Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

hihihi

 

kurde to by u mnie widział skarpetki niedopary ... / mam nadzieje ze malo osob jest tak spostrzegawczych.../ :lol: :lol:

 

:lol: , pawson - tez mam taka nadzieje bo to jest ...przerazajace :lol: (ale takie mrrrr :roll: )

 

w pewnym momencie na spacerku zaczelam go testowac :wink:

wybieralam sobie jakas osobe (a sporo wieczorem sie szwedalo po starowce) notowalam sobie jej wyglad.... i po jakims czasie pytalam np. w co jeszcze byl ubrany taki facet z plecaczkiem

I otzrymywalam pelna liste....

SZOK :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha - i jeszcze ma hopla na pkcie zdrowego odzywiania (5 posilkow dziennie, jakies ryze , jakies blonniki - cuda wianki :o ) i wlasnie sportu - silownia, sztuki walki (nawet mowil jaka ale zpomnialam :oops: cos na "dz..." i nie judo :wink: :D ) poztym lazi po gorach, zegluje, trenuje biegi przelajowe, jezdzi co roku na narty w Alpy.... itp...

 

 

:-?

ide sie zastrzelic :-? :cry: :-? :cry: ja ze sportow zimowych to orzełka na sniegu moge zrobic ewentualnie zjechac na tylku z gorki, :wink: a moim ulubionym sportem jest leniuchowanie.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałam, ze ten temat wylezie :D :D :D

 

Nowy pan faktycznie"nienormalny" trochę :wink: , ale nic sie nie martw.

Chyba że... przyjdziesz z pracy a on poświeci ci lampką w twarz zadając szczegółowe pytania: gdzie bylas, z kim w jakich godzinach i jakiego koloru skarpetki miał twój klient

...to wtedy możesz zacząć się niepokoić.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim ulubionym sportem jest leniuchowanie.... :-?

O! Ja mam tak samo! A z ekstremalnych to ewentualnie spacer. Ale nie za dużo, bo mi adrenalina za bardzo skacze :wink:

 

 

Nooo :roll: taki spacerek jest ok :wink:

A mi sie tu kroi nauka jazdy na nartach :-? :o :-?

Juz sie zadeklarowal - bo sie przyznalam ze raz w zyciu to mialam buty narcierskie w reku i to wszystko :wink: - ze nauczy :o

 

O rany boskie!!! pelna i maksymalna kompromitacja bedzie jak w formie kulki sniegu z wystajacymi "patykami" stocze sie z oslej łaczki.... :( :oops:

 

hmmm...zna ktos dobrego instruktora narciarstwa? :-? musze sie nauczyc smigac przed sezonem zimowym

:-? :-? :-?

*(a potem udawac ze niby pierwszy raz w zyciu na anrtach i prosze .... jaka ja zdolna :lol: :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Cię wzięło Zielona :D aż Ci zazdroszczę, bo chociaż jam szczęśliwa w małżeństwie, to czasem tęskno do tych motyli w brzuchu :oops:

Cieszcie się tymi chwilami, bo wiadomo, początki najbardziej ekscytujące są :wink:

 

 

chociaż jam szczęśliwa w małżeństwie

dobrze ,że dodalaś to "jam" bo ślubny jakby przeczytal o tych mrowieniach po brzuszkiem tioby sie dopiero ucieszył.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

 

oj ty ty ... wrocisz z zimowego wyjazdu z siniakami na kazdej czesci ciala i sie raczniesz rozgladac za jakims bibliotekarzem z brzuszkiem :lol: :lol: :lol: :wink:

 

PS. przepraszam wszystkich bibliotekarzy jesli jakis poczul sie urazony :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: Pawson - zlituj sie ...z pracy mnie wywala bo sie chichram do monitora :lol:

 

kuleczka - nooo motylki sa faaajne :roll: , tak sobie mysle - nawet jak nic z tego nie wjdzie... :wink: to tez fajno ...nawet dla tych "motylkow" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonooka żmijka napisała

 

hmmm...zna ktos dobrego instruktora narciarstwa? musze sie nauczyc smigac przed sezonem zimowym

 

*(a potem udawac ze niby pierwszy raz w zyciu na anrtach i prosze .... jaka ja zdolna )

 

ja moge Cie uczyć ale co powie reszta?Zabiore Cie do Rąblowa i tam i tam i tam pouczymy się ......................narciarstwa.

Najpier "kabura" a teraz narty......oj żmijko ,żmijko!!!

acha motylków mogę Ci dostarczyć ile dusza zapragnie.Nie jakieś tam motylunie ..takie "pasi konie" hehehe :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Cię wzięło Zielona :D aż Ci zazdroszczę, bo chociaż jam szczęśliwa w małżeństwie, to czasem tęskno do tych motyli w brzuchu :oops:

Cieszcie się tymi chwilami, bo wiadomo, początki najbardziej ekscytujące są :wink:

 

 

chociaż jam szczęśliwa w małżeństwie

dobrze ,że dodalaś to "jam" bo ślubny jakby przeczytal o tych mrowieniach po brzuszkiem tioby sie dopiero ucieszył.

:wink:

 

Ty mnie nie strasz :o bo jak by ślubny poczytał, co to ja na tym forum wypisuję............ON myśli, że ja tu tylko o cegłach i zaprawach czytam :lol:

 

Zielona

Na nartach to się w jeden dzień nauczysz :wink: Troszku tyłkiem poszorujesz najpierw po śniegu, ale uwierz mi że warto :D ....Uwielbiam narty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha -a "mozgowo" tez niezle - znaczy lekko przerazajaco - wszystko zauwazy :o :o :o - zmiane koloru szminki (wczoraj mialas jasniejsza), ze inne buty (mam 2 pary prawie idetycznych czasami sama sie myle i nakladam dwa rozne - to nie jest do zauwazenia przez normalna osobe) :o , zlamany i przypilowany (przez co krotszy) paznokiec :o :o :o

 

to nie jest normalne :o

tu się zgadzamy to nie jest normalne u normalnego faceta..............

meska część forum mnie pewnie (MUSI!!!!!) poprze - koles ma więcej cech damskich i pewnie jest gejem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha -a "mozgowo" tez niezle - znaczy lekko przerazajaco - wszystko zauwazy :o :o :o - zmiane koloru szminki (wczoraj mialas jasniejsza), ze inne buty (mam 2 pary prawie idetycznych czasami sama sie myle i nakladam dwa rozne - to nie jest do zauwazenia przez normalna osobe) :o , zlamany i przypilowany (przez co krotszy) paznokiec :o :o :o

 

to nie jest normalne :o

tu się zgadzamy to nie jest normalne u normalnego faceta..............

meska część forum mnie pewnie (MUSI!!!!!) poprze - koles ma więcej cech damskich i pewnie jest gejem ;)

 

 

eee nieee absolutnie zero cech damskich :wink: (wrecz przeciwnie :wink: )

a za to ze nie jest geyem... moge sie zalozyc o ...co chcesz :wink: :lol: (przegrasz :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha - i jeszcze ma hopla na pkcie zdrowego odzywiania (5 posilkow dziennie, jakies ryze , jakies blonniki - cuda wianki :o ) i wlasnie sportu - silownia, sztuki walki (nawet mowil jaka ale zpomnialam :oops: cos na "dz..." i nie judo :wink: :D ) poztym lazi po gorach, zegluje, trenuje biegi przelajowe, jezdzi co roku na narty w Alpy.... itp...

 

 

:-?

ide sie zastrzelic :-? :cry: :-? :cry: ja ze sportow zimowych to orzełka na sniegu moge zrobic ewentualnie zjechac na tylku z gorki, :wink: a moim ulubionym sportem jest leniuchowanie.... :-?

 

heh, nosz sie zachwyciłas nim , eh.. :wink:

A pozniej bedzie normalka, jak to pisala jedna przemila forumowiczka kiedys - bedzie dlubal w nosie , robil kulki i wywalal za tapczan a Ty bedziesz to odkurzac :lol: , bedzie rzucal skarpety zwiniete w zawiniatko pod lozko, drapal sie po dupce, puszczal baki pod koldra i takie tam tralalalal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka napisał:

Ty mnie nie strasz bo jak by ślubny poczytał, co to ja na tym forum wypisuję............ON myśli, że ja tu tylko o cegłach i zaprawach czytam

 

jade zaraz na przegląd i powiem Ci ,że dawno się tak nie uśmiałem.Jesteś niesamowita.Brawo to sie nadaje do TV.

 

pozdrawiam Cie cieplutko i nadal rże jak koń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

heh, nosz sie zachwyciłas nim , eh.. :wink:

A pozniej bedzie normalka, jak to pisala jedna przemila forumowiczka kiedys - bedzie dlubal w nosie , robil kulki i wywalal za tapczan a Ty bedziesz to odkurzac :lol: , bedzie rzucal skarpety zwiniete w zawiniatko pod lozko, drapal sie po dupce, puszczal baki pod koldra i takie tam tralalalal :wink:

 

No i motylki poszły się... zostały przydeptane szarym obrazem rzeczywistości :(

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona żmijka

______________

 

druga chce zebym sie zabił w drodze na przeglad.Kto tak pieknie malował? Zielona zmijko ale Ty jesteś no no fajna turkaweczka.no nie moge.Jakos mietowo mi sie zrobiło.Na tej drugiej focie jeszcze ładniej wygladasz

 

pa pa jade bo sie .................... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...