Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Arcobaleno


Recommended Posts

Moje oleandry juz nie kwitną. Deszcz zniszczył caly kwiat. Chyba je mocno przytnę na zimę to moze się zagęszczą wiosną i będą bardziej zwarte bo teraz jak roztrzepane miotły wyglądają :roll:

A tak wogóle to troche mnie zawiodły bo mało kwitły tego lata. Liczyłam na ładniejszy kwiat. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Arco gratuluję artukułu w Muratorze. Kominek świetnie sie prezentuje a cena jest zaskakująco przystepna :lol:

 

Senkju :wink: Cena taka bo wykonawcą był mąż, więc wyniosło nas tyle, co same materiały :D

 

A oleander mój wciąż kwitnie i wciąz ma sporo nowych pąków - też mógłby wypuścic więcej kwiecia naraz a on sobie tak stopniuje :wink: Trzeba tylko na bieżąco zbierać te przekwitnięte bo brzydko wygląda no i pilnować, zeby miał wodę - nie lubia przesuszenia, bo za jakiś czas kwiaty opadają i liście żółkną :-?

 

Nasiedziałam się dzisiaj na najróżniejszych narożnikach i już mętlik mam w głowie... w każdym razie żaden mnie nie powalił :roll:

Zamawiamy chyba jednak Pezzaro, ale boję się, ze będzie twardy bo siedzisko ma dość "szczupłe" :roll: cholera...szkoda, ze nie można go najpierw zobaczyć i wypróbować :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój oleander wcale nie kwitł w tym roku...

ale nie wiedziałam, że trzeba go przyciąć :roll:

i wygląda jak miotła z konkretną przeszłością...

spory jest ale łysy od dołu :roll:

 

Arco, znalazłam Cię oczywiście po tym pięknym zdjęciu :wink:

Przyciągasz uwagę jak mało kto :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario - zapisałam się do klubu (klanu :wink: ) i od razu mam więcej znajomych :D

Maluszek - już go pewnie nie ma w kioskach bo to wrześniowy numer był :wink:

mayland - o taaaaaaaa 8) :wink:

 

A mnie dziś humorek się poprawił, bo w końcu przyszły krzesła do naszego stolu i ogrodowa zawalidroga (lub zawalisalon :wink: ) wyjechały na taras :D

 

A tak na szybkiego cyknęłam parę fotek naszego nowego kącika jadalnianego w salonie :D Stół i krzesla o połowę mniejsze od poprzedników, wiec i od razu więcej miejsca się w salonie zrobiło :D

 

http://img134.imageshack.us/img134/8325/sdcfcp2.jpg

 

4 krzesła stoją w salonie a 2 przy takim samym stole w kuchni (widać w głębi) - również z korzyscią dla jej wygladu :D

http://img91.imageshack.us/img91/6070/asdyk0.jpg

 

A tu naprędce zmontowany jesienny stroik :wink:

http://img91.imageshack.us/img91/4425/sdfsdfxn3.jpg

 

I piękna aczkolwiek wkurzajaca ozdoba kuchennego stołu - odłamana gałazka storczyka :roll:

http://img91.imageshack.us/img91/4647/storczykec5.jpg

 

Teraz tylko narożnik i można zajac się sypialnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, ze Wam się podoba :D Mnie również bardzo :D Krzesła były upatrzone zanim jeszcze powstał dom :lol: Myślałam, ze może mi się odwidzi do tego czasu, ale bylismy ostatnio w kilku salonach i nic innego nie przypadło mi aż tak do gustu :D

 

mayland - tak, stoły są dwa takie same - bardzo praktyczne i nieźle się prezentują - a do tego tanie bo z ikei :wink: Obadwa się łatwiutko rozkładają, takze jakby co, to liczną imprezkę można robić 8) Jestem z nich naprawde zadowolona - no i super zgrywają się z krzesłami i meblami w kuchni (praktycznie idealnie).

Dario - i o taki właśnie klimat mi chodzi :D

 

Monia - narożnika i ja doczekac się nie mogę...no to se trochę poczekamy :roll: :wink:

 

editta - ze zdjęciami wnętrz poczekam lepiej na narożnik, bo teraz nie bardzo jest co pokazywać :wink: Do tego czasu postaram się zaopatrzyć w dodatki typu poduszki, narzuta, jakaś lampa może..

Byłam ostatnio w salonie Natuzzi....raaany jaki tam mieli wystrój - super glamour co bardzo mnie obecnie kręci - oczywiście mojego męża mniej :roll: :lol:

Namawiam męża zeby zabrał z salonu te wielkie głośniki bo miejsce tylko zabierają a mało się z nich korzysta - ustaliliśmy, ze dawny gabinet(pokój sąsiadujący z salonem) mąż bierze pod swoje skrzydła i urządza w nim pokój telewizyjny - mebelki/witrynki mamy już upatrzone, głośniki też tam wyjadą, do tego jakieś wygodne folete...wymyśliłam też ostatnio, ze dam swoja sofkę z ikei do tapicera, zeby obił ją jasną skórą :D Bo żal mi jej wyrzucać/oddawać - kształt ma świetny - nadal bardzo mi się podoba - i jest równiez bardzo wygodna :D

 

No i sypialnia nasza czeka takze w kolejce - maż już rozrysował szafę wnękową - oczywiscie robi sam :wink: do tego chcę łóżko , komody, jakieś maleńkie szafki nocne....marzy mi się pikowane zagłowie, ale niestety mamy skos i nic z tego :roll:

uuuuuu pomysłów i potrzeb jest masa, tylko kasy mieć jak lodu :roll: :lol: Nic to - będziemy robic powolutku :wink:

 

A tu jesienne juz niestety i mokre zdjęcia tarasu - ale wszystko tak świeże i soczyste po deszczu, ze nie mogłam się oprzeć :wink: Oczywiscie panuje lekki bajzel bo doszły meble z salonu :wink:

 

http://img208.imageshack.us/img208/7821/img4047cc8.jpg

 

I Lulka - szpulka robi jaskółkę :lol:

http://img301.imageshack.us/img301/9403/img4048zz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, zapomniałam napisać. Twoja działka, z tą skarpą. Pamietam jak ponad rok temu zastanawiałas się co z działka począć, jak ją zagospodarować, co zrobić ze skarpą. Arco, działka wygląda rewelacyjnie. nie musi na niej być ozdobnych oczek, pierdolek i roślin niewiadomo jakich. Twoja działka jest elegancka w swej prostocie. Pewnie zrobisz jeszcze jakieś nasadzenia ale mi sie tak bardzo podoba. Jest zadbana, wypielęgnowana i.... zachowało się to co na niej bylo cenne np. drzewostan.

Lubię oglądać zaaranżowane ogrody. Ale takie naruralne wyglądają o niebo lepiej. Nie ma małpiego gaju i alejek robionych pod linijkę. Fajnie to wyszlo. Bardzo mi się podoba i widać, że córcia uwielbia biegać po trawce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland - dzięki za makaroniki !!!! Ale one mnie się podobają :D :D Tylko spuszczone luźno....mmmm...

 

A co do ogrodu - babcia moja ubolewa, że mało w nim kwiatów i zagospodarowania...ja lubię tę zieleń, choć do kwiatów też trochę ciągnie..maż się cieszy bo mniej zachodu z koszeniem :wink: Na pewno powoli, powoli, będziemy robić kolejne nasadzenia, ale to raczej po obrzezach - trawnik posrodku zostaje niewzruszony :wink:

 

Jeszzce raz dzięki wszystkim za miłe słowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

arcobaleno

Caly domek jest poprostu sliczny.Poniewaz jestesmy na etapie schodow (chcemy je zrobic sami)

mam pytanko dotycz Twoich schodow.strasznie nam sie podobaja.

 

 

1.Nie wiem jak sie nazywa ta listwa ozdobna przy schodach ale na scianie(z lewej strony),jaka jest jej grubosc i szerokosc.Czy taka sama listwa jest przyklejona z drugiej strony ?

Bede wdzieczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...