Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zahir,

 

tak jak pisałam wcześniej za elektrykę wyjdzie mi jakieś 4200-4500 pln z materiałami. Wchodzi w to ok. 80 punktów, domofon, brama, tv i

tablica. Muszę dokładnie zliczyć punkty bo jak narazie to pokreśliłam kredą ściany.

 

A liczyłeś ile wydasz na materiały? U mnie elektryk wziął zaliczkę na materiały 1000 pln.

 

Co do hydrauliki to muszę zliczyć punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, niech ktoś w końcu zamieści zdjęcia wnętrz! Nie możemy się z mężem doczekać. Planujemy rozpoczęcie prac na maj, na razie za mury z płytą fachowiec policzył nam 8 tys. Dobra cena ? Jak sądzicie?

 

Za wszystkie mury i całe fundamenty 8 tysięcy :o ? Jeśli tak to jestem w szoku, super cena. Kwestia tego, że tak niskie kwoty wydają się podejrzane.

 

Co do wnętrz to ktoś nam tu od jakieś czasu objecuje i nie możemy się jakoś doczekać :(

 

Agacia, o Tobie mowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam jaką płytę w kuchni zamierzacie zastosować :?: Gazową, czy elektryczną :?:

 

U mnie planowana była gazowa. Nawet mąż mnie uraczył śliczną płytą 90-tką TEKI. Ale ze względu na wentylację mechaniczną będzie

elektryczna. Całe szczęście sklep, w którym kupował płytę zgodził się na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za wszystkie mury i całe fundamenty 8 tysięcy ? Jeśli tak to jestem w szoku, super cena. Kwestia tego, że tak niskie kwoty wydają się podejrzane"

 

Fundamenty kopiemy sami, murarz nadzoruje!A na podkarpaciu takie ceny to normalka, przynajmniej tam, gdzie ja mieszkam. Nawet podobno można taniej.A domy budowane przez tego fachowca widziałam, więc powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za wszystkie mury i całe fundamenty 8 tysięcy ? Jeśli tak to jestem w szoku, super cena. Kwestia tego, że tak niskie kwoty wydają się podejrzane"

 

Fundamenty kopiemy sami, murarz nadzoruje!A na podkarpaciu takie ceny to normalka, przynajmniej tam, gdzie ja mieszkam. Nawet podobno można taniej.A domy budowane przez tego fachowca widziałam, więc powinno być ok.

 

To jezeli człowiek sprawdzony to tylko pozazdrościć ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie na pewno płyta elektryczna. Od kilku lat/ prawie 10/ mam taką w kuchni i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam.
Ja w tej chwili też mam elektryczną i jestem zadowolony. W rodzinnym domu miałem gazówkę i jakoś dawałem radę.

Oczywiście płyta elektryczna to niesamowity komfort w utrzymaniu jej w czystości ; gazowa to porażka...

 

Jednak koszt prądu wiadomo jaki jest....

 

A jeszcze zapytam: zwykła ceramiczna, czy indykcyjna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...