Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jestem znudzona monotoni? ?ycia.


znudzona

Recommended Posts

Skoro o pierogach, to zaproponuję Pierogi Pani Madzi. Rzecz jest nietypowa, autorstwa znajomej, która dzięki nim zwyciężyła w eliminacjach do konkursu "Polskie danie dla Europy".

Pierogi są min. z kaszanką, wątróbką, jabłkami i różnymi fajnymi ziołami - szokujące? Zapewniam jednak, że pyszne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Qrcze co jest grane? Wczoraj wieczorem "wypociłam się" na tym

wątku, zaglądam teraz by poczytać co dalej, a tu widzę cięcia :sad:

Nie ma śladu po moim wczorajszym pisaniu, cenzura czy co?

Tak mi pospuć humor przed weekendem.

 

ps. kocham pierogi, umiem tez robic i chetnie zapiszę się na spotkanie pierogowe (ruskie, z soczewicą, kaszą gryczana i serem,

kapusta i grzybami, etc.)

 

uff, ide ochłonąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

pewnie się nawet nie znudziła, tylko nasze pierogi uznała za zamach na własną tuszę oraz niezależność i woli się nie wypowiadać... Pewnie się przygląda i naśmiewa z nas-ekspertek od racjonalnego gospodarowania czasem, zwłaszcza wolnym :wink:

pozdroofka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-10 17:31, znudzona wrote:

Czytam Was; tryskacie humorem, energią, entuzjazmem, a mi nic

juz nie chce się.

Mam 44 lata, męza od 22 lat tego samego,dzieci na studiach, pracę stale tę samą, nawet na trasie: dom-praca-dom nie zmieniło się nic od 20 lat. Tych samych znajomych, sąsiadów.

Jejku jak wieje nudą w mym zyciu.

Z nudow większy mam apetyt a więc i większą wagę, mieszkam w takiej pipidowce, że nawet na spacer nie ma gdzie pojśc.

Największą atrakcją jest podjadanie ciasteczek przed telewizorem, spanie, wstawanie, nudna praca, nudni ludzie i nudna JA.

Nudnie brzydka pogoda w naszym kraju.

Jak to zmienić?

Przydałby mi sie jakis wyjazd za ocean? Zobaczyc innych ludzi,

obyczaje, by moc spojrzec z dystansu na swe życie?

 

 

Nie chce mi się komentować. A za oceanem myślisz, że od razu jest Hollywood z firmowym uśmiechem i tekstem "no problem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...