźć bliżej zlewu.

 

Reni1980, :welcome::hug:

 

A czemu lodówka ma być blisko zlewu? Produkty są wystawiane centralnie na blat wyspy i dostępne z wyspy z każdej strony. Tak samo zakupy stawiam wszystko na wyspie i ustawiam dookoła w szafkach.

Odpowiadając na pytanie z maila fornir to olcha. Wybierana własnoręcznie liść po liściu w fabryce :) myślę, że zostałam tam znienawidzona. Ale dla mnie olcha olsze nie równa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...