Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jestem znudzona monotoni? ?ycia.


znudzona

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wlasna filozofie zyciowa dostosowuje sie zazwyczaj (moze nawet nieswiadomie) do sytuacji, w ktorej sie zyje. Mnie jest dobrze z mezem i z moimi dziecmi, i nikt mi nie wmowi, ze zmiana partnera zyciowego jest dobra, mila, stymulujaca czy pozadana. Wolalabym tego nie cwiczyc.

A co do cwiczen, to mam wrazenie, Agnes, ze w dalszym ciagu nie lapiesz tego, co pisalam o dbalosci o cialo - to nie moze byc moim glownym celem, bo mam inna hierarchie wartosci, ani jedyna droga do szczescia, ale nie wykluczam ani solarium, ani kosmetyczki, ani fryzjera czy nowych ciuchow. Te sprawy "zalatwiam po drodze", niejako mimochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnes (dzięki za pozdrowienia :) - ja tam wolę stabilizację, jestem domatorem i w ogóle (zresztą dlatego chcę budować dom), ale nigdy się nie nudzę, mam zawszę kupę pracy, hobby, etc. a zasłużonego odpoczynku nigdy nie traktuję w kategoriach nudy.

No i - nawiązując do postu Znudzonej - nie wpadłbym na to, żeby oskarżać pogodę, że jest nudna :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasto robilam kiedys bez jajka, teraz z jajkiem (jedno na 40 dkg maki), bo "lubie wiedziec, ze cos gryze". A do pierogow z miesem, czterema serami albo z grzybami daje 10 calych jajek na 1 kg maki - jak na najlepszy wloski makaron :smile:

Co do zaproszenia, to niewiele ryzykuje, bo ruskie, na ktore zapraszalam robie baaaaaardzo rzadko :wink: Jednakze sie nie migam i dam ci znac na priva przy nastepnej okazji!

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Opal, Teska, Jagna - zakładamy klub miłośników ruskich? 30 lat temu to by jeszcze nie przeszło... U mnie (Warszawa-Sadyba) Zarząd Główny, u Was oddziały terenowe... Albo chociaż wątek kulinarny, bo inaczej to nas na tym forum wyśmieją :sad:

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-12 15:08, ma wrote:

Wlasna filozofie zyciowa dostosowuje sie zazwyczaj (moze nawet nieswiadomie) do sytuacji, w ktorej sie zyje. Mnie jest dobrze z mezem i z moimi dziecmi, i nikt mi nie wmowi, ze zmiana partnera zyciowego jest dobra, mila, stymulujaca czy pozadana. Wolalabym tego nie cwiczyc.

A co do cwiczen, to mam wrazenie, Agnes, ze w dalszym ciagu nie lapiesz tego, co pisalam o dbalosci o cialo - to nie moze byc moim glownym celem, bo mam inna hierarchie wartosci, ani jedyna droga do szczescia, ale nie wykluczam ani solarium, ani kosmetyczki, ani fryzjera czy nowych ciuchow. Te sprawy "zalatwiam po drodze", niejako mimochodem.

 

łapię,łapię doskonale tylko faktycznie nasza hierarchia wartości różni się ogromnie,ale w tym urok każdy musi być inny aby nie było nudno....

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że zaprosimy!

a może zrobimy stoisko z kuchnią domową na Spotkaniu Forumowiczów (patrz: uwagi o forum muratora)? Założę się, że przy naszym garze z pierogami i grillu ze skwierczącą karkówką będzie największy tłok z możliwych... :wink:

Uśmiechi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...