Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D :D :D :D :D

Masz rację. Troche się zagalopowaliśmi z tą regeneracją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nastepny "mundry" i stawiajacy mi psychoanalizne na odleglosc :lol: na podstawie moich wpisow (w dodatku wybitnie uzdolniony bo nie wszystkich nawet a ...kilku... :o :lol: ) :lol:

Myślałaś że będę czytał Twoje 4441 wpisów :lol: :lol: :lol:?

Po cholerę zakładasz takie wątki ???. A może na początku zaznaczaj jakich wpisów oczekujesz, tzn żeby były błyskotliwe, i żeby przypadkiem ktoś nie udzielał Ci rad no i żeby też broń Boże nie krytykował. No ale taka oferta to tylko w ...rze.

 

gdzie mam sie polozyc? na kozetce Mr Freud?

Jeżeli wolisz to połóż się obok swojego aktualnego faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dopiero 30 lat a nie mam nikogo, ani meza ani dzieci, kto sie mna zajmie jak rodzice odejda....

Przypadek faktycznie skrajny ale prawdziwy...

Pozostaje nadzieja, że dziewczyna znajdzie kogoś (mniej egoistycznego od siebie :-( ) kto spędzi z nią resztę życia na dobre i na złe.

 

sądze ze wygrana w totka moglaby to przyspieszyć

lecz dzis prawdziwych "frajerow" juz nie ma ... :wink:

 

w zadnym z "układow " nie ma gwarancji na miłe spędzenie reszty zycia razem ....aczkolwiek wydaje mi sie ze - wiecej szacunku ludzie mają do siebie zyjąc w tzw.konkubinacie

dlaczego tak ci sie wydaje?

To ze w zadnym z ukladow nie ma gwaranji zgadzam sie.

 

P.S. A Ty juz wrocles z urlopu? a nie widzialam wątka - wrocilem , czy sie cieszycie? :lol:

 

myslisz ze to dobry pomysł z tym "wontkiem" ???

po ostatnim troche mi sie na poczcie od frustratow postow nazbierało :lol:

 

nie lubisz dostawac listow? :wink:

 

piejar a ja myslalam zes Ty kobita :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chajtasz się czy nie, bo mi się butelki na "porten abend" wysypują z worka... ;-)

 

 

Maly - na razie nie wiem, :D przyjedzie Y to sie pogada :wink:

a pozatym - czy to musi byc okazja zeby zuzytkowac te butelki? :wink:

No tak do kosza wyrzucic to do kitu, ale podjechac i nabić cały worek - to jest zabawa! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Tomuś jak czytam to się załamuję. :-? Polak nie czyta, nie rozumie, oglada TV (nie wiem czemu to zarzut) :cry:

 

Napisałem, co uważam. Mam prawo ? Mam.

Możesz się załamywać, a możesz po prostu przyjąc do wiadomości, że nie każdy myśli tak, jak Ty.

 

społeczeństwo to my i koniec kropka.

 

W takim razie - jak mawiał Boguś Linda - mnie zamieć na osobną kupkę.

 

tylko to ci najlepiej wykształceni, najlepiej zarabiajacy, mający świadomość, to ci przez pozostałych wybrani ustalają reguły.

 

Przywalę z grubszej rury - może terapia wstrząsowa coś pomoże: czym się różni analfabetyzm od umiejętności czytania bez zrozumienia ? Teoretycznie - wszystkim, praktycznie - niczym...

Pokaż mi, taka mać, choć JEDNO moje zdanie, w którym oceniam cżłowieka po stanie majątku. Pokaż mi JEDNO zdanie, w którym twierdzę, że rządzić mają tylko ci po studiach. Zdanie. Konkretne, jasne zdanie, a nie Twoje konfabulacje.

 

Tylko widzisz społeczeństwo uznało że jeden szczególny rodzaj związku zasługuje na szczególne wyróżnienie

 

Nie dotarło wcześniej ? To powtórzę dobitniej: ...DOLĘ TAKIE SPOŁECZEŃSTWO, które uważa pozostawanie w wolnym związku za coś gorszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Tomuś jak czytam to się załamuję. :-? Polak nie czyta, nie rozumie, oglada TV (nie wiem czemu to zarzut) :cry:

 

Napisałem, co uważam. Mam prawo ? Mam.

Możesz się załamywać, a możesz po prostu przyjąc do wiadomości, że nie każdy myśli tak, jak Ty.

 

społeczeństwo to my i koniec kropka.

 

W takim razie - jak mawiał Boguś Linda - mnie zamieć na osobną kupkę.

 

Nie da się tego zrobić musiałbyś sie wyprowadzić bo to czy jesteś częścią społeczności czy nie nie zależy od Ciebie. Mieszkasz tutaj, korzystasz z praw publicznych, instytucji, rozmawiasz z ludźmi, posyłasz dzieci do darmowej szkoły i wiele wiele innych przejawów aktywności społecznej itd. itd. itd.

 

tylko to ci najlepiej wykształceni, najlepiej zarabiajacy, mający świadomość, to ci przez pozostałych wybrani ustalają reguły.

 

Przywalę z grubszej rury - może terapia wstrząsowa coś pomoże: czym się różni analfabetyzm od umiejętności czytania bez zrozumienia ? Teoretycznie - wszystkim, praktycznie - niczym...

Pokaż mi, taka mać, choć JEDNO moje zdanie, w którym oceniam cżłowieka po stanie majątku. Pokaż mi JEDNO zdanie, w którym twierdzę, że rządzić mają tylko ci po studiach. Zdanie. Konkretne, jasne zdanie, a nie Twoje konfabulacje.

Tomuś widzę że najwieksze kłopoty ze zrozumieniem tekstu to raczej występuja chyba u Ciebie :wink: . Przeczytaj ze "zrozumieniem" moją wypowiedź a nie będziesz musiał walić z grubej rury :wink:

 

Tylko widzisz społeczeństwo uznało że jeden szczególny rodzaj związku zasługuje na szczególne wyróżnienie

 

Nie dotarło wcześniej ? To powtórzę dobitniej: ...DOLĘ TAKIE SPOŁECZEŃSTWO, które uważa pozostawanie w wolnym związku za coś gorszego.

 

Tomuś przeczytaj ponownie ale ze zrozumieniem powyzszy cytat z mich słów - gdzie jest napisane słowo "gorszego". Wyróżnić coś/kogoś nie oznacza wcale że coś/kogoś uważa się za gorsze :wink:

 

Pozdrawiam

P.S.

Tomuś kurcze te twoje uwagi o rozumieniu tekstu to raczej musisz przemyśleć. Wiesz jak to jest ..... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nastepny "mundry" i stawiajacy mi psychoanalizne na odleglosc :lol: na podstawie moich wpisow (w dodatku wybitnie uzdolniony bo nie wszystkich nawet a ...kilku... :o :lol: ) :lol:

Myślałaś że będę czytał Twoje 4441 wpisów :lol: :lol: :lol:?

Po cholerę zakładasz takie wątki ???. A może na początku zaznaczaj jakich wpisów oczekujesz, tzn żeby były błyskotliwe, i żeby przypadkiem ktoś nie udzielał Ci rad no i żeby też broń Boże nie krytykował. No ale taka oferta to tylko w ...rze.

 

gdzie mam sie polozyc? na kozetce Mr Freud?

Jeżeli wolisz to połóż się obok swojego aktualnego faceta.

 

 

do Ciebie trzeba jezyka "paczangi"ale wiesz co zanim powiem pas to powiem ,że te kabaretki przesłoniły Ci mózg.

 

Piejar dobrze Ci powiedział i weź to sobie do serca po warunkiem ,że go masz.

 

piszesz do mnie na priva i jest ok a jezeli już ja to zrobiłem to całemu światu oznajmiasz jaki to ja jestem "wampir".Kompromitacja!!!To Ty się kompromitujesz Baby , i poczytaj te posty od poczatku.Zobacz jak ta machina się rozkrecała.Miast leżeć koło facia na kozetce to piszesz te bzdety,które mi migdał ruszaja.Pamietaj koniecznie powiadomić ...no wiesz kogo,że Ci się krzywda dzieje.Nie wiedziałem ,że masz tych postów aż 4441,to przytłaczająca wielkość i wiesz co jezeli dasz zgode to opublikuje je i weżmiemy kupe kasiorki.pomoże nam w tym paczanga.

 

forum nie poradziło to może poradzi społeczeństwo z zewnątrz.No chyba ,że oznajmisz ,że ślub już wkrótce.

 

pozdro Baby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka w kwestii tytułu wątku nawet rodzice nie powinni mieć głosu a co dopiero reszta. Jest to jedna z tych decyzji , którą podejmuje się samodzielnie. Wybierasz tak jak czujesz. Doświadczenia innych nic tu nie pomogą , każdy układ damsko-męski jest inny bo ma niepowtarzalny skład. Każdy z nas jest inny. Być może Y dojrzał do tego, żeby zostać tatą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...