Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

... a tu analiza psychologiczna jakby komus bylo malo :lol:

http://zdrowie.onet.pl/1349833,2041,0,1,,slub_czy_kocia_lapa,psychologia.html

 

 

co to za autorytet...lepszy niż "Wszechobecna"?Ona sie załamie...Ja sie nie zgadzam na wprowadzanie takich linków .Łoo matecko!! PW nie lubi jak ktoś wyprzedza jej myśli...I cio zrobiłaś/eś/oś wprowadzając tą analize psychologiczną????

 

:o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurczaki. Ja codziennie wchodze na forum czytam jakieć pierdoły ;) o "kredytach w CHF czy w PLN", "Ytong czy max", "ocieplać węglem czy wódką" a tutaj takie fajne tamaty mnie cały czas omijały....

 

 

PS Zielonooka bierz slub i sie nie zastanawiaj.......... dlaczego miałoby Ci być lepiej niż nam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę zakładasz takie wątki

 

pytanie z gatunku egzystencjonalnych :lol: :lol: :lol:

 

 

po to ze to jest forum ? :lol: i polega wlasnie na zadawaniu pytan??? :lol: :lol: na to nie wpadles? :wink: :lol:

 

po to ze mialam ochote poznac opinie madrych doswiadczonych i majacych cos do powiedzenia ludzi :wink:

 

i nie chodzi o to ze ktos ma zdanie kompletnie inne niz ja... chodzi o to ze ..nie mozna na podstawie paru wpisow (czy nawet 4 tysiecy ilus tam) bawic sie w psychologa :wink:

 

ja roznie dobrze moge byc grubym facetem po 60-tce albo kobita z 3 dzieci i czwartym mezem :wink: :lol: - i tylko sie dobrze bawic czytajac takie wpisy jako wirtualna "zielonooka" (nie jestem bo mimo wszystko choc to wirualny swiat staram sie byc uczciwa i nie robic sobie jaj :wink: ) ale 100% pewnosci nie masz :wink: - wiec takie ferowanie wyrokow na odleglosc czego chce a czego nie chce i jaka mam osobowosc - jest conajmniej smieszne :wink:

 

 

ps. rownie dobrze moglabym spytac" po cholere odpowiadasz skoro uznales watek za bezsensowny ?" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piejar a ja myslalam zes Ty kobita :wink:

 

:o ????

Niby dlaczego ???

 

:D A nie wiem, no tak z nicka :wink:

Wazne ze sie rychlo skubnelam :wink:

 

8)

 

no albo Pietrek :roll: :)

 

Zochna ...Obchody Powstaniea W-skiego już się skończyły.Poczekaj do następnego roku.Uważj gdyby Cie ktoś nie skojarzył z płcią przeciwną .Zośka ,,,Parasol.

 

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyróżnić coś/kogoś nie oznacza wcale że coś/kogoś uważa się za gorsze :wink:

 

Całym swoim jestestwem od początku dyskusji "wyróżniasz gorsze". Naprawdę daj spokój, bo nie ma sensu "rżnąć głupa"... :)

 

Tomuś daj spokój i pokój. Zacznij odrózniać znaczenie słów i nie doszukuj sie podtekstów tam gdzie ich nie ma. Słowa maja okreslone znaczenie i trzeba je tak rozumieć jak są napisane a nie naciagać do swoich domysłów, wtedy nie będzie tyle nerwów i Twoja "agresywnosć" będzie wyność zero anie jeden :wink: :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestor - jeszcze jedno :wink:

jakbym wiedziala ze po 10-20 czy wiecej latach spedzonych razem moj mąż by mowil o małzenstwie czy zwiazku podobnie do Ciebie - tez bym sie znacznie mniej wahała :wink:

 

ooooo :D

zauważam postęp.

 

jak nie spróbujesz, to nigdy sie tego nie dowiesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestor - jeszcze jedno :wink:

jakbym wiedziala ze po 10-20 czy wiecej latach spedzonych razem moj mąż by mowil o małzenstwie czy zwiazku podobnie do Ciebie - tez bym sie znacznie mniej wahała :wink:

 

Ojjj to mi zaczyna zakrawać na wazelinę :wink: :D :D :D :D

 

Ok. teraz nieco pod włos :wink: - wiedziałem że dasz się podprowadzić i pękniesz. :wink: :D :D

 

Pozdrawiam :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW.......już sie gubie...najpierw kropelka .potem kabaretki a teraz nareszcie Ty.Cio bedzie jutro ? bo kameleon sie obrazi :wink: :wink: :wink:

 

Kurcze to była kropelka :o :o :o mnie sie zupełnie inaczej skojarzyło :o :o (może dlatego że mam katar sienny i czasem az na brodę ...... :wink: :D :D :D )

 

Pozdrawiam

(ale teraz będzie kurcze łomot :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW.......już sie gubie...najpierw kropelka .potem kabaretki a teraz nareszcie Ty.Cio bedzie jutro ? bo kameleon sie obrazi :wink: :wink: :wink:

 

Kurcze to była kropelka :o :o :o mnie sie zupełnie inaczej skojarzyło :o :o (może dlatego że mam katar sienny i czasem az na brodę ...... :wink: :D :D :D )

 

Pozdrawiam

(ale teraz będzie kurcze łomot :-? )

 

nie wiem czy podobnie kojarzymy ale ja chciałem ,żeby PW sama to odgadła....to chiba nie jej zagadnienia.PW lubi te .......???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestor - jeszcze jedno :wink:

jakbym wiedziala ze po 10-20 czy wiecej latach spedzonych razem moj mąż by mowil o małzenstwie czy zwiazku podobnie do Ciebie - tez bym sie znacznie mniej wahała :wink:

 

ooooo :D

zauważam postęp.

 

jak nie spróbujesz, to nigdy sie tego nie dowiesz 8)

 

Majka jaki postęp toż Zielonooka już na 200% jest pewna :wink: :D :D Przeczytaj jej wypowiedź tą co obiecała że będzie szczekać. :wink: :D Jak to nie jest potwierdzenie na 200% to ja kurcze się załamię :cry:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestor - jeszcze jedno :wink:

jakbym wiedziala ze po 10-20 czy wiecej latach spedzonych razem moj mąż by mowil o małzenstwie czy zwiazku podobnie do Ciebie - tez bym sie znacznie mniej wahała :wink:

 

ooooo :D

zauważam postęp.

 

jak nie spróbujesz, to nigdy sie tego nie dowiesz 8)

 

Majka jaki postęp toż Zielonooka już na 200% jest pewna :wink: :D :D Przeczytaj jej wypowiedź tą co obiecała że będzie szczekać. :wink: :D Jak to nie jest potwierdzenie na 200% to ja kurcze się załamię :cry:

Pozdrawiam

 

 

i już nawet szykuje odmiane swojego byłego wizerunku coby sie przyszłemy podlizać....jak ona to robi ?musze to powiedzieć mojej Pani .Może jej kupie Kabaretki.

 

:wink: :wink: :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup se lepiej karpia i pusc se kolęde :wink:

 

P SE .. to do mnie?jezeli tak to se zamroziłem i koledów posłuchałem wczoraj.Troszku go nie pojadłem bo sie nie mieścił do literatki.

 

:wink: :wink: :wink:

 

no tak -rybke cięzko utrzymać w tych spoconych ,szponiastych łapach :lol:

 

a tak wogle to czeresnie tego lata były baaardzo słodkie ...prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...