Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witamy Barwniaków,

Proszę przepisać nas z listy budujących na listę mieszkających w Barwnym. Dzieciaki biegają i żaden sąsiad nie wali w sufit, że mu za głośno. A my ze szmatami, wiertakrkami i wkrętakami dokańczamy Barwnego. Staramy się nie zwracać uwagi na działania destrukcyjne naszych dzieci i niedoskonałości: nierówne kontakty, brak prądu w jednym z gniazdek w łazience i rozgrzebany ogródek, będący jednym wielkim grzęzawiskiem po ostatnich deszczach (u nas większość to glina).

Jak zgłębię tajniki zamieszczania zdjęć to zamieszczę.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Barwniaków,

Proszę przepisać nas z listy budujących na listę mieszkających w Barwnym. Dzieciaki biegają i żaden sąsiad nie wali w sufit, że mu za głośno. A my ze szmatami, wiertakrkami i wkrętakami dokańczamy Barwnego. Staramy się nie zwracać uwagi na działania destrukcyjne naszych dzieci i niedoskonałości: nierówne kontakty, brak prądu w jednym z gniazdek w łazience i rozgrzebany ogródek, będący jednym wielkim grzęzawiskiem po ostatnich deszczach (u nas większość to glina).

Jak zgłębię tajniki zamieszczania zdjęć to zamieszczę.

Pozdrawiamy

Oby jak najszybciej te foteczki :D

GRATULACJE :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam nadzieję, że forum jeszcze nie "wymarło", bo właśnie rozpocznam budowę Barwnego i przydałoby mi się kilka cennych wskazówek :D

Na początku, chciałabym dowiedzieć się, jak wyceniła Wam ekipa stan surowy otwarty... mi majster wycenił na 36 tys bez dachu, tj. z samą więźbą... jak uważacie, to dobra cena? Ja mam wrażenie, że sporo zawyżona.

proszę o odpowiedź,

pozdrawiam,

domik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Barwniaków,

Proszę przepisać nas z listy budujących na listę mieszkających w Barwnym. Dzieciaki biegają i żaden sąsiad nie wali w sufit, że mu za głośno. A my ze szmatami, wiertakrkami i wkrętakami dokańczamy Barwnego. Staramy się nie zwracać uwagi na działania destrukcyjne naszych dzieci i niedoskonałości: nierówne kontakty, brak prądu w jednym z gniazdek w łazience i rozgrzebany ogródek, będący jednym wielkim grzęzawiskiem po ostatnich deszczach (u nas większość to glina).

Jak zgłębię tajniki zamieszczania zdjęć to zamieszczę.

Pozdrawiamy

 

GRATULUJę

 

OTO LISTA:

 

Walczą z papirologią i pozwoleniem na budowę na BARWNEGO

rogaliki2 - w okolicy Starogardu Gd.

festiva - Warmia

Sebastian19774 Śląsk

 

Rozpoczęli budowę :

ag-nieszka123 -Mazury

Raffyxxx -Lubin

zbyszki -Zachodniopomorskie

loko777 -Konin

tslonce -Łódzkie

Misia i Krzysiek -okolice Wrocławia

andrzejek.ch -warm.-mazur.

Jureklo -Warszawa

monia77w1 -Sulejówek-Cisie

Tejot3 (Tomek i Patka) -Warszawa

Thomass28 -Toruń (Mała Nieszawka)

emanuel -Warszawa

gucha82 - Toruń - okolice

landudno - Łódż - okolice

ravo77 (Aga & Ravo) - Łódz - okolice

Yelcyn - Kędzierzyn-Kożle

sly123 - Chwaszczyno k/Gdyni

konrado - ok.Warszawy

klaudi092 (Klaudi i Szprotka)

JutaPaz - Starogard Gdański/okolice

KOdi - Rokietnica k/Poznania

lukas3339 - Ostrów Wlkp.

Basia i Andrzej - ok.Cieszyna

Hawkinsy - Ciechanów

Chodaki - Szczecin

HISZPAN7711 -

tomikiczi - Grudziądz

zahir1000 - Opole

tom68 - Jastrzębie Zdrój

Basia i Gienio - woj.lubelskie

kozik1 - Gdańsk

agaadi - okolice Bydgoszczy

Sfoti i Kaska - budujacy w Lublinie

justynatom - okolice Wrocławia

Rafał/Ania - Czarnocin pod Łódzią

B&J - okolice Łodzi i Aleksandrowa

Jarki - woj. łódzkie (Wieluń)

hefalumpy-Pszczyna

 

Mieszkają w BARWNYM:

1- agacia - dolnośląskie Modła-Głogów !!!!!

2- arturw13 (Gosia i Artur)- Jelcz-Laskowice koło Wrocławia

3- Lahore -Warszawa Michałowice

4-JARPIS - Zachodniopomorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam nadzieję, że forum jeszcze nie "wymarło", bo właśnie rozpocznam budowę Barwnego i przydałoby mi się kilka cennych wskazówek :D

Na początku, chciałabym dowiedzieć się, jak wyceniła Wam ekipa stan surowy otwarty... mi majster wycenił na 36 tys bez dachu, tj. z samą więźbą... jak uważacie, to dobra cena? Ja mam wrażenie, że sporo zawyżona.

proszę o odpowiedź,

pozdrawiam,

domik

 

Myślę ze pomału to będzie normalna cena, mojemu koledze za podobny domek też tyle wycenili. Jak masz innych chętnych to się targuj,a jak nie masz to cóż :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy w naszym Barwnym od 15 kwietnia. Jest naprawdę funkcjonalny, tylko pomieszczeń gospodarczych na wszystkie graty pozostałe po budowie brak. Poza tym wszystko ok. Może na weekend wrzucę parę fotek. Trzymam kciuki za wszystkich walczących na placu budowy! WARTO!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy w naszym Barwnym od 15 kwietnia. Jest naprawdę funkcjonalny, tylko pomieszczeń gospodarczych na wszystkie graty pozostałe po budowie brak. Poza tym wszystko ok. Może na weekend wrzucę parę fotek. Trzymam kciuki za wszystkich walczących na placu budowy! WARTO!!!!!!!!!!

 

Gratulacje i z niecierpliwością czekam na fotki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - skąd wziąć kaskę na tyle punktów oświetleniowych ?! :lol: :lol:

 

Wygląda super, pytanie, na ile odzwierciedli się w rzeczywistości.

Oby w 100%!!!

 

Zgadzam się z Tomkiem. Wizualizacja super ale ilość punktów oświetleniowych :roll:

 

Yelcyn chyba ma wujka w zakładzie energetycznym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelcyn jeszcze jedna uwaga, kiedyś byłem u kumpla który ma podobny układ w salonie, tzn. kominek na tej samie stronie co TV i blisko siebie, powiem ci że ciężko się oglądało TV.

Może to tylko kwestia przyzwyczajenia, nie wiem, sam tak będę miał podobnie, tyle ze trochę dalej i pod kątem 45 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...